sleek makeup brow kit

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. karizmatik kaş şekillendirme seti. sleek'e has sade ve şık siyah bir kutuya sahip. bir adet toz formda kaş farı, bir adet de balmumu içeren sabitleyici ve hafif renkli kaş jeli içeriyor. ayrıca kaş şekilllendirirken ihtiyaç duyarsınız diye bir de minik cımbız koymuşlar içerisine.

15 ağustos 2014 14:00

2. Harika bir ürün! Uzun ve şekilsiz kaşlarımı gün içinde hem şekle sokmayı hem de sabit tutmayı başardı.

3 ağustos 2016 22:33

3. İndirimde görünce light rengini edindim. Kutunun içinde uygulama, dağıtmak için iki minik fırça ve cımbız var. Bobbi brown kas kitim bitmek üzere oldugu icin farkli markalara yöneldim. Kaslarimda denediğimde çok memnun kaldım ki kaç şekillendirme konusunda zerre iyi değilim. Far çok doğal durmakla birlikte kalıcılık açısından da harikalar yaratıyor.

10 eylül 2016 03:27

4. sleek'in en özenli ürünlerinden bir tanesidir sanırım. markanın ruj hariç her ürününde bulunan güzel aynanın yanısıra, bu üründe iki fırça ve kalbimi çalan bir mini cımbız bulunuyor. her açtığımda "ay ne kadar düşünceli hazırlamış canlarım" diyorum.

markanın internet sitesinde kullanımı şöyle gösteriliyordu: krem formdaki daha koyu renk ürünle kaşın altını çiziyoruz. yani boyayacağımız kaşın alt çerçevesini oluşturuyoruz. daha sonra toz formdaki ürünle de kaşımızı bu çizgiye sadık kalarak dolduruyoruz. ben de böyle uyguladığımda, yani krem ürünü kaş rimeli gibi boca etmediğimde daha iyi sonuç aldım.

bu ürünü alacaksanız rengine çok dikkat edin. ben beyaz tenli olduğum için otomatik olarak light rengini tercih etmiştim. ama sürünce toz ürün kumral kaşlarım için fazla açık renk kalıyor. light derken meğer sarışınlar kastedilmiş. (link: http://www.sleekmakeup.com/eu/brow-kit-light sleek'in internet sitesinde) de ürün 5 farklı tonda sunuluyor ve light en açık olanı. yani kumrallar medium rengini almalı. daha esmerler dark, belki ekstra dark. en koyusu ise tamamen siyah.

bu sebeple yakında takas listemde de görebileceğiniz üründür. keşke toz formdaki üründen iki ton koysalarmış da, bu sorun başlamadan çözülseymiş.

11 kasım 2016 20:43