0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar ()
  • medya (0)

1. Signal white now serisinin yeni çeşidi. Mavi mürekkep gibi değil ve diş hassasiyeti yapmıyor. Buna rağmen beyazlatması mükemmel diyemem. Colgate optik white la benzettim yapılarını. O patlayınca muadil ürettiler sanırım

26 haziran 20:02

2. Bir diş hekimi adayı olarak bu tarz macunların hiç birinin kalıcı diş beyazlatmadığını size söylemek isterim, genelde çoğu mavi veya mavi tanecikler içeriyor zaten dişi geçici olarak boyuyorlar ama etkileri bir kaç saatle sınırlı. Diş rengi genetiktir o yüzden önerim bu tarz macunlardan ziyade kullandığınız macunu her defasında değiştirmeniz yani farklı marka veya tür kullanmanız. Özel olarak önerim Splat markası.

26 haziran 21:55 27 haziran 13:20

3. genel olarak güzel kutularda ürün satan ama macunun diş beyazlatma özelliğine yatırım yapmayan signalden bir başka bol makyajlı yanarlı dönerli ürün. evet çok tatlı kutusu var ama macun bomboş ve etkisiz.

27 haziran 12:33


4. Bana denebunu'dan çıkmıştı, "aman israf olmasın aman bitireyim" derken dişlerim sapsarı oldu. Bitiremeden çöpe atıp splat'a geri döndüm, 3-4 günde dişlerim geri beyazlamaya başladı. Böyle bir ürün kendisi.

28 haziran 19:31