yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1949)
  • medya (29)

  1949. koştura koştura komple hayatımı değiştirdim. 3 ay oldu aldatıldığımı öğrenip hayatımın tepetaklak olması üzerine. çok borcum var, bi şekilde borç da ödenir amk diyorum. senin hayat/hayal arkadaşı dediğin sana bu boku yaptı.

  işte artık ebem sikiliyor, uyku kalitem o kadar düşük ki, o kadar düşük olabilir gerçekten. iyi gibi yapmaktan da sıkıldım, bi düşecem bi daha toparlamayacağım korkusundan düşmemeye çalışmaktan da sıkıldım. kahveden hiç sıkılmadım, alkol veya sigaradan da. . kendimden korkmaya başladığım 3-5 hareket yaptım geçenlerde.

  aşırı yalnızım cinselliği özledim, malum bi video patlatayım dedim ahsjdjd, twittera girdim. 1-2 dk bile yetiyo bazen bilen bilir. o 1-2 dklık videonun birinde arabada sevişme gördüm midem bulandı, elim buz tuttu. tüüüm hevesim kaçtı. hormonlarım tamamen bozuk, keyfim kaçık. güzellikleri görme çabam bi şekilde var. kombim nuh nebiden kalma, her şey çok saçma.

  20 şubat 15:49

  1948. Aşkından ölüp bittiğim çocuk instagramdan mesaj attı konuştuk 3-4 saat..Bugün tekrar yazacak mı diye düşünüyorum.Acayip bir stres.Dertsiz başıma dert açıldı.Ah aşk ah.

  20 şubat 15:27

  1947. İki yıl önce kötü bir işsizlik döneminin ardından içime sinen yeni bir işe kavuşmuştum.

  Bir yıl önce kötü bir ev arama sürecinin ardından içimize sinen yeni bir eve taşınmıştık.

  Şimdi ise işsiz kalacağım zamanın gelişini beklerken bir adım ileri iki adım geri, bir gün iyi iki gün kötü ruh halimle birlikte güzel gelişmelerle ortada buluşacağımız günü bekleyerek yaşıyorum. Ben ne kadar "belirsizliklerden hoşlanmıyorum" desemde, belirsizliklere karşı kendimce a, b, c planı yapsamda hayat sağolsun hazırlandığım tüm olasılıkları bir kalemde silip yerlerine "buna mecbursun"ları getiriyor. mecbur kaldıklarıma adapte olmayı ve onlarla yaşamayı seve seve öğretiyor bana.

  hayatın/evrenin benimle bir derdi olduğundan, bir öğretmen olduğundan da değil aslında, kendimce bu durumu hikayeleştirerek sindirip adapte olmaya çalıştığımdan. yoksa adına ne derse densin, hadi htgawm'a güzeeel bir ders verelim diye umursamıyor elbette, biliyorum.

  böyle böyle şeyler işte an iyibariyle aklımdan geçenler.

  20 şubat 14:26


  1946. "Tüketim çılgınlığı" kalıbından nefret ediyorum. Kişilerin iradeleri, kararları yokmuş gibi neyi alıp almadıklarına dil uzatmak beyinsizlik. Var ki alıyor, sana ne diyesim geliyor. Bir de bunun "ayh ama tüketime özendiriyor" kısmı var. Ozenmesinler??velev ki özendiler alıp almamak kişilerin kararı. Kendi iradelerine hakim olamayan koca koca insanlardan bir başkası sorumlu değildir

  19 şubat 16:37

  1945. Günlerdir bakıyorum cildiye randevusu bulamıyorum, alerji oldum :((((((

  18 şubat 03:24

  1944. Bugün dünya kediler günü. Eros ise, cani bir katil tarafından 6 dakika boyunca dövülerek öldürüldü. Bunu aklımdan atamıyorum, hatırladıkça kahroluyorum.

  Bu katil elini kolunu sallayarak geziyor ve çocuklarınızın, sizin, sokağınızda baktığınız hayvanların yanından yürüyüp gidebilecek.

  Lütfen cimerden şikayet edin ve olayın unutulmasına göz yummayın.

  Merhamet bir insana yakışan en güzel duygu çünkü.

  17 şubat 19:08

  1943. oha bana vize vermişler ajkjasfhjks neyse mesai bitsin de marmara foruma gideyim h&mden bi ressam şapkası alayım

  14 şubat 15:18


  1942. uzun zaman olmuştu süslü'ye girmeyeli. şöyle bi soru-cevap kısmına göz gezdirince insanların burada da birbirine küfür kıyamet hakaret ettiğini görünce bi hayal kırıklığına uğradım. burası benim aklımda birbirimizin deneyimlerinden yararlandığımız, birbirimize destek olduğumuz bir yer olarak kalmış. kadınlar olarak birbirimize sığınabileceğimiz "safe place" hesabı. aynı şu sıra günlük hayatta, sokakta olduğu gibi, insanların hassasiyetleri üzerinden veya değil, birbirine bu derece tahammülsüz olması üzdü açıkçası. hatta biraz da ekşi sözlük havası aldım, kendi hayatlarında aşırı mutsuz insanlar buraya girip onları tetikleyen bir şey görünce saydırmaya başlıyorlar vs.. verilecek cevaplar hakaret içermeden de düzgünce söylenebilir, iyice kışkırtmaya çalışıp olay yaratmanın anlamı olsa olsa başkasını mutsuz etmekten zevk almak falan olur herhalde, hani bundan beslenen tipler olur ya. büyük çoğunluğumuzun hayatı iyi değil sırf şu ülkede yaşadığımız için zaten. güvende hissettiğimiz çok az yer varken elimizdekini kaybetmeseydik iyiydi.

  14 şubat 09:37

  1941. Mutlu olmak herkesin hakkıdır,ama bazılarını mutlu edebilmek için kendimizi mutsuz etmemeliyiz diye düşünüyorum an itibari ile .

  14 şubat 07:17

  1940. Hayvanlara zarar verenler, yaşattığını yaşamadan ölmesin. Bugünkü duam bu.

  13 şubat 21:36