yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (54)
  • medya (4)

  54. sevemiyorum. kendisi de müziği de benim için çok basit ve sıkıcı. şu an bu kadar seviliyor olmasına şok olyorum hatta... gerçekten ilginç. ne diyelim zevkler..

  21 şubat 16:38

  53. Willow, august ve cardigan başta olmak üzere şarkıları evde fon olarak tatlı tatlı çalar durur, yuva sıcaklığını pekiştirir, iyi hissettirir. Yorumlarımı bu bilgi ışığında değerlendirin lütfen. Bana göre Taylor overrated bir sanatçı. Eşsiz bir sesi veya yorum şekli yok, çok özgün bir yönü yok buna karşın yarattığı rüzgar şaşırtıcı.

  Kötü olduğunu söylemiyorum, tatlı bir sesi var, şarkıları çoğu duruma/moda uygun, görsel olarak da hoş bir kadın evet ama dahası? Yok. Beyaz, amerikan, zengin ve cici kız imajının ekmeğini yiyor. 

  Ayrıca katıldığı son ödül töreninde, ödül alınca kendisi ile aynı kategoride yarışan lana del rey'i neredeyse yaka paça sahneye çıkarması aşırı çiğ bir davranıştı. Taylor, bakın ben ne kadar düşünceli tatlı bir kızım mesajı vermek istedi ama bana ve milyonlarca insana geçen duygu şu oldu: "Gel, yanımda sahneye çık da hevesini al bari. Ben de üzerinden biraz daha popülarite kasayım."  Ki lana bence taylor'dan birkaç gömlek üstün. 

  19 şubat 00:28

  52. bunun fan kitlesi zamanında boşu boşuna laf edilen justin bieber fan kitlesinden daha beter. en ufak bir laf ettirmiyorlar bakın en ufak. karbon ayak izi yüksek diyoruz küresel ısınmaya etki ediyor diyoruz, ama diğer ünlüler de yapıyor diyorlar. 

  şarkıları da birbirinin aynısı gibi, bu kadar fan kitlesi varken hiçbir şeye muhalefet olmaması da çok itici. yapacağı bir paylaşımla bir sürü insanın fikrini düşüncesini değiştirebilirken o keyfine bakıyor. sevmiyorum.

  bana göre "herhangi bir kadın".

  18 şubat 13:10


  51. En toksik fan kitlesine ve dümdüz şarkılara sahip, ittirile kaktırıla ünlü edilen kadın. Paran ve gücün varsa ve her yerde yırtık dondan fırlar gibi fırlarsan, bir süre sonra herkesin kulağı gözü bir şekilde alışır. Amerikalılar gibi sorgulama yoksunu, önüne saman koyup bunu yemek popülermiş desen tuzlukla koşacak milyonlarca insanın yaşadığı bir ülkede bu kadının bu kadar destek ile tutmaması mucize olurdu. Ajdar'ın da beyaz amerikalı dostları olsaydı onu da grammy ödüllerinde görürdük.

  17 şubat 23:39

  50. dunyanin en cok kazanan sarkicisiymis inanilir gibi degil

  16 şubat 11:31

  49. şuan arabayla 1 saatlik yolu dahi özel jetiyle gitmeyi tercih edip, yasal olarak herkese açık olan uçuş bilgilerini paylaşan bir hesabı dava etmeye çalışmasıyla, karbon ayak izi en yüksek ünlüler arasında olmasıyla küresel ısınmamıza çok güzel katkılarda bulunmasıyla ve çirkeflikleriyle gündemdedir.

  müziğini "kör kütük" savunan kişilerin de müzikten ne anladığını merak ediyorum açıkçası

  14 şubat 11:16 14 şubat 23:43

  48. Ne sesi çok iyi ne şarkıları çok iyi olan sanatçı. Şarkıları dümdüz şarkıların sözleri dümdüz. Göndermeli kliplerinden fenalık geldi. Hani dinlemek istemezsiniz ama her yerde çaldığı için mecburen çoğu şarkısını bilirsiniz ya... Amerikanın demet akalın ve serdar ortaç karması sanatçısı bana göre.

  14 şubat 02:51


  47. linçlenmek istemiyorum ama neden sevildiğini bir türlü çözemedim şarkıları tam basic white girl denecek türden (bütün arkadaşlarım çok seviyor mecburen duydum). Selena Gomez çok daha iyi.

  14 şubat 01:55

  46. Günümüz şarkıcılarının %90'ından nefret eden biri olarak kendisinin günümüzün en iyi şarkıcısı olduğunu söyleyebilirim. Hatta kendisinin tüm zamanların en iyi söz yazarlarından biri olduğunu düşünüyorum. Taylor Swift'i taylor Swift yapan da budur zaten. İnanılmaz bir dehaya sahip o konuda. Ki kendisini paul McCartney gibi birçok efsane isim de beğeniyor. İleride şu an olduğundan çok daha iyi anılacak, bundan eminim.

  Kadında linçlenecek hiçbir şey yok bence. Ha süper biri mi, değil elbette. Bir insanın doğabileceği en "ayrıcalıklı" şekilde doğmuş birisi. Daha "white" Bir insan daha yoktur. elindeki her şeyi kullanmasını çok iyi biliyor. Bütün bunlar kendisinin inanılmaz bencil olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Bence dünyanın en hırslı kadını. Örneğin kendisinden başkası o ödülü alsa içten içe kendini yiyecek gibi. Ödül töreninde celine dion'a yaptığı bence büyük saygısızlıktı. Heyecan falan değil, oraya defalarca çıkmış bir kadın zaten, başkasına sarılıp diğerinin suratına bile bakmıyor. Böyle üstten bir tavır, kendini beğenmişlik var. Umarım tek falsosu böyle şeylerdir çünkü diğer ünlülerin öyle pis şeyleri çıkıyor ki ortaya insan bunlara şükrediyor.

  Kendisinin en iyi özelliği sadece işiyle gündeme gelmesi. Düşünün(gizlinot: şu anki ilişkisini dışarıda turuyorum oraya değineceğim) , jake Gyllenhaal ile olan ilişkisini çoğumuz all too well şarkısıyla duyduk. Veya diğer herkesle olan ilişkilerini. Yine ilişkinin kendisiyle değil, yaptığı sanat ile gündem oldu her zaman. Şarkıyı kime yazdı diye sordurdu örneğin. Magazinsel bir figür yerine tamamen yazdığı şarkılar, aldığı ödüller, kırdığı rekorlar ile gündemde. Bu muhteşem bir şey.

  Şu anki ilişkisine gelecek olursam... İlk defa bu kadar magazin malzemesi bir ilişkisi olduğunu görüyorum. Örneğin bir önceki sevgilisini çoğu insan bilmiyordu ve senelerdir sevgililerdi. Joe alwyn ile senelerce sevgiliydi ama hiç bu kadar göz önünde değillerdi ya da herhangi bir başka sevgilisiyle. Biraz çocukça bir düşünce olacak ama sanki joe'ya nispet yapıyor gibi ahahah. Nasıl desem, yanılmıyorsam 6 senelik ilişki bittikten çok kısa süre sonra böyle magazinsel bir ilişki yaşayıp aşklarını herkesin gözüne sokmak insanın aklına sadece bu şekilde yatıyor, başkası mantıklı gelmiyor. Hiç aşk dolu bir ilişki gibi değil ayrıca, çok sahte.

  13 şubat 05:23

  45. yılllarımı amerikan kültürüne adadım. bu kadın neden bu kadar popüler, nasıl bu kadar albüm satıyor hala çözemiyorum. kanye'nin vma'de magdur etmesi mi diye düşünüyorum da çok saçma. şöyle marş olmuş, kitleleri peşinden sürükleyecek ne şarkısı ne karizması var asla bir star değil gözümde

  26 aralık 2022 19:19