yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (8)
  • medya (3)
  5

  1. Yaklaşık 4-5 kez deneyimleme fırsatı bulduğum, ıslak ve dolaşmış saçları açmayı vadeden saç tarağı. Ürün oldukça hafif ve tutuşu çok kolay. Başlangıçta bu sebeple biraz endişelenmiştim çünkü gür saçlarım maalesef bazı tarakları kırmıştı fakat bu ürün oldukça sağlam bir malzemeden üretilmiş. Saçı taraması şaşırtıcı derecede kolay hatta hissedilmiyor resmen. Başlangıçta saçımı iyi taramadığını düşünmüştüm ancak saçlarımı birkaç tarama ile gerçekten çözdü. Tabiki duşta saç kremi kullanmıştım bunu da not etmek gerekli. Çok karışık ve kuru saçlarda etkili olacağını düşünmesem de ıslak saçta çok başarılı zaten üretilme amacı da bu. Bir diğer artısı da tarakta kalan saçların çok rahat bir şekilde toplanması ve her seferinde tarağın tertemiz kalması. Kesinlikle fiyatını hak eden bir ürün, ben indirimde 62 liraya almıştım. Uzun yıllar kullanacağımı düşünüyorum.

  19 eylül 2019 01:13

  5

  2. Geçen girdisini yazdığım krepe balyaj faciası sonrası 1 hafta sonra da toner yaptırdığım saçım, özellikle toner den sonra çok kurudu. Dolayısıyla duşta maske krem yapmak için ve bu esnada taramak için tarak ararken bunu buldum. Tarak büyük, ve ilk tangle teezer deneyimim. Çok iyi açıyor dolaşıklığı. Krem sürmediğim zamanlarda da denedim. Çok az saç döküyor. Fiyatı çok gelmişti. Trendyol indiriminden 116 liraya aldım umarım uzun süreli kullanım sağlar. Tavsiye ederim. Tahta dişli tarağım vardı az saç döküyor diye mutluydum. Bu kıyaslanamayacak kadar az döküyor.

  ilgili medya:
  2
  13 eylül 2020 13:27

  5

  3. Severek kullandığım ve her kullandığımda iyi ki dediğim tarağım.

  Saç dökülmelerimin çok olduğu bir dönemdi ve avuç avuç gidiyordu saçlar. Bu yüzden bu konuya el atayım dedim ve paraya kıyıp aldım. Saçlarımı banyodan banyoya tarıyorum ( gün aşırı ya da bazen peşpeşe ) o yüzden wet olanını seçtim. Çok güzel tarıyor. Hiç acıtmıyor. Saçlarımı yolmuyor. Hatta normalde saçlarını her taradığımda olay çıkaran kızım artık hiç taraktan kaçmıyor. Saçlarım kuruyken de kullanıyorum, yani illa ıslak saç mecburiyeti yok bence. Tek sıkıntı saçın çok dolaştığı yerleri kademe kademe açarak ilerlemesi ( eğer sıkıntı diyeceksek ) yani hart diye kafa derine kadar girmiyor tarak. Önce saçın üst yüzeyi, sonra daha derindeki saçlar diye açıyor ( anlatamadım ama umarım anlayabilmişsinizdir ) velhasıl, memnunum, mutluyum, iyi ki aldım diyorum.

  13 eylül 2020 13:47


  5

  4. Saçlarım gür ve kalın telli. Aynı zamanda dalgalı olduğu için de duştan duşa tarıyorum. Bu yüzden ıslak tarama özelliği benim için önemliydi. Son zamanlarda aşırı dökülme yaşadığım için saç rutinimi değiştirince, bu tarağın da tararken dökülmeyi azalttığını okuyunca şans vermek istedim.

  Üç ay kadar oldu ben alalı. Kullanmadan anlamak zor normal taraktan farkını ama dolaşıkları çok iyi açıyor. taramayı kolaylaştırıyor. Tararken dökülme azalıyor dolayısıyla. Kuru olarak da saçımı toplarken kullanıyorum ara sıra, bu şekilde de memnun kaldım.

  13 eylül 2020 15:35

  3

  5. saç ne kadar dolaşık olursa olsun zorluk çıkarmadan açan, elektriklenmeyi kontrol altına alan güzel ama benim açımdan kusurlu tarak... ürün ıslak saçta kullanılmak için tasarlanmış, duşta kullanılmak için değil. benim gibi saçını sadece duşta saç kremi/maskeyle tarayan süslüler için hijyenik ya da pratik değil. pedli olması sebebiyle içine çok fazla su doluyor, saçta ürün varsa o da haliyle suyla birlikte tarağın içine giriyor. siz pedi sıkıp suyu çıkarmadıkça o su o tarağın içinde kalıyor. sıksanız bile içinde birkaç damla su hep kalıyor. bu da tarak içinde küf, bakteri oluşumuna davetiye çıkarıyor. saçı elektriklendirmeden açan pedsiz tarak önerilerine açığım.

  13 temmuz 2021 13:29

  6. açıkçası tek bir üründen mucizeler bekleyen biri değilimdir, bu yüzden bu tangle teezer tarağı da bir "hype" olarak görüyordum. merak ettim ve kendim için değil fakat kız kardeşim için satın aldım. kendisinin uzun, gür ve yoğun dalgalı saçları var ve sadece duşta tarama yapıyor. bu tarağın gerçekten de saçı yolmadan/çekmeden açtığını söyledi. yani normal tarak deneyimine göre bundan daha fazla memnun kalmış ve daha az dökülme yaşamış. kısacası olmazsa olmaz bir ürün değil ama sunduğu vaadi de yerine getiriyor en azından diye düşünüyorum.

  6 mart 2022 15:04

  7. Saçım ince telli olduğu için normal wet detangler yerine fine&fragile versiyonundan daha çok memnun kaldım.

  19 temmuz 2022 23:14