5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (1)
  • medya (1)

1. yaklaşık 2 senedir kullandığım genital bölge yıkama ürünü. zaten artık çoğu kadın genital bölge temizliğinde sabun vs kullanmaması gerektiğinin bilincinde. hem kurutuyor, hem aşırı akıntıya sebep oluyor sabun kullanımı bana göre. bu ürün ise ph dengesini koruyor. en önemli özelliği bence genital bölgeyi bakteri ve mantar enfeksiyonlarına karşı koruyor olması.

her ne kadar genital bölge temizliği için kullanımda olsa da tabii ki bu ürünü de vajinanın iç kısmına temas ettirmeden dış bölgede kullanmak gerekiyor. özellikle regl döneminde vajinamız bakteri oluşumuna daha elverişli olduğu çok kurtarıcı oluyor. bu tarz bir ürün arayışında olanlar için denenebilir diye düşünüyorum.

Görsellere ilgili ürünü ekleyeceğim.

14 kasım 2016 11:41

2. bugün gratis'ten küçük boyunu aldım. üzerinde nasıl kullanılması gerektiği yazmıyor ama çok zor olmasa gerek. vulva(gizlinot: evet vulva, vajinayı gözle göremeyiz ama vulva kadın genital organlarının dışarıdan görülen kıl çıkan kısmıdır o yüzden bu tabiri kullanmak daha doğru bence) temizliğinde sabun veya duş jeli gibi asit ph'a sahip olmayan temizleyiciler doğal florayı bozarak o bölgeyi tehditlere açık hale getiriyor o yüzden ben de gayet asidik olan bu ürünü kullanmayı doğru buldum, deneyip editlerim.

edit: kullandım küçük boyunu bitirdim ve büyüğünü aldım. çok az bir miktarı bile güzel köpürüyor ve temizlik hissini sağlıyor. ha çok gerekli mi belki değil ama uygun bir ürünle temizlediğini bilmek hissi yetiyor bana.

10 mayıs 2017 17:09 14 temmuz 2017 00:37

3. Bir dönem ben de intim temizleyiciler kullandım ancak içim hiç rahat değildi, oradaki florayı bozuyormuşum ve üste para veriyormuşum gibi geliyordu artık temizliği sadece su kullanarak yapıyorum, bence temizleyici kullandığım dönemden bir farkı yok hijyen açısından.

10 mayıs 2017 17:53


4. yeni bitirdim ve ikinci kutusunu aldim bu ürünün. her banyoda kullanmadigimdan ve findik kadar kullandigimdan(haftada iki kez kullaniyorum bu urunu) cok uzun süre gidiyor. ben bir sorun yaşamadım, intim ürün kullanmak isteyenlere tavsiye ederim. (su siralar gratisten 30 liraya alinabilir)

27 aralık 2017 17:35

5. hafif bir kaşıntı, akıntı yaşadığımda önünü bununla kesiyorum.çok güzel kokan harika bir ürün. sürekli bu tarz ürünlerle yıkamayı doğru bulmadığımdan ihtiyaç halinde kullanıyorum. temizlik için ya da oluşabilecek mantarın önünü kesmek için vs herşekilde tavsiye ederim..

10 nisan 10:25