yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (46)
  • medya (3)

  1. Makyaj malzemeleri, cilt bakım ürünleri ve parfüm satan kozmetik mağazası. Sevil kart sahiplerine kartlarında puan biriktirip kullanma kolaylığı sağlayan marka. Smashbox, By Terry, Giorgio Armani gibi makyaj markaları ülkemiz sınırları içinde sadece bu mağazalar zincirinde satılıyor.

  3 ocak 2014 17:52

  2. yaklaşık 2 yıl kadar önce bursa carrefoura açılmıştı sevil. pek mutlu olmuştum ve (gbkz: giorgio armani face fabric second skin fondöten) oradan almıştım. büyük güzel ve çokça marka barındırmasıyla kazanımdı bursa için. sonra tası tarağı toplayıp gittiler. şimdilerde hala telefonuma indirim kampanya vs. mesajları gelmekte ama gidecek yerim olmamaktadır.

  o zaman da düşünmüştüm zafer plazaya yada koruparka açsalardı sanırım hala gidip bişileri deniyor olurduk. smashbox bakardım mesela.. mesela..

  4 ocak 2014 11:57

  3. sevilla marka oje (5 TL) ve rujlarda (10 TL) şu anda indirim yapmışlar. Ben sedefli/metalik ruj ve ojeleri çok sevdiğim için birkaç renk aldım. Ojelerin yapısını beğendim ayrıca tırnağı tek katta bile güzel örtüyor. rujların kalıcılığı fena değil, yumuşak bir yapıları var. sürümü kolay.

  25 şubat 2014 22:20


  4. Bir dönem her gün mail atarak şikayetimi dile getirdiğim ve tek bir şey dahi almamaya kesinlikle karar verdiğim kozmetik mağaza zinciri.hem kendisini hem de kendi mağazasından bihaber personelini kınıyorum.

  9 haziran 2014 10:12 29 ağustos 2014 19:20

  5. sevil mağazalarında sadece kibirli çalışanlar bulunmaz, gayet bilgisiz ve cahil çalışanlar da bulunur. anadolu yakasındaki bir alışveriş merkezinde hem ''sevil'' hem de ''sevilla'' diye iki mağazası bulunur. biri alt katta ve birisi üst kattadır. sevilla'dan aldığım bir üründen şikayetçi oldum (gizlinot: bu çok daha uzun bir olay. neyse ki baskılarım sonucu hakkımı aldım ama o süreç boyunca ne kadar amatör ne kadar gereksiz bir marka olduklarını bir kez daha görmüş oldum) şikayetlerim süresince bir iki kez git-gel yapmak durumda kaldım. ikinci gidişimde sinirden olsa gerek üst kattaki ''sevilla'' mağazasını bulamadım ve o sırada alt katta olan sevil mağazasının önünden geçiyordum. hemen çalışana sorayım o tarif etsin bari dedim... sordum... bana dedi ki ''üst katta mı? bizim öyle bir mağazamız yok!'' ben de; ''sevilla sizin bünyenizde olan bir mağaza ve şu an üst katta. ben sadece yerini bulamıyorum ama sizin mağazadan haberiniz yok anlaşılan. neyse tamam ben bulurum'' diyerek uzaklaştım.

  şimdi bu kızcağız işe yeni başlamış belli. hem mağaza hem dünyadan bihaber. arkadaş sen nasıl bir kurumsun işe başlayan kıza daha üst katta bir mağazan olduğundan bile bahsetmemişsin. siz nasıl çalışansınız da işe başlayan kıza mağazadan bahsetmemişsiniz. kızım sen de çalışmak için girdiğin markayı bir öğrenseydin zahmet olmazsa!

  özet; asla alışveriş yapmayacağım mağazadır. son derece disiplinsiz, amatör, saçma sapan bir kurumdur. yer herde yazılı ve sözlü şikayetimi dile getirdim. hiçbirinin umurunda olmadığına da adım gibi eminim.

  16 eylül 2014 16:49

  6. nikos sculpture isimli parfümü, watsons fiyatının tamı tamına 100 lira üstüne satan bir parfümeri.

  bu parfüm çok eski ve high end olmayan bir parfüm. watsonsda 89 liraya gördüm. sonra aşağı sevile girdiğimde 189 lira olduğu söylendi. el insaf artık. türkiye deki satış fiyatı buymuşmuş aslında :)))

  23 kasım 2014 20:22

  7. hiperallerjenik cildi ve gözleri sebebiyle makyajla alakası olamayan annemin benim için kendilerine maybelline one by one maskara sorması üzerine "Biz marka satıyoruz teyze yha.s.s" cevabı veren bir adet insan evladı barındıran kozmetik zinciri .(gizlinot: teyze ne teyze ne!!)

  23 kasım 2014 21:01 23 kasım 2014 21:02


  8. Kendi markaları olan Sevilla'da bir bordo ruju var akıllara zarar. Uzunca bir süredir kullanıyorum. Hiç bir renge dönük olmayan net bir bordo. Satin bitişli, dudakları kurutmayan cinsten. Ne yazık ki bitmek üzere ve Bursa'da sevil olmadığından Ankara'ya gidene kadar bitirmemeye çalışıyorum.

  16 ocak 2015 02:38

  9. En son ne zaman mağazasına girdim hatırlamıyorum. O kadar sevimsiz geliyor ki. Douglas ya da Sephora tercih ediyorum

  17 ocak 2015 00:02

  10. çalışanlarının son derece bilgisiz, aynı zamanda sevimsiz olduğu parfümeri.

  17 ocak 2015 03:41