yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (145)
  • oylar (25)
  • medya (2)
  5

  145. Dünyanın en berbat cildine sahibim (gizlinot: Kortizon aknesi ve akne çukurları) yine de her sabah az miktarda kullanınca beni daha sağlıklı gösteriyor ve tüp patlamışa dönmüyorum ama stippling brush ile hızla yayıyorum sırrı bu sanırım

  17 kasım 19:11

  5

  144. benim gibi yüzü leke içinde olan birini mutlu etmeyecek üründür. sırf merakımdan almıştım bu ürünü, ciltte bıraktığı his ve sürümü gerçekten çok güzel. cilde bakım yapıyor gibi bir havası var. kapatıcılık 10 üzerinden -2 falan. bu yüzden yollarımızı ayırdık.

  9 ekim 11:29 9 ekim 11:30

  143. Rengi durdukça maalesef koyulaşıyor bitiremeden attığım bir ürün oldu. 

  21 temmuz 18:04


  142. The Balm'ın ten ürünlerinin renk skalasının oldukça ilginç olduğunun başlıca kanıtıdır.

  Türkiye'deki en açık rengi light fakat beyaz tenli süslülerimize oldukça koyu geleceğini düşünüyorum. Esmer olmama rağmen light rengini ancak yazın bronzlaşınca kullanabiliyorum, o da oksitlenince cildimde aşırı turuncu ve tuhaf görünüyor. Fit me 110 ile karıştırarak kullandım ben. Yani beyaz ve buğday tenli süslülerimiz almadan önce boyunlarında denesinler ve bir süre oksitlenmiş rengini görmek için beklesinler.

  Yapısına gelecek olursak kapatıcılığı düşük. Yine de renk eşitleme beklentiniz varsa işe yaradığını söyleyebilirim. Ürünü kullandıktan sonra cildinizi pekala görebiliyorsunuz, yüzünüze bir şey sürdüğünüz asla belli olmuyor. Nemlendirici olsa da ben kullanmadan önce yüzümü nemlendiriyorum. Parmaklarımla uyguluyorum, o kadar hafif ki üzerinden süngerle geçmeme bile gerek kalmıyor. Sivilce izlerini asla kapatmıyor diyebilirim. Azıcık bile. Kızarıklığı hafiften alıyor o kadar.

  Yaz için gayet güzel bir ürün olduğunu düşünüyorum. Biterse tekrar alacağım ben ama çok bereketli, bitecek gibi durmuyor(gizlinot: Bacaklarıma ve dekolte bölgeme bile sürmeme rağmen )

  Eğer renk sorunu yaşamıyorsanız indirimde bir şans verilebilir diye düşünüyorum.

  Edit: Sevgili (yazar: daffny) Lighter than Light renginin türkiye'de olduğunu söyledi. Maalesef internet sitesinde tükenmiş şeklinde bile görünmüyor. Bulabilirsem yenileyeceğim zaman bir de onu deneyeceğim muhtemelen.

  5 haziran 14:14 5 haziran 14:33

  141. Günlük kullanılabilecek bir renkli nemlendirici. Spf 30 özelliğinin olması nedeniyle bahar ve yaz aylarında daha çok tercih edilebilir. Seviyorum.

  15 mayıs 23:51

  140. beni hayal kırıklığına uğratan ten ürünü. medium rengini almıştım, belki de yanlış renk seçimidir, nedense bana çok koyu geldi. ürün ince yapılı günlük bir ürün, bu anlamda beklentimi karşılıyor. fakat bir süre sonra parlama yapması, oksitlenmesi gibi problemleri var. elimdeki bitince bir daha almayacağım.

  2 mayıs 08:08

  139. Günlük makyajımda light clair rengini kullandığım renkli nemlendirici. Kapatıcılığı az, fakat bende bıraktığı “my skin but better” hissini seviyorum. Girdilerde oksitlenme sorunu olduğundan bahsedilmiş. Küçük bir parça alıp cildime hemen dağıttığımda oksitlenme sorunu yaşamıyorum. Ama dağıtmak için biraz beklettiğimde grileşiyor. Bu yüzden kullanıldığı zaman hızlı olmak gerekiyor.

  2 nisan 14:04


  5

  138. 2 yıldır düzenli kullandığım renkli nemlendirici. Üstelik cildimde bir sürü kırmızı sivilce lekesi bulunuyor. Bendeki rengi light clair ama bu renkten bir açık ton daha varmış onu bulamadım o olsa daha iyi olurdu. Sürümü çok güzel yumuşacık bir krem. Günlük hayatta çok sık kullanıyorum ve içinde bolca bulunan bir ürün. bir yıldan fazla gidiyor bu sık kullanıma rağmen. Zaten tamamen örtücülük aramıyorum. bunu sürdükten sonra sivilce izlerime kapatıcı uyguluyorum bazen sadece sürüp çıkıyorum. Çevremde birkaç kişi yüzüme sürdüğüm zaman cildimin sağlıklı ve parlak gözüktüğünü söyledi. Benim cildim çok kuru ama yağlı cildi olanlar bu ürünü sevemeyebilir. Kapağının kenarında hep kurumuş az miktar ürün oluyor.

  2 sene önce aldım ilk. geçen yıl bitince indirimde yenisini aldım ve gördüm ki gramajı azaltılmıştı ve her zaman olduğu gibi fiyatı artmıştı.

  31 mart 09:36 31 mart 10:01

  137. Ben bunu hafif bir cilt renklendirme umudu ile almıştım. İndirim dönemiydi sanırım fazla renk seçeneği kalmamıştı gidip medium rengini almışım. Kendi ten rengime göre koyu kalmıştı, yazın olur diye düşündüm ama olmadı. Sanırım kaldıkça daha da bir koyulaşıyor parçalanıyor değişik bir hal alıyor. Böyle yüzümde iki üç koyu ton fondoten varken yüzüme su değdirip bırakmışım gibi oluyor.

  30 mart 17:04

  136. uzun bir süredir fondöten kullanmıyorum cildimi çok yorduğu için. bir ara mac'in lightful c skin tintini kullandım ve çok memnun kaldım ama fiyatına göre performansı düşük geldi bitince yenisini almadım. bu ürünü de macten önce almama rağmen elim gitmemişti hiç ama tek çare olunca kullanmaya karar verdim. biraz sivilcelenme yapıyor mu? şunu fark ettim ki eğer böyle ne olursa olsun nemlendirilmiş veya primer kullanılmış bir cildin üstüne sürerseniz yapmıyor. cildiniz çok sağlıklı da duruyor. lorealin yeni çıkan renkli nemlendiricisi gibi dağıtması imkansız değil ve sadece "your skin but better" imajı veriyor. cildinizdeki "kusurları" kapatma gibi bir hevesiniz varsa onu asla yapmıyor ama ben zaten cildimdeki kusurları çok seviyorum ve beni insani gösterdiğini düşünüyorum. o yüzden az kapatıcılığını da çok sevdim.

  28 kasım 2018 14:35