1.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (1)
  • medya (1)

1. Sephoranin guzel cilt bakim urunlerinden biridir. Makyaj temizle losyonudur. Urunun guzel bir de kokusu vardir. Cilt temizligi icin uygun fiyatli bir alternatiftir. (bkz: http://burcuguloztas.blogspot.com/2013/08/sephora-makyaj-temizleyici-losyon.html?m=0)

31 ağustos 2013 08:50

2. cilt makyajı için iyi, göz makyajı için zayıf bir ürün. rimelimi eyelinerimi kas jelimi kesinlikle temizlemedi. drugstore muadillerinden (gbkz: neutrogena göz makyaj temizleyicisi) ya da yağlı his bırakmasın istiyorsanız (gbkz: diadermine göz makyajı temizleme solüsyonu)nu bunun yerine öneririm.

18 haziran 2015 20:03

3. piyasadaki bir sürü misel sudan biri. bunu geçen yıl eylül ayında bioderma'yı internetten sipariş vermeye vaktim olmadığında denemek için almıştım, bana çok uzun süre gitti her akşam kullanmama rağmen. ben makyajımı önce temizleme yağıyla temizleyip bir de üstüne bir pamuğa döktüğüm misel suyla silerek temizliyorum. bugüne dek hep bioderma'nın misel suyunu kullandım, ilk defa bioderma dışında bir misel şu denedim ve sephora'nın bu misel suyundan da oldukça memnun kaldım. yüzüm hassas değil zaten ama bir rahatsızlık hissi vs yaratmadı. ambalajı da çok güzel bu arada, tepesinden bastırıp pamuğa ürün alabiliyorsunuz. bu yüzden bitirdikten sonra yeni aldığım misel suyu bu ambalaja doldurdum. şu anda bioderma'nın çok pahalı olduğu ve sephora'nın olmadığı bir yerdeyim ancak tekrar erişme şansım olunca bu ürünü ne kadar beğenmiş olsam da bioderma alacağım tekrar.

17 haziran 2016 09:11


4. sadece cilt makyajını cikartmak için kullanılabilecek gerçekten su kıvamlı ürün.

okkalı bir sephora indiriminde 24 tl gibi bir fiyata alıp cilt makyajımı temizlemek için bioderma yerine kullanmıştım. memnun da kalmıştım açıkçası. bugün gördüğüm kadarı ile fiyatı 55 tl (gizlinot: höh)biodermanın bir alana bir bedava fiyatı ile adeti bundan çok daha uygunken tavsiye edemeyeceğim açıkçası.

20 haziran 2016 13:41