yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (36)
  • oylar (24)
  • medya (1)

  1. Ebay üzerinden RubyRuby76 isimli kullanıcıdan 10 ağustos tarihinde sipariş verdiğim ve 28 ağustosta elime geçen kozmetik ürünüdür. Methini çok duydum kendisinin. Gümrükten geçer mi geçmez mi endişe içinde beklerken hiçbir sıkıntı olmadan elime geçti. Fakat an itibariyle kullandım sanki kapatıcılığı bana yeterli gelmedi :(

  Oysaki herkes göz altlarını tamamen siliyor, morluklar gidiyor demişti.

  Not: göz altlarımda aşırı mor değildir neden böyle oldu ki süslüler :(

  29 ağustos 2015 12:23

  2. neredeyse iki yıl önce hiç duyulmamışken alıp kullandığım kapatıcı. kapatmasına kapatıyordu benim gözaltlarımı, ama bunun için çok çok yoğun sürmek gerekiyordu ve o kadar yapış ve ağır bir yapısı var ki direk çizgilere doluyordu. kalıcılığı kötüydü, en kötüsü de gözüme rimel kalem ne sürdüysem o yapışkan yapısıyla hepsini üstüne alıp gözaltlarımı simsiyah yapıyordu :( en güzeli güzel bir corrector+ince yapılı bir kapatıcı kullanmak süslüler, tek ürünle morluklar gitmiyor ne yazık ki:(

  29 ağustos 2015 12:56

  3. aynı arfeiniel süslüsünün dediği gibi etkileri aynı oldu :( ama the balm time balm her iki görevi görüyordu neden aldım ki bunu meraktan hep meraktan :(

  29 ağustos 2015 18:57


  4. e-bay'deki koreli bir satıcıdan yaklaşık 6 ay önce edindiğim ürün (kargo dahil 30tl gibi bir tutarı vardı, gümrük sorunu da çıkmadı). Orta derecedeki morluklarımı ortanın üstü bir performansla kapatıp aydınlık bir bitiş veriyor. çizgilere dolma sorunu bende minimal düzeyde oldu; the balm'ın sexy mama'sıyla sabitliyorum ardından bir iki dakika sonra küçük çizgilere dolan kısımlarını parmaklarımla hafifçe bastırarak toplanmış ürünü azaltıyorum. benim göz altlarımda akşama kadar iyi bir performans sergiliyor.

  edit: bahsetmeyi unutmuşum; iki renk seçeneği bulunuyor, elimdeki (no:1) no'lusu. isminde belirtildiği ve bir göz altı corrector'ından beklenildiği üzere somon renkli.

  3 eylül 2015 18:17 4 eylül 2015 17:52

  2

  5. 1 senedir kullandığım no(no:1) (buğday tenliyim) göz altı kapatıcısı. Ben çok severek kullanıyorum alıştıkça onu sürmeden çıkamaz oldum ama tek sorun biraz kuru olması. Her sürdüğümde kırışıklıklara neden olmaması için altına bir de (bkz: Missha super aqua relief eye cream) sürüyorum. Minik çizgilere dolabiliyor arada kontrol etmek lazım.

  Ama göz altına doğal ve sağlıklı bir ışıltı veriyor. Somon balıklı olmasının ise bir yararını görmedim açıkçası. Minikliğine de bakmayın çok gidiyor.

  9 kasım 2015 01:56

  6. Çok uzun süre giden bir kapatıcı. Bende 2 numarası var morlukları tamamen siliyor.Tek sorunu fazla ışıltılı olması zaten üstüne farklı bir kapatıcı sürdüğüm ve pudraladığım için sorun oluşturmuyor.

  9 mart 2016 21:28

  7. göz altlarım mosmor olduğu için övgülere dayanamayıp aldığım kapatıcı. bendeki 2 numaralı renk ilk açtığınızda kavanozdaki renk fazla koyu geldi ve kendi kendime renk konusunda hata yaptım dedim. biraz kullanınca fark ettim ki o kabuk gittikten sonra altındaki ürün daha açık renkli ama benim morluklarımı kapatmadı tabi ki. ben yine essence forget it corrector setindeki pembe rengi uygulayıp üstüne sürüyorum anca öyle. tek farkı bu tarz kapatıcılara göre kuru bir yapısı yok böylece göz altlarınızı kurutmuyor, çizgilere dolmuyor.

  9 mart 2016 21:39


  8. yurt dışından sipariş verirken corrector sanıp aslında almam gereken 2 numarası yerine 1 numarasını sipariş ettiğim, sabitlenmezse çizgilere inanılmaz dolan, sabitlendiğinde de oldukça doğal bir bitiş sağlayan ama 1 numarası kesinlikle morlukları kapatmayan kapatıcı.

  10 mart 2016 11:31

  2

  9. Yapısı çok kalın bir ürün. Nasıl uygularsam uygulayım parça parça bir görüntü oluşuyor. Özellikle yazın uygulandığında sanki akıp parçalanıyor gibi hissediyorum. Rengi (gizlinot: Light rengini kullandım) koyu ve turunculuk içeriyor. Ağır bir ürün olduğu için bir daha kullanacağımı sanmıyorum.

  21 şubat 2019 22:03

  1

  10. bu muymuş yaa dediğim ürün. makyaj malzemeleri arasında en çok ilgimi çeken, beni heyecanlandıran ürün, sivilcelerim ve göz altlarım sebebiyle kapatıcıdır. Kapatıcılara bu kadar meraklı olduğum için de tabi ki noldu instragramdaki pazarlama oyunlarına geldim ve satın aldım. Hayatımda bu kadar kapatmayan bir concealer kullanmamıştım, kullanmış oldum... teşekkür ederim emeği geçen herkese.

  21 haziran 2020 20:23