yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1039)
  • medya (7)

  1039. Allah yok din yalan, iyi günler.

  19 haziran 15:04

  1038. Beyaz tenlilere kontür yakıştırmıyorum. Esmerlere boyut kazandırmada işe yarıyor evet ama beyaz tenlilerin cildinde kirli bir görüntü oluşturuyor bence. Hafif bir bronzer çok daha fresh bir seçenek olabilir. Ayrıca yıl olmuş 2024 cleangirller havada uçuşurken hala bu sıcakta ful kontürlü makyaj görüyorum dışarıda. Özel günde kullanırsın tamam ama günlük makyaj için çok ağır buluyorum.

  18 haziran 17:24

  1037. Bekaret öyle alınan, verilen, kaybedilen, bulunan bir şey değildir.

  18 haziran 12:02


  1036. cinsel özgürlüğü savunan kadınların bir kısmı bekaretini kendi isteğiyle kaybetmemiştir. 

  (bkz: onay inşası)

  18 haziran 00:21

  1035. Hakan günday ve murat uyurkulak bence safi solcu errrrkek yazarlar. Lisedeyken hakan gündayı çok severdim ama yeni bi hikaye kitabını okuyorum full cool aforizma oğlan hikayesi, murat uyurkulak da keza aynı şekilde.

  Daraldım.

  17 haziran 10:23

  1034. İnce bacaklı erkekleri hiç beğenmiyorum. Kaslı, kalın bacaklı, uzun boylu erkekleri görünce böyle hafiften heyecan gibi bir his hissediyorum. Öyle zamanlarda erkeklerin, çok güzel vücuda sahip bir kadın gördüklerinde ne hissettiklerini anlıyorum. Erkekler ya zayıflar ya kilolular. Spor yapanların çoğu sadece üst vücudu çalıştırıyor. Haliyle bahsettiğim gibi bir erkeği normalde görmem zor oluyor. Üzücü.

  13 haziran 23:56

  1033. akşamın bu saatinde suriyeli kadının kafamın üstünde kilimini çırpmasından, semtimde artan suriyeli nüfusundan, bakışlarıyla taciz eden iğrenç insanlardan, kafam dağılsın diye gittiğim kurstaki yaşlı ve cahil kadınların sen niye buradasın minvalinde sen okumadın mı kızım sorularından, arkamdan zayıflığımla ilgili konuşmalarından ve onların çok övdükleri çocuklarından, sadece kendi dertleri olduğunu sanan ve sizin sıranız geldiğinde sizi dinlemeyen arkadaşlardan, zıttırıboz üniversitesinden mezun olup insana değeri bırak bi cevap vermeyi çok gören yüzde 90'ının gerizekalı olduğunu düşündüğüm insan kaynaklarından, sürekli gördüğüm çocuk istismarı haberlerinden, hala bitirmede bi şey öğretmedikleri halde arkadaşımı ağlatan öğretmek yerine işkenceyi tercih eden öğretim görevlilerinden, sürekli bana torpil ile işe girmem için torpil güzelleyen insanlardan, son yıllarda yaşadığımız apartmanın yeni sakinlerinden birinin 2 yaşındaki çocuğa zile bastı diye seni döverim diye bağırmasından, siyasetçilerin kaypaklığından, okumamış kesimin işsiz diyerek bizim okumamızla alay edip kendilerini arşa çıkaracak hakkı kendinde bulmasından, gördüğüm en zeki insanın hakettiğinin çok çok altında bir yerde çalışmaya başlamasından, doğum günümde bile beni ağlatan ve annemin özgürlüğünün karşısındaki babamdan, annemin bağırarak telefonla konuşmasından, yüksek sesle müzik dinleyen komşulardan, fakirliğimi daha da derinden hissetmekten. sınırlarımın ihlal edildiği aile evimden, çok yoruldum be sözlük.

  12 haziran 21:11 12 haziran 21:22


  1032. oturup televizyondaki saçma sapan türk dizilerini saatlerce nasıl izliyorsunuz? ben maruz kalınca beynim küçülüyormuş gibi hissediyorum. açıp izlenebilecek çok daha güzel diziler varken neden her bölüm zorlama kaos olaylarıyla dolu, kimi eli kimin cebinde belli olmayan ve benim için en kötüsü aşırı yavaş akan bu dizileri tercih ediyorsunuz? izleyenleri aşağılamak değil amacım ama gerçekten anlamıyorum.

  12 haziran 13:03

  1031. Arkadaşlar hande erçel'i beğenmek ne zamandan beri linç korkusu oluşturdu sizde fazlasıyla merak etmekteyim. Ulan ne minnoş ne pambık kalpleriniz var.

  Sıkıyorsa malum partiyi çok seviyorum deyin de görelim. Şaka şaka, demeyin öyle şeyler aman haa. Fena bozuşuruz. Siz hande erçel'den devam edin. 

  11 haziran 23:31 11 haziran 23:32

  1030. kızılcık şerbetinin son bölümünden sonra iyice farkına vardım ki seyran, bahar , doğa karkaterleri sırf halkın gözündeki makul kız tiplemesine uyduğu için seviliyor.

  bahara haksızlık etmek istememde hepsi çok gurursuz. (gizlinot: bahar en azından çabalamaya çalışıyor)karakterler.

  seyran düğün günü bile boş durmayan hivli adama kocam da kocam çekiyor. bizim gerizekalı fan kitlesi de ne kadar romantik diyor.

  renginin en büyük hatası takık olması bence. yoksa oda en az bahar kadar mağdur bence. ama tabi evinin kadını değilde başarıllı dr olunca hemen hop antipatiklik yükleniyor.ayrıca mesleğine bakış açısıda bahardan daha iyi bence.

  pelininde en büyük hatası rengin gibi takık olması. sırf hayatını nispeten daha rahat yaşaması batıyor. çünkü toplumsal normalara uygun değil cıssssssss

  gelelim görken saykosuna. bu kız aldatmadıkı sadece baştan hiç girmemesi gerkirdi. ayrıca bakış açısı sakat evet ama o evde büyüsek bizde kadınlara öyle bakabiridik.(gizlinot: düşünsene karun kadar zenginsin ama istediğin kuaföre gidip saçını boyayamıyorsun gibi)gerekirdi.ayrıca tam olarak kadınların olmak istediği gibi ama anca nilay olabildikleri için düşmanlar bence

  9 haziran 21:07