yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2073)
  • medya (30)

  2073. kad'ımın 9. evde olması ve benim kaçmaya çalışırken bile akademiye çekilmem.

  dün 23:17

  2072. gerçekten olmayan şeylerde bir hayır varmış.

  gerçekten allah, bizim duymadığımız konuşmaları duyuyormuş ve bizi koruyormuş.

  bizim gidemeyeceğimiz yerleri bizden alıyormuş.

  (link: https://youtu.be/5gBkcsgwIl4?si=qfPCfJTouVs7gfeH güneşe dokundum)

  27 mayıs 10:37

  2071. Bazı şeyler içime mi doğuyo yoksa manifestleyerek hayatıma mı çekiyorum farkındalığı yaşadığım bi gündeyim yine.

  Sabah marmaray kullanmak istedim, giderken de içimden ne alakaysa birden "ulan ya şimdi biri kussa üzerime, ya ayakkabıma gelse, ya elbiseme gelse" diye düşünerek gittim. Hep toplu taşıma kullanırım ve Daha önce hiç böyle bi şeye şahit olmadım. Marmaraya bindim, üfür üfür ve bomboş oturuyorum da ay nası keyfim yerinde. Daha 2 durak gittim ve karşımdaki kadın tazyikli bir şekilde şarıl şarıl kustu. Vagon değiştirmek yerine direkt o Marmarayı terkettim :(

  26 mayıs 02:57


  2070. lazer ameliyatı olalı 5 ay oldu hala rüyamda bir uyanıyorum her yer tekrar bulanık. o kadar çok gördüm ki bu rüyayı. kaygılardan kaygı beğenirken bir de bu musallat oldu 5 aydır gitmiyor. yine de çok memnunum yaptırdığıma, hayat kaliteme level atlattı resmen. görebilmek elzem tabii.

  25 mayıs 19:15

  2069. çok enteresan bir iki ay geçiriyorum.

  ilk defa yurtdışına adım attım, yani tam öyle hissettirmese de pasaportu kullanmış olduk en azından, bi keyiflendik..

  yaklaşık 2 aylık işsizlik, her haftaya ayrı bir iş görüşmesi, olacak mı, olmayacak mı soruları arasında stres topu olup yuvarlanmalar... kendimi yetersiz gördüğüm bazı alanlarda aslında yetersiz olmadığımı görmenin verdiği o enteresan his..

  hadi işlerden biri oldu ama ünvan düşürüldü, maaş ünvana göre güncellendi.. pazarlıklar, pazarlıklar.. sorumluluklarsa aynı kaldı?! ama olsun, çabama bağlı gelecekte ünvanı da alırım (link: https://www.youtube.com/watch?v=uMl0GUjWPgU neden olmasın)?

  evrak kürek, hastane belgelerini hazırlarken kalpten pfo teşhisi yemek durduk yere, üzerine dkh kullanıyor olmak ve hoş geldin inme riski korkusu.. onunda üzerine kadın doğumdan da bir darbe. ulan altı üstü evrak hazırlamak için hastaneye adım attık az daha dolansam kim bilir hangi damageleri yiyecektim...

  tam işe başlayacağım vakitleri beklerken başvurmadığım ama iyi bir şirkette başka bir pozisyon için aranmak, acabalar, aman yarabbi neler oluyor hissiyatı..

  bir önceki işsizliğimde baya evde yatıp yuvarlanmıştım ve sonunda kısmen delirmiştim ama bu işsizlik dönemi çok aktif bir işsizlik dönemi oldu. psikolojim bozuktu eyvallak ama delirmedim en azından, henüz. ha yeni işime başlama vaktim yaklaştıkça korkudan kaçacak delik arar da oldum, yalan yok. hem çok heyecanlıyım hem de deli gibi korkuyorum çünkü koca bir bilinmezliğe gidiyorum.

  bakalım htgawm'ı bundan sonra neler bekliyor :')

  22 mayıs 13:11

  2068. inanılmaz uykum var. yani öyle böyle değil sözlük. dün akşam 1 saat spor yaptıktan sonra kamyon çarpmışa döndüm ki spor alt yapım vardı ve her gün az da olsa spor yapıyordum. ama dün ilk defa bir pt ile çalıştım ve hareketleri başlangıç seviyesinde yaptırmasına rağmen yaptığım spor içimden geçti. spor sonrası kafam efsane güzeldi. zihnim açıldı, uykum gelmedi, enerji tavan. ama bu sabah sürünerek kalktım yataktan. şu anda da gözlerim açık uyuyorum. hayır ilk öğüne de daha var. 1 türk kahvesi de daha ayıltamadı beni. bir yandan ben bu hallere düşecek kadın mıydım diyorum bir yandan istediğini istediğin kadar yersen böyle çekersin cefasını diyorum. ama hedef 15 temmuz. çıkacağım tatile dek kalan 6 kilonun ne kadarını verirsem kar. sporla sıkılaşma da artısı olur. ama şu an çok uykum var...

  21 mayıs 08:40

  2067. Sağlık ne müthiş bir şey. 2 gündür ateşim dinmiyor yatak döşek yatıyordum. Hani o ateş düşerken bir terlersin, mayışır uyursun ya yok böyle bir rahatlama hissi. Böyle zamanlarda hayatı sevdiğimi fark ediyorum ama insanoğlu nankör işte. İyileşince tekrar hayat koşturmacası, dertlerle boğulma, hiç ölmeyecekmiş gibi yaşama. Sağlık olsun da gerisi bir şekilde halledilir ya. O yüzden hasta olanlara şifa, hastası olanlara sabır diliyorum. Çok inançlı biri değilim ama diliyorum ki kimse sağlığıyla sınanmasın.

  21 mayıs 08:26


  2066. düğünde ebru gündeş-evet çaldırmak, var bir hayalimiz :) 

  19 mayıs 22:52

  2065. İlk defa AliExpressten alışveriş yaptım, eskiden lisede falan ebayden telefon kılıfları alırdım ama AliExpressin sipariş süreçlerini vs bilmiyordum, uygulamaya bi girdim üç günde siparişim ülkeye gelmiş bile. Şaşırdım, bundan sonraki etaplar nasıl olacak bakalım, bu kadar hızlı gönderim yapıyorlarsa sık alışveriş yaparım ki. 

  19 mayıs 17:52

  2064. bir an önce yatıp dinlenmek. hem çok sıkıldım hem yoruldum.

  15 mayıs 16:15