yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (3)
  • medya (1)

  1. Bugün a101 den 4.95 e aldım. Eve gelince hemen denedim tabii ki. Bugün bolca rimel ve krem far sürmüştüm. Göz makyajımı gayet güzel çıkardı. Cilt makyajımı da aynı şekilde. Ben performansından oldukça memmun kaldım. İçinde alkol ve paraben yok. İçinde alkol ve paraben bulundurmaması bence çok iyi. Fiyat zaten çok uygun. Daha ne olsun. Bence muhakkak denemelisiniz. Suya dayanıklı makyaj için ne kadar iyi bilemiyorum. Lakin günlük makyajın kabasını hatta bence biraz daha fazlasını almak için muhteşem bi mendil.

  ilgili medya:
  1
  13 ekim 2018 19:39

  2. Dün a101'den tamamen ihtiyaç sebebiyle aldım ve akşam denedim. Cildimde bb krem, pudra, allık, bronzer ve gözümde waterproof olmayan bir maskara ve yoğunca far vardı. Bir tek rujum çok kalmamıştı. Böyle bir makyajı çıkardı ve tamamen temizledi. Sonrasında mecburen yüzümü beyaz sabunlu su ile yıkadım ben rahat edemediğim için ama çok çok acil durumlarda illa yıkamanız da gerekmeyebilir. Çok hafif salatalık kokuyor. Makyaj temiZleme mendillerinin bıraktığı Köpüklü deterjanımsı bir his bırakmadı. İçeriğinde alkol, paraben vb. Türevleri yok. Lens kullanmama rağmen gözümde, göz altımda alerji/hassasiyet de yapmadı. Her a101'de rahatlıkla 4,5 TL'ye de bulunabilen bir ürün olduğu için şahsen bundan sonra acil durumlar, seyahatler için vb. Kendisini kullanmayı tercih ve tavsiye ederim. 

  edit. ürünün sevdiğim diğer bir özelliği ise normal ıslak mendile göre daha pamuklu bir kumaşa benzer dokuda mendillerden oluşması. son derece yumuşak olduğu için de yüzünüzü gözünüzü hırpalamıyor.

  22 ekim 2018 12:40 22 ekim 2018 13:05

  3. Denediğim kadarıyla gayet güzel iş çıkarıyor. Ten makyajımı ( cok yoğun olmadığı ve uçtuğu için de olabilir) güzel çıkarıyor. Acil durumlarda kurtarıcı. Rimeli de güzel temizliyor. Elbetteki hiçbir şey suyun temizleme jelinin ve üstünden misel suyun verdiği temizlik hissini veremez ama bu adımları yapamadığımız yerlerde son derece başarılı iş çıkarır bence.

  22 ekim 2018 17:05

  4. micellar suyumun bitmesi ve en yakında olan a101 den alarak denediğim ürün. açıkcası pek bir beklentim yoktu ilk aldığımda ama bb krem pudra far ve maskara olan yüzümü iyi temizledi. henüz bitmiş değil ama bitince alma olasılığım olan bir ürün.

  23 ekim 2018 14:12

  5. Ben çok sevdim bu ürünü. Genel olarak hiçbir temizleme mendilinin bütün makyajı tamamen çıkartacağına inanmıyorum. Bu nedenle bu tarz mendilleri genelde ya seyahatte ya da evdeysem makyajımın kabasını almak için kullanıyorum. Her zaman elimin altında bir paket bulunur. Bu temizleme mendilini sevmemin nedenlerinden en büyüğü diğer temizleme mendillerine göre oldukça kalın olması. Genellikle bu tarz mendilleri o kadar ince yapıyorlar ki gözünüzü silene kadar ağzı burnu yapılıyor, inceliyor. Bu üründe ise öyle bir durum söz konusu değil boyutu büyük ve kalın havlu gibi. Dolayısıyla çok rahat ediyorsunuz. Temizlemesi diğer mendillere göre daha etkili. Paraben de içermiyor ve uygun fiyatlı. Bundan sonra hep alacağım bir ürün. Ben çok sevmem ama hafif bir salatalık kokusu da var. 

  30 ekim 2018 21:58

  6. Deneme amaçlı edindiğim bir üründü. İçinde alkol paraben bulundurmaması hoşuma gitti. Renkli nemlendirici, kapatıcı, allık, far ve ruju çok iyi temizlerken (yayma yapmadı) eyeliner ve rimeli temizlemesinden aynı verimi aldığımı söyleyemeyeceğim. Hoş hangi temizleme mendili bunu yapabiliyor ki. Bunun dışında boyutu gayet büyük , yapısı o kadar ince değil ve uygun fiyatlı bunlar artı yönleri olarak değerlendirilebilir ve şans verilebilir.

  25 kasım 2018 00:28

  7. Sürekli makyaj temizleme mendili kullanan biri değilim ama seyahatlerde mutlaka yanıma alırım. Bugüne kadar denediğim makyaj temizleme mendillerinin içinde en başarılı bulduğum bu mendil oldu. En önemli artısı oldukça büyük ve hem yumuşak hem de kalın bir dokusunun olması. Makyajın kabasını almak için de diğerlerinden yine çok daha başarılı. Keşfettiğimden beri denk geldikçe alıp evde en azından bir paket bulunduruyorum lazım olursa diye. 

  3 şubat 14:41

  1

  8. sanırsam ürün değişti çünkü burdaki yorumlara ve bloggerlara güvenerek alıp hüsrana uğradım

  yapısı çok çok kuru ıslak mendil kullansam bile makyajım daha çok çıkardı boyutları da çok büyük tek kullanımlık için ikiye bölerek rahat rahat kullanırsınız

  göz makyajını zaten geçtim hiç bir işe yaramıyor ayrıca kirpiklerimi acıttı ten makyajını da asla çıkarmadı kabasını bile almadı mendili resmen üzerine micel su döküp öyle bitirdim o derece kuru siz düşünün :(( 

  9 eylül 22:27