yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • medya (0)

  1. tavırları feci şekilde babama benzeyen oyuncudur. bu yüzden de böyle erkekleri çok iyi bilirim, nurgül yeşilçay'ın anlattıklarının %100 doğru olduğuna da bu şekilde inanıyorum zaten.

  küçüklüğümden beri ne zaman televizyonda görsem, sanki öfke problemli bir adammış da, her an sinir patlaması yaşayıp karşısındakine dalacakmış gibi gelir. bu yüzden de, daha önce bahsedildi mi bilmiyorum ama, (link: https://www.youtube.com/watch?v=CrhB5sKjxLg şu videoyu) buraya bırakıyorum.

  13 mart 2016 17:22

  2. Röportajı okumadan önce oynadığı rollerin hakkını veriyor diye severdim ama nurgül Yeşilçay harbi bir kadın ve söylediklerine inanıyorum. Ayrıca bir konuşursam yer yerinden oynar bekar çocuklu kadına söylenip nasıl yük altında bırakılır söyle lan o zaman yiyorsa. Kadın yinede çok ağır şeyler söylememiş vallahi.

  13 mart 2016 18:06

  3. 2007 senesinde eşini sinem erülgen isimli bir kadınla aldatırken kameralara yakalanan aile babası (?), muhteşem koca (?) ve anadolu değerlerine sahip çıkan muhafazakar (?) oyuncumsudur. oyunculuğu vasatın bir tık üstü olmasına rağmen bu özgüveni nereden buluyor çok merak ediyorum.

  süslü sözlük magazin servisinden uma brüksel'den bildirdi.

  13 mart 2016 18:17


  4. olaylarin gercek yuzunu asla bilecegimizi dusunmuyorum ama bir kadin icin daha kotusu eski is arkadasin icin cirkin ve ustu kapali imalarda bulunuyorsun,karsi tarafin eli armut toplamiyor herhalde cevabini yapistiriyor!buna karsilik uslup sorunu olan bir yazi yayinliyorsun.hic yakistiramadim o goruntuye bunlar olmadi erkancim

  13 mart 2016 20:37

  5. Nurgül Yeşilçay söylenmesi gerekenleri söylemiş zaten ama bir zamanlar sektörün içinden biri olarak bu erkek egosuna iki laf da ben edeyim.

  Birincisi zaten Nurgül Yeşilçay gibi bir oyuncuya partner olarak Erkan Petekkaya'nın seçilmesi yanlış çünkü adam oyuncu değil arkadaşlar. Televizyon figürü sadece. oyunculuk her rolde aynı yedi numaralı bakışı atmak değildir. Bu beyefendi yıllardır tek tip karakterleri canlandırdı. aile babası ama ailesinde mutluluğu yakalayamamış/ boşanmış/ boşanmak üzere olan ve başka bir kadına tutulmuş varlıklı karizmatik ağır abi. neden seçimini hep bu karakterlerin olduğu projelerden yana yapıyor kendini mi buluyor acaba o karakterde, yoksa olmak istediği kişi rolüne bürünme fırsatını mı kaçırmak istemiyor ? izleyici olarak bu bir soru işareti mesela benim için. öyle ya iyi bir oyuncu mümkün olduğunca farklı hatta zıt karakterler canlandırmak ve bu vesile ile kendini geliştirmek ister.

  merak buyurup baktım kendisinin 3 sinema filmi varmış ama sorsan adlarını kimse bilmez. dördüncüsü de kolpaçino oldu. talihsiz bir kariyer yönetimi diyorum buna.

  şimdi sen kim erkansın da bu sanat ve kalite dolu! birbirinden başarılı saygın oyuncu ve yönetmenlerle çalıştığın ! ödüle ödül demediğin bir kariyerin varken her rolü başka bir dünya başka bir kadın olan nurgül yeşilçay'a öpüşme üzerinden mobing yapıp ''sen de ne meraklıymışsın öpüşmeye diyebiliyorsun?'' anadolu halkı rahatsız olurmuşmuş. ya bi git çay koy lütfen. yeni türkiyenin yeni köylü kurnazları işte. hem kadın seninle gönülsüz öpüşüyor diye mobing uygula hem olay magazine düşünce halkın değerlerini gözetiyorum ben diye kahraman olmaya çalış. tanımasak inanıcaz.

  lütfen izlemediyseniz Nurgül yeşilçay'ın oyunculuğu ile devleştiği film vicdan'ı izleyin, adem'in trenlerini izleyin, yaşamın kıyısında'yı izleyin, anlat istanbul'u izleyin. ben zaten bu kadar iyi oyuncuların sırf para kazanabilmek için dizilerde oynamasını ve sinema filmlerine gereken ağırlığı verememesine üzülüyorum. bir de karşısına partner diye böyle adamlar koyuyorlar, Nurgül yeşilçay'da olsan hayat adaletsiz be annem.

  ünlü bir yapım şirketinde çalıştığım dönem nurgül yeşilçay'ın başrol oynadığı bir dizimiz vardı. ne sanat ekibinden, ne styling'den ne de set ekibinden nurgül yeşilçay hakkında bir kere şikayet duymadım. disiplinli ve işine özen gösteren biri olduğunu biliyorum.

  erkan petekkaya hakkındaki duyumlarıma çok giremeyeceğim malum üçüncü kişi, sözlük kuralları vs. sadece size verdiği izlenim hakkında yanılmadığınızı ve aslında çok daha fazlası olduğunu söyleyebilirim.

  nurgül yeşilçay'ın gerçek aktörler karşısında oyunculuğunu icra ettiği günler görmek dileğiyle.

  14 mart 2016 00:31

  6. bu adamla bir yerde karşılaştım ve fotoğraf çekilmek istedim. kalabalık bi ortamdı belki ben yanlış bi anda yapmış olabilirim buna tamam ama beni bir rezil etti ki anlatamam. resmen dalga geçti onca insanın içinde. hayatımda tanıştığım en kaba,en egoist insanlardan biriydi. nurgül yeşilçaya kesinlikle inanıyorum o günden sonra.

  14 mart 2016 17:35

  7. Nurgül yeşilçay'ı pek sevmesem de röportajında hakkında söylediklerinin doğru olduğuna inandığım oyuncumsudur.

  Bir zamanlar beyaz gelincik adlı dizide başrol oynuyordu, ailece izlerdik ve kendisine kendi aramızda "oduncuk" derdik nedense. kaba gelirdi bize herhalde, eğlenirdik.

  Geçen zamanla birlikte gördüğümüz, duyduğumuz her hali, tavrı bunu doğrular nitelikte oldu. İlk girdideki periscope yayını bile kendisine dair birçok ipucu veriyor bence.

  16 mart 2016 17:54


  8. hakkında söylenenlerden çok daha fazlasının olduğuna inandığım adam. ilk çıktığı zamandan beri kendisinden hiç hazzetmem. bana her zaman çok kaba ve kadınları aşağılayan birisi gibi gelmiştir. ama demek ki gerçekten de öyle birisi. oynadığı rollerde sadece rol yapmıyormuş. bağıran, çağıran, odun gibi davranan erkeği seven kadınların olduğu ülkede baş tacı olur o ayrı mesele.

  16 mart 2016 19:46

  9. "Erkektir yapar"

  "Erkek bu döver de sever de"

  "Evde son sözü erkek söyler"

  "Erkek aldatır" Erkek bilmem ne yapar diyen kadınlara müstahak bir adam. Yaşananlar da yine "ünlü" kadınlarımızın ay erkan çok naiftir ay erkan çok tatlıdır sözleriyle kadınlardan soğumama sebep olmuştur. Bir gr kadın dayanışması yok. Zaten oğullarını "padişahım" hitap şekliyle büyüten, "oğlum gönlünü eğlendir" diye tavsiyeler veren kadınlardan da kadına destek beklemek hata.

  16 mart 2016 19:58 16 mart 2016 20:24

  10. 4-5 yıl önce ntv'de otizmli çocuklar yararına bir program vardı ve dikkati çekmek için ajda pekkandan beren saate tüm popüler simalar konuktu. o programa erkan petekkayayı çıkarma gafletinde de bulunmuşlar. prof bir kadın otizmle ilgili bilgi vermeye çalıştıkça bu şahış kadına, biz ikinci çocuğu yapmaya çalışıyoruz ne önerirsiniz, ne yapmazsak otizmli olmaz gibi saçma sapan sorular sormuş kadına bi off çektirmediği kalmıştı. o zamandan beri hiç sevmem bu adamı. ha nurgül yeşilçayı da sevmem ama kadın haklı gibi geliyor bana.

  17 mart 2016 00:35