yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • medya (1)

  1. tanım: çok takipçili bir instagram annesi. instagram adı socialm.o.m

  anne, çoluk çocuk hesaplarıyla alakam olmamasına rağmen keşfetimde sıklıkla beliren, zenginliğini insanın gözüne sokan ve sahiplenmeyip cins diye petshoptan (ya da başka herhangi iğrenç bir hayvan üretim çiftliğinden) köpek satın alan itici bulduğum bir kadın.

  2 tane küçük çocuğu olan birine göre inanılmaz iyi bir fiziği var. ha o zayıf kaslı karına o balon gibi şişirilmiş memeler yakışmış mı, hayır...

  ukte: (yazar: ebruy)

  24 kasım 2018 14:36

  2. (bkz: Çağla düvenci sönmez)

  Ya da googlellayınız (sahte psikolog)

  24 kasım 2018 17:23

  3. (bkz: dolandırıcı)

  24 kasım 2018 17:57


  4. bundan 4 sene önce bi reklam ajansında çalışırken bebek markalarımızdan birisi için proje teklifi iletebilmek için tanışma maili atmıştım kendisine. asla selam sabahımıza karşılık vermeden direkt fiyatını söylemiş ucuz kişilik. iyi ki iş münasebetiyle tanımışım kendisini ya. gerçekten muazzam boş bi karakter. daha sonrasında diplomasının da sahte çıktığını öğrendiğimde kahkahalarla gülmüştüm. şu anda sosyoloji mezunu olduğunu ediyormuş. ne diyeyim o da aöf falandır :d

  24 kasım 2018 22:20 26 kasım 2018 12:00

  5. yıllar önce bazı paylaşımlarını görüyordum, kadınların fiziksel özellikleriyle dalga geçen komikli fotoğraf içerikli şeyler. birkaç da yorum hatırlıyorum beni şaşırtan. zihnim beni yanıltıyor olabilir ama bu tarz birkaç şey ilgimi çektiği için de kim acaba diye bakmıştım, buna eminim. anne ve psikolog olduğunu gördüğümde de şaşırmıştım hatta.

  sooonra ne olaylar çıkmış ortaya. google'a sahte psikolog yazınca bir tek onun isminin çıkacağı gibi bir durum düşünmüyordum valla. ayrıca o kadar programa çıktığından, reklamlarda oynadığından, üniversitelerde seminer verdiğinden de bihaberdim.

  bunlar insanı hayrete düşürüyor ama beni asıl şaşırtan, bayağı bayağı şaşırtan durum hala sosyal medyayı aktif olarak kullanması. yani insan bir hata yaptı diyelim, kendisine ailesine yaşantısına bir zarar geldi kendi yaptıklarından dolayı. o kadar haber kanalında internet sitelerinde konuşuldu. ben olsam bir daha elimi sürmezdim sosyal medyaya. kendimden, çocuğumdan, ailemden daha mı değerli? bu kabul görme isteği neden? tanınmışsın tanınacağın kadar, hem de birçok insanın pek de istemeyeceği bir şekilde. 

  büyük konuşmak gibi olmasın ama şu anki aklımla düşününce ben aynı şeyleri yaşasam tövbe eder, hatalarımdan ders çıkarır, sonra social kısmımı da çıkarır sadece anne olmaya odaklanırdım bir de kendi psikolojimi düzeltmeye.

  25 kasım 2018 00:37

  6. Murathan mungan'ın "türkiye'de her şey olabilirsin ama rezil olamazsın" vecizesinin kanlı canlı bir örneği.

  Para kazanmak dediğin nedir ki. Ama işte Allah helalinden para kazanmayı sadece isteyenlere nasip eder.

  25 kasım 2018 10:45

  7. Dün süslüde görüp bu kim ki diye baktım. Bakmaz olaydım ya bu bildiğin, benim orta okuldan yan sınıfımdaki kimsenin sevmediği hatun çıktı. Vay be o kız çap mı yapmış helal dedim. O da yalan çıktı. 2 çocuğu varmış da onlarla koşturuyomuş da ondan kilo alamıyomuş da... Yemezler canım, bende de 1.5 yasında bir canavar var ama kilo verdirmiyor. Ki seninkinden farklı olarak bakıcıları da yok. Bakıcı işine nerden bulaştın dersen, kızın ailesini, yaşadıkları yeri vs hatırlıyorum. Orta okulda da giyimle, görüntüyle çok ilgiliydi ve insanları bu noktalarından vurmaya çalışırdı. Bakıyorum şimdi, görüntüsü bana hiçbir anlam ifade etmiyor. O benim orta okulda konuşmaları, tavırları ve egosuyla hoşlanmadığım kişi hala. Valla ne diyim, bu ülkede böylesi yolunu kolay buluyor. Ben oğlumla phd yollarında çürümeye devam...(gizlinot: Son cumle ironi icerir)

  25 kasım 2018 19:01


  8. ben dün ilk girdiyi yazdığımda bu sahtekarlık olaylarından habersizdim, kadının gerçek adını da bilmiyordum.

  iki başlığı da tamamen okudum ve inanamıyorum. bu kadar egolu, mükemmel eş, mükemmel anne havalarındaki birinin yaklaşık 2 yıl önce böyle bir skandalı çıkmış ve ona rağmen şu an 400k takipçisi var ve ona buna ahkam kesiyor. takipçileri de eminim her şeyden habersiz "ayy ne tatlı aile" diyip bu kadının para kazanmasına destek oluyor. hala para verip danışmanlık hizmeti alanlara ise zaten anlam veremiyorum. açıkçası olaylardan tamamen habersiz olsam bile, el kadar çocuklarını sırf beğeni/takipçi kasmak için sosyal medyaya malzeme eden, gösteriş meraklısı, boş bir insan olduğu her halinden belli olan birinden psikolojik destek almak asla aklımın ucundan geçmez. ülkede psikolog mu kalmadı? ki kadın psikolog bile değil. ağır cringe yaşattı bana bugün.

  bu kadın bana hep zeyzor'u anımsatıyordu sayfalarının temaları farklı olsa da. anladım ki zeyzor'a büyük haksızlık etmişim.

  25 kasım 2018 19:37

  9. sürekli kocişiyle aqua florya'da gezen bir insandır. hiç de social bir mom değil bu arada dünyaları o yaratmış besbelli.

  25 kasım 2018 22:03 25 kasım 2018 22:03

  10. Açmış gene dükkanı..

  keşfette çıktı karşıma.Beni asıl hayrete düşürünse hiç ummadığım insanların bu şahsı takip etmesi.

  Gerçekten hayret verici,bu sahtekarı takip edenle ortak hiçbir şeyim olamaz,hepsini takipten çıkardım.

  25 aralık 2018 21:28

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar