yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2005)
  • medya (29)

  2005. ders çalışmayı daha ne kadar geciktirebilirim diye düşünüyorum.

  neden böyleyim ben ya. üstümde ölü toprağı var sanki. sadece 2 hafta kaldı. ama hala boş boş geziyorum internette. konu eksiğim var. şuanda oturup hiç başımı kaldırmadan sınav gününe kadar çalışsam yine de yetişmeyecek boyutta bir konu açığım var.

  allahım bana bir an evvel ama bir an evvel çalışma isteği ver. nolur.

  2 saat önce

  2004. "Su aşağı kızım yukarı"

  Küçükken ne zaman banyo yapsam annem böyle söylerdi. O zaman hissettiğim güveni, huzuru, mutluluğu hatırlıyorum düşündükçe.

  Özellikle panik atan dönemlerimde aklıma getiriyorum bilerek yine o sıcacık duyguyu hissetmek için. ❤

  bugün 09:50

  2003. İnternetteki neredeyse tüm moda/hayat tarzı içerik üreticileri düz saçlı. kıvırcık ya da dalgalı olanlar da saçlarını düzleştiriyor. Kıvırcık/dalgalı saçlara sahip takipçiler olarak onların paylaşımlarından ilham alıp kombin yaptığımızda saçlarımız daha çok öne çıkıyor. Bunun en büyük nedeni de saçların da bir doku olarak kombinin parçası olması aslında. 

  Doğal haliyle kıvırcık saçlarını kombinine dahil eden influencer varsa atın üstüme rica ediyorum. Varsa yoksa kıvırcık saç bakımı, saç da saç anacım, saç üstüne paylaşımdan başka bir şey yok sayfalarında. 1-2 tane saçından ziyade lifestyle veya kombin vs paylaşan kişi var, onların da tarzı bize göre değilse kaldık ortada!

  Anlıyorum, düz saç çekinik gen, daha nadir o yüzden, o yüzden güzel bulunuyor ve öne çıkıyor.. ama bu demek değil ki dünyadaki %80 kıvırcık saç nüfusun içinden düz saçlılardan çok çok daha az moda içerik üreticisi çıkacak?! Belki kombinleri öne çıksın diye saçları topluyor ya da düzleştirerek arka plana çekiyorlar ama gerçekten artık biraz dalgalı veya kıvırcık saçlı içerik üreticisine ihtiyacım var!

  11 nisan 08:50


  2002. geçenlerde avmde longchamp le pliage medium takan bir kız gördüm taş çatlasa 12 yaşındadır bu çocuklara ne oluyor? elinde sephora poşeti, sırtında longchamp yaş 12 ama tavırlar 22 maalesef.

  11 nisan 01:13

  2001. Güneş kremi bulamıyorum. Bulamıyorum yok. Kore kremlerine bayılıyorum ama koruyuculuklarından emin olamıyorum. Terlemeye dayanıklı bir güneş kremi arıyorum. Yok! Terlediğim gibi akıyor güneş kremi nasıl çözeceğiz bu işi bilmiyorum. Yanaklarımda çiller çıktı son iki senede. Avene sport fluid kullandım geçen yıl, yüzümü yaktı biraz, tekrar almaya çekiniyorum. Shiseido'nun fiyatları çok fazla, euro/dolar fiyatı ile tl fiyatı arasında uçurumlar var. Off! Suya dayanıklı bir kore güneş kremi olsa keşke! 

  7 nisan 01:26 7 nisan 01:27

  2000. Aylardır ilk kez mutluyum, huzurluyum. Ve hayatımda yeni hiçbir şey yok. Hala belirsizlik, hala problemler.. ama ben bu gece eskisi gibi hissediyorum. Gökyüzünde bir şeyler tutuluyor yine, onla mı ilgili?

  6 nisan 22:33

  1999. Her şeye karşı bir isteksizlik var içimde,bazen düşünüyorum, eskiden ne neşeli bir kızdım.Yeni çıkan müziklere ilgim,görmediğim bir yere gideceğim zamanki heyecanım,yeni işe başlayacagim zaman endişeli mutluluk halim ..ara sıra depresif takılsam da cok kısa sürer,yeni güne uyandığım için mutlu ve şükürlü ve yeni heyecanlara açıktım.Şimdi ise hiç bir şeyin tadı yok,hayallerime kavustum evet ama en önemlisi olan yol arkadaşı seçimimi yanlış yapmanın hüznü içindeyim, şarjı bitmeye yakın pil gibi hissediyorum.Minicik bile bir acaba nız varsa lütfen kesin o çiçeklerle süslenmiş aşk sandığınız bağları .(bir süslü tavsiyesi)

  6 nisan 22:02


  1998. Başka sevgilerde teselli bulunca...

  6 nisan 18:24

  1997. Takip ettiğim 250k takipçili bir influencer kız vardı. Kendisi 4 bin TL lik orijinal bir parfüm kullanıyordu, ve bu benim imza kokum diye hep de paylasiyordu. Kıza sevgilisi o parfümü hediye olarak almıştı. 4 bin liralık hediye hem de bir şişe parfüm .Düşündüm, sen 300 liralık doldurma parfüm kullanırsan, karşındaki de sana onu hediye alır, orijinal pahalı olanı kullanırsan onu hediye alır. Yani aslında sen kendine neyi layık görürsen, karşındaki de onu layık görür :)

  Kendi hayat kalitenizi en üstte tutun, Kendinizi gerçek bir kraliçe gibi yaşatın.

  beyaz atlı prensin gelip de külkedisini mutsuz hayatından kurtarmasını beklemeyin. Gerçek hayatta prensler külkedisinin peşinden koşmaz.

  Çapsiz erkekler için de standartlarınızı düşürmeyin, bir kuru dal çiçek bile almak istemeyen erkeklere katlanmak zorunda değilsiniz.

  6 nisan 13:20

  1996. yine hayatımın en boş ve verimsiz 150 tlsini harcadım (yurtdışı çıkış harcı)

  5 nisan 12:40