yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (39)
  • oylar (16)
  • medya (3)

  1. görkem karman'da görüp (bkz: sleek makeup i-divine original far paleti) siparişim ile birlikte aldığım bir bronzer bir de aydınlatıcıdan oluşan ürün.

  kontür yapmak için başarılı bir renk değil bence çünkü kontürde doğal gölge gibi duracak daha taupe renkleri beğeniyorum. bronzer olarak ise vasat. aydınlatıcısını şampanya tonlarında olduğu için beğendim ama muadili bulunamayacak özellikte değil.

  övüldüğü kadar bir özelliği olmayan yurtdışı alışveriş riskine girmeye değmeyecek bir ürün bana göre.

  4 eylül 2014 16:52

  2. Bende light rengi var. Aydınlatıcı ve kontür pudrasından oluşuyor. Aldığımda yaşadığım hayal kırıklığı boyutu daha büyükmüş gibi geliyordu. Ama Çok kötü değil. Çok fazla tozutmuyor. Ama bahama mama' ya göre biraz turuncu kalıyor bende. Görseller yanda. Elimdeki resimlerde en alttaki bahama mama

  Ukte sahibi: (yazar: sakura )

  21 ekim 2014 22:16 21 ekim 2014 22:18

  3. Light rengini kullanıyorum. bahama mama yüzüme daha koyu kalıyordu ve dağıtmakta zorlanıyordum. sleek ise daha kremsi ve kolayca dağıtabiliyorum, aydınlatıcısı ise gerçekten çok daha hafif ve parıl parıl ben buradayım diye bağırmıyor. satın alırken bu kadar seveceğimi düşünmemiştim. ama şimdi yüzüme sürekli kontür yapasım geliyor.

  10 şubat 2015 11:18 10 şubat 2015 11:19


  4. çok merak ettiğim kittir. instagram hesaplarından alıp 50-60 lira vermeye değer mi diye 6 aydır düşünüyorum.

  kendisinin (link: http://www.theglamorousgleam.com/wp-content/uploads/2012/05/Sleek_Makeup-Contour-Kit-Light-600x410.jpg şöyle) bir ambalajı var. yarısı highlighter diğer yarısı ise tam kontürlük bir renk.

  bloglardan okuduğum kadarıyla light rengi tercih ediliyor genelde.

  ben kendisini kontür kısmı için istiyorum, çünkü devasa yanaklarım var. ama (bkz: gorkem karman ) highlighter'ına aşık olduğunu söylemişti.

  alıp kullanmış olan süslü varsa yorumlarını bekliyorum.

  edit: ekleme

  ukte: kendim. kaç ay bekledim, doldurmadınız :(

  7 mart 2015 02:25 7 mart 2015 10:52

  5. yurtdışı gönderim yapan sitelerden kargo ücreti ve yolda kırılma riski alınabiliyorsa fiyatına göre çok iyi bir kit. Bana göre tek sorunu kalıcı olmaması, çabuk uçuyor.

  4 ağustos 2015 11:45

  6. bir sene kadar önce yaklaşık 30 liraya yurtdışından getirtmiştim kendisini. açık tenliyim light rengine sahibim. kontür için kullandığım başka pudram yok, çünkü sürekli kontür yapan biri değilim, bu sebeple başka pudralarla karşılaştıramayacağım. fiyatının üstünde bir performans sergilediği kesin. kontür pudrasının içinde ne turunculuk ne de ışıltı var, aydınlatıcısı ise gerçekten şahane bence. az kontür yapan, daha doğal makyajlardan yana olan biriyseniz, sizi sadece özel günler için iki ayrı ürün alma derdinden kurtarıyor.

  ama (yazar: beyazyaka)'ya katılıyorum, kalıcı değil bu kit. ve çok pigmentli. çok dikkatli sürmek, iyice karıştırmak lazım ki kötü bir görüntü olmasın.

  24 ağustos 2015 16:58

  7. ben de çok severek light renklerini kullanmaktayım. instagram hesaplarında kendi fiyatının hemen hemen iki katına satılıyor. alacak süslülere cloud10 sitesinden almalarını tavsiye ederim. ben aldığımda 12 eurodan, 10 euroya düşmütü fiyatı. 15 günden daha az bi sürede de sapasağlam bir şekilde elimdeydi ürün.

  11 eylül 2015 22:24 11 eylül 2015 22:31


  8. Çok tozutan, kalıcılığı vasat olan palet. Yurtdışından kovalamaya kesinlikle değmez. Fiyat/performans olarak daha güzel halihazırda çok ürün var ülkemizde.

  25 eylül 2015 01:39

  9. uzunca süre almakla almamak arasında kaldığım ve yaklaşık bir ay önce edindiğim kontür paleti. ben dupdurushop'un sanalpazar dükkanından almıştım taksit imkanı da mevcut orda. uzun süredir kontür için bahama mama kullanıyordum hatta yedeklemiştim bile, fakat farklı bir ürün de denemek istedim ve elimde hiç aydınlatıcı yoktu. içimden hayvani bir gramaja sahip olan ve elimin de sürekli gitmeyeceği mary lou manizer'a para vermek de pek gelmedi. çünkü aydınlatıcı huyum ve merakım da yok denilebilir fakat bazen bazı makyajlarda insan yüzünde bir ışıltı istiyor. bu sebeplerden sleek'i edindim ve light renginden oldukça memnun kaldım. ürün çok kremsi çok rahat dağıtılıyor, ve bahama mama gibi çok koyu ve biraz da griye kaçmamasına rağmen yaptığım kontür kendini daha çok belli ediyor. aydınlatıcı kısmı da parça parça durmuyor ve simli bir yapısı yok, doğal duruyor yüzde. ürün elime geçtiğinde gramajı hakikaten beni şaşırtmıştı ki blog yazılarından anlamıştım küçük olduğunu. ama yine de bence çok daha kullanılabilir bir ürün almak için. sonuçta yüzün her bölgesine uygulanmadığı için çok çabuk bitmiyor ve bir pakette iki ürün birden bulunuyor. üstelik bu özelliği farklı ürün denemek istediğinizde elinizi kolunuzu bağlamaz.

  25 ekim 2015 15:46

  10. Sleek markasının bir kontür rengi ve bir aydınlatıcıdan oluşan ikili kiti. Bir ara her kontür başlığında görür olmuştum, bende de çok merak uyandırmıştı baya aradım hatta en sonunda 4-5 ay önce bir yurtdışı online alışveriş sitesinden yaklaşık 7€ya aldım. Fakat daha yeni açtım kutusunu. Bendeki rengi Light.

  Öncelikle herkesin dediği gibi kolay dağılıyor ve kolay renk veriyor. Farklı fırçalarla denedim, hepsiyle neredeyse aynı etkiyi aldım. Fakat bana biraz turuncu geldi sanki rengi.

  Aydınlatıcı kısmına gelirsek, simli gibi duruyor ama değil ve çok fazla renk vermiyor. Olsa da olur olmasa da olur yani

  28 mayıs 2016 13:42