yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • medya (0)

  1. benim de iki gün önce adının karabaş olduğunun fark ettiğim marka. gliss serisinden nefret ediyorum ,şampuan spreyler ve saç kremini kullandım sadece yağları kaldı. ama cidden bir standa görürsem yolumu değiştiriyorum artık berbat yaptı saçımı. syoss da bu markanın onu da denedim o da berbat.ileride sadece bonacure serisine şans vereceğim ama ondan da emin değilim korku var içimde o da kötüyse diye çünkü biraz daha pahalı bir seri.

  19 ağustos 2015 00:24

  2. Ben gliss million gloss sıvı şaç kremini, got2b guardian angel ısıya karşı koruyucu spreyini, got2b 4 gün boyunca düz saçlar (straight on 4 days) spreyini, got2b chaotic saç şekillendirici kremini ve taft belirgin bukleler köpüğünü kullanıyorum. Tek tek yorumlarsam eğer ilk kullandığım ürünü saç köpüğüydü kıvırcık saçlı olmasam da dalgalı-bukleli saçlara sahibim ve benim ortaokuldan beri kurtarıcım hala almaya devam ediyorum ve tahminen de devam edicem çok sertleştirmeden şeklini koruyor saçlarımın ikinci olarak sevdiğim ise gliss million gloss sıvı saç kremi kesinlikle çok güzel ki aslında sıvı saç kreminin bir artısı olduğunu düşünmüyorum çoğu markayı denedim ama en iyisi bu kokusu için bile alırım biraz erkeksi bir koku olsa bile ben çok seviyorum. Üçüncü olarak guardian angel ısıya karşı koruyucu spreyi zaten yeterince maşalı gibi gözüken saçlarım olduğu için yıllardır maşaya elimi sürmedim genellikle ya saçımın şeklini korumaya çalışıyorum ya da düzleştiriyorum bu spreyi de hem saçımı kurutmadan hem de düzleştirmeden önce kullanıyorum çok yakından sıkınca saçı yapış yapış yapsa da o kadar da yıprandığını hissetmiyorum saçımı denemeye kesinlikle değer bir ürün bence. Chaotic tam anlamıyla sakız gibi kokan ve erimiş sakıza benzeyen bir kıvama sahip krem ama saçıma kullanamadım sürdüğüm yerde mavi rengiyle kaldı o yüzden dolap kenarında bendeki son ürün olan ve 4 gün düzlük vaat eden sprey ise bence paramın çöpe gitmesi demek hem yakından sıkınca çok yapış yapış bir his yaratıyor hem de asla 4 gün düz tutmuyor hatta benim saçlarımı daha da çabuk eski haline getiriyor eğer olur da biterse asla tekrar almayacağım kendisini.

  19 ağustos 2015 02:41 26 ekim 2015 22:47

  3. Gliss serisinden Ultimate Oil Sıvı Saç Kremini kullandıktan sonra saç kremi kullanmadığım sevilesi markadır. Karışmış saçı anında açar. Kokusu harikadır. Watsons'da kasada indirimden aldım, tavsiye ederim.

  19 ağustos 2015 11:39


  4. uzun zamandır kullandığım gliss serisi için kuaförüm zaman içinde saçın rengini açar / bozar demişti. gerçekten de öyle oldu, saçlarımın kalitesi de ilk kez feci bozuldu, suçlusu gliss mi emin değilim. bir süre kullanmayı bıraktım, sık sık kesiyorum saçımı da bir an önce görmek için, gelişmelerden haberdar edeceğim..

  9 şubat 2016 14:54

  5. çocukken ne zaman bu şampuanı kullansam kafam deli gibi kaşınırdı, annemlerde de kepek problemine yol açmıştı. o gün bugündür ürünlerini her gördüğümde almaya niyetlensem bile genelde vazgeçerim.

  2 mart 2017 02:57

  6. Ne zaman saç için marketten ürün alacak olsam elim bu markaya gidiyor. Gliss'in ultimate oil elixir serumunu zaten yıllardır kullanıyorum, saçımı yumuşacık yapıyor tararken. Şimdi aynı serinin saç maskesini de aldım yine memnunum ilk kullanımdan. Bir de altı mucize yağlı bir saç yağı var ondan da çok memnunum, o kadar tatlı kokuyor ki. Buna bir sempatim var market markaları içerisinde. 

  22 eylül 2017 18:15

  7. almanca: kara kafa.

  almanya'da türkler de dahil olmak üzere esmer orta doğulular için kullanılan bir hakaret.

  23 eylül 2017 14:30


  8. Saç ürünlerinde loreale göre daha başarılı bulduğum marka. Gerçi loreal versus x marka söz konusu olduğunda x marka çoğu zaman daha başarılı olurdu. 

  Boya olarak olaplex serisi oldukça güzel, rengi solmuyor ve akmıyor. Çok güzel kapatıyor beyazları ve asla saçı sertleştirip yıpratmıyor. Aksine saçlarıma dip boya yaptıkça saçım sanki daha güçlü oluyor gibi hissediyorum.

  Gliss serisinin çoğu ürününü denedim hepsi orta diyebileceğim ürünlerdi. Bir kaç haftadır beology serisinin (onarıcı versiyonu) şampuan, saç bakım maskesi ve duş sonrası onarıcı kremini kullanıyorum ve çok memnun kaldım. Fiyatları market ürünlerine göre biraz yüksek ama indirimde yarı fiyatına geliyor o zaman tercih edilebilir. Zaten migros, kipa gibi marketlerde de satışı yapılıyor. Serinin kokusu çok güzel ve kalıcı, saçları yumuşacık yapıyor ama asla ağırlaştırmıyor ve yağlandırmıyor. Ben sık sık ısıl işlem uyguladığım saçlarımda herhangi bir yıpranma gözlemlemediğim için onarıcı etkisinin de olduğunu düşünüyorum. 

  28 mayıs 2018 16:31