yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (5)
  • medya (0)

  7. Cildimde sivilceye ve nokta nokta bölgesel kızarıklıklara neden oldu. sabun ve kremi haricinde setteki diğer ürünleri bitirebildim. Kullandığım süre içinde set haricinde başka cilt bakım ürünü kullanmadım (göz kremi hariç). cildim karma. İyi ki deneme setleri, samplelar var da işe yaramayan tam boy ürünlere boşa para vermiyoruz.

  28 ocak 22:22

  5

  6. 10 gündür tüm ürünlerini akşamları kullanıyorum. cildim hassas ancak herhangi bir iritasyon yaşamadım. "Vay! Harika!" da demedim. Ürünlerin normal boyutlarını alsam diye düşündüm setini 1100 TL civarına oluşturabildim. Bu yüzden vazgeçtim.

  Normalde de yüzümü akşam yada sabahları kükürtlü sabunla yıkadığım için sabun kullanmak beni rahatsız etmedi. kullandığım süre boyunca da sivilce sorunu ile karşılaşmadım.Tonik uygulaması sonrasında hafif bir yanma oluyor fakat rahatsızlık verici değil. cildim gerilmedi veya kurumadı. bu açıdan güzel.

  serumunun biraz koyu olmasını isterdim, aşırı akışkan. bir damla ürün kesinlikle yeterli gelmiyor. bu yüzden serumu hiç bereketli değil. kremi ise ufak bir miktar tüm yüze yeterli oluyor.

  22 aralık 2021 15:38

  3

  5. Benim cildimle anlaşamadı ne yazık ki. İlk önce haftada 3 gün denedim sonra her gune çıkartma gibi bir planım vardı ama her kullandığımda sabah yüzümde sivilce ile uyandım.

  18 kasım 2021 08:14


  5

  4. Bundan 6-7 ay önce bebek gibi olan yanaklarimda kistik sivilce istilasina uğradım. Öyle bir hal almişti ki biri bitmeden öteki çikiyordu. Lekeleri de assla geçmiyordu, doktorlara başvurdum geçmedi, kendim acneleyse alip kullandim geçmedi, evde bakım kürleri bilmem ne yok yok yok.. son çarem şu ismi lazim olmayan dudak kurutucu ilaçtan kullandım bana misin demedi (1 ay dayanabildim belki ondandir). Sonra burada bir süslümün tavsiyesi ile (allah razi olsun) bu kit ile tanişip sipariş ettim. Şu an 17. Günümdeyim. Aktif Kistik sivilce çikarimim durdu. Sadece cildimde çok yer etmiş inatçi lekeler gitmedi fakat renkleri açılmaya başladı. 30 gunde elbette cildim bebek gibi olmayacak ama en azindan bi durulma bi berraklik katti bana. Alın aldırın, teşekkurler çekik gözlüler :)

  18 kasım 2021 00:15

  4

  3. akneye meyilli ciltlerin seveceğini düşündüğüm cilt bakım kiti.

  içerisinde cilt yıkamak için sabun, tonik, nemlendirici ve serum çıkıyor. boyutları çok minik ama beni 1 aydan uzun idare etti. genel olarak sadece akşamları kullandım.

  yüz yıkama sabunu cildimi germedi ve kurutmadı. aksine duru ve gergin bir cilt bırakıyor. sadece bu tarz ürünleri muhafaza etmek bana zor geliyor, kutuda dursa bile yeterince temiz kalmadığını düşünüyorum. o yüzden büyük boyunu almam sanırım.

  nemlendiricisi ve serumu mükemmel kokuyor. yoğun değil su gibi bir kıvamı var. benim en çok verim aldığım ürün serum ve nemlendirici oldu sanırım. büyük boylarını alacağım.

  tonik benim siyah noktalarımda çok bir fark yaratmadı. asit yüzdesi daha fazla olan bir serum tercih etmeyi düşünüyorum.

  genel olarak memnun kaldığım bir kit oldu. ürünleri kullandığım sürede de sivilcelerim çıktı ama çabuk söndüler. yeni oluşan sivilce lekelerime de iyi geldi. ayrıca kesinlikle cildim daha aydınlık ve berrak görünüyor artık.

  23 mayıs 2021 19:35

  2. siyah nokta ve sivilce izlerim için aldım. cildim karma, kış aylarında olduğumuz için kuruya dönük biraz. cilt bakımına yeni başlamış sayılırım ve daha önce aha, bha içeren ürün kullanmadım. başlangıç için bu kiti tercih etme sebebim de içeriğindeki asitlerin oranının düşük olması. cildim biraz hassas bu yüzden belirtildiği sabah-akşam kullanmaya başlamadım henüz.

  bir haftadır günde bir kere, akşamları uyguluyorum. sabunu cidden güzel, cildimde gergin ve kuru bir his bırakmıyor.

  tonik hakkında pek yorum yapamayacağım daha önce başka bir ürün kullanmadığım için. ama düzenli kullanmamama rağmen siyah noktalarım ve sivilce izlerim azaldığına ayrıca yeni sivilce çıkarmadığıma göre vaadini benim için yerine getiriyor diyebilirim. sürüldüğünde rahatsız eden bir his vermedi, ilk iki kullanımımda kızarıklık ve yanma yaşadım ama durumu cildimin bu içeriğe alışık olmamasına bağlıyorum.

  serum ve nemlendiricisini çok beğendim, aydınlık ve parlak bir görünüm veriyor. okuduğum yorumlardan yola çıkarak birkaç damla serumla nemlendiriciyi karıştırarak kullandım ve memnun kaldım.

  Bir de geldiğinde gözüme küçük geldi ancak az miktarlarda kullanıldığı için yetecektir.

  30 ocak 2021 13:07

  4

  1. Centella içeriğini çok beğendiğim için tercih ettim. p centella üzerine aha, bha, çay ağacı gerçekten inanılmaz içerikler. 

  Öncelikle kremine bayıldım. İlk fırsatta büyük boyunu ev arkadaşımla aldık, çünkü o da bir iki defa kullandı ve bayıldı. Gözeneklerimde iyileşme oldu. Sivilcelerim artık daha az, siyah noktalarımda da bir azalma var ve cildim daha rahat hissettiriyor. 

  Sabunu vücudumda kullandım ve omuzlarımda da harika bir sonuç gösterdi. Büyük boyu vücut için harika olabilir.

  Tonik fena değildi, çok tonik tercih etmediğim için fazla yorum yapamam. Çabuk bitti.

  Serum da dermaroll ile kullandım, biraz yoğun ama o da fena değil. Favorim de değil. Büyük boyu fiyatına değmeyebilir.

  Kesinlikle güneş kremi ile kullanılması gerekilen ürünler olduğu unutulmamalı. Ciddi hassasiyet olusturabilir.  Özellikle kremini herkese tavsiye eder bittikçe de alırım.

  30 mayıs 2020 18:41 30 mayıs 2020 18:43