yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • medya (0)

  1. 8. ve final bölümü bugün yayınlanmış hbo mini dizisi.

  James gandolfini için "passion project" niteliğinde bi projeymiş bu dizi. Vefatından sonra da onun adına projeyi devam ettirmişler, kendisinin de executive producer olarak jenerikte adı geçiyor.

  Yeni karakterler ve farklı bir hikayeyle ikinci sezon ihtimalinin olabileceği konuşuluyor.

  ukte: (yazar: kullaniciadim)

  29 ağustos 2016 10:18

  2. Garip dizi. Cidden.

  Bir arkadaşımın önerisiyle kısa olduğu için başladım. İlk bölüm baya gerildiğimi söyleyebilirim. Özellikle de bizim Nasir kardeşin donuk ifadeleri insanı "layn nolacak layn" düşüncelerine sürüklüyor.

  --------- Dikkat spoiler içerebilir ! -----------

  Dizinin konusu katil kim?'den çok adalet sistemi eleştirisi bence. Özellikle kimsenin nasir'i dinlemeden, herkesin direk savunmaya geçmesini istemesi asıl önemli olan şeyin ne olduğu değil sonucun ne olacağı olduğunu (gizlinot: cümleye gel) gösteriyor. Nasir'le beraber aslında siz de savaşıyorsunuz adalet için. İçimden sürekli "bağır annem bağır çocuğum" diye geçirdiğim oldu. Avukat'ın ayağındaki egzamaya bu kadar dikkat çekilmesi de yine amerikan adalet sistemine gönderme diye düşünüyorum. Herkesin farklı fikirleri var ama kimse çare bulamıyor vs.

  ----------------spoiler--------------

  Dedim ya değişik. Merak ve gerilim duygusunu sürekli yukarda tutan keyifli bir dizi. Bence beğeneceksiniz.

  6 eylül 2016 15:22

  3. adalet sisteminin yanı sıra amerika'nın sağlık sistemine de göndermeler yaptığını düşündüğüm dizi. benim favorim de avukat stone oldu tabii ki. (gizlinot: kedili sahneler çok ciciydi). amma lakin ki o kadar büyük beklentiye girmiştim ki birazcık ama çok azıcık hayal kırıklığı yaşamadım değil. sekiz bölümlük dizi, hap gibi iki günde izlenir, zaten başlayınca bırakamıyorsunuz, ben beğendim şahsen, ikinci sezon yaparlarsa onu da izlerim.

  (gbkz: spoiler)

  sonunda çok acayip bir olaylar olacak, aşırı gizemli bir biçimde sherlockvari bir olay çözme vakası yaşanacak beklentisine girmiştim ilk bölümden itibaren, yaşadığım onun hayal kırıklığı yoksa gayet güzel diziydi.

  (gbkz: spoiler)

  22 eylül 2016 14:27

  4. Dün başladım diziye bugün bitirdim zaten 8 bölüm.

  Konu evet bilindik bir konu ama işlenişi çok güzel zaten bu yüzden kendini çok izlettiriyor.

  Oyuncuklar,tiplemeler hepsi çok doğaldı.

  Kesinlikle diğer süslülere katılıyorum adalet sistemini baya eleştiriyor.

  Benim çok beğendiğim diziler arasına girdi kesinlikle.

  30 eylül 2016 01:17

  5. kısa dizilere bu aralar cidden takmış durumdayım uzun süreli ilişkilere hazır değilim o yüzden bu dizi de çok övgü alınca bir izleyeyim dedim. iki günde 8 bölümü bitirdim çook uzun bi film izlemişim gibi oldu. yani uzun süredir izlediğim en gerçekçi dizi olabilir. konu o kadar kısa ki bir adam cinayet şüphesiyle tutuklanıyor ondan sonra mahkeme ve hapishane arasını izliyoruz sadece bu kadar. böyle başlıyor böyle bitiyor. ben çok sevdim uzun zamandır eve gideyim de biran önce izleyeyim diyerek merak ettiğim bi dizi olmamıştı. gerim gerim gerildim ve her şey çok akla yatkın geldi tek bir şey hariç o da spoiler o yüzden gizlinota yazıyorum (gizlinot: hayatın söz konusuyken nasıl bu kadar sakin kalıyorsun orana burana dövme yaptırıyorsun naz) (gizlinot: bi insan günler içinde nasıl hemen adapte olur hiç korku endişe emaresi göstermez) (gizlinot: diziye göre naz 23 yaşında ve o yaşta biri korkar be hapishaneden naz hemen hmm tamam moduna girdi. ) (gizlinot: anne babası daha çok belli ettiler endişelerini ama o kardeş olmaz olsun bi mahkemeye gelmez bi abicim yanındayım demez mi ya hu.) bilmiyorum nazı oynayan oyuncu dışında oyunculuklar çok iyiydi. genel olarak ben sevdim zaten savcı - avukat konuşmalarını severim böyle yasal bir düello gibi.

  her şeyi göz önünde bulundurursak puanın 8,5/10

  28 şubat 2017 22:34

  6. Puanlarsak 9/10 dizidir benim için. 

  HBO’nun hiçbir dizisi fos çıkmamakla beraber mini dizileri bir baska iyi oluyor.

  Her dizi gibi sonunda vaov olmasak da, night of gerilimi yükselten, oyunculuk performansları açısından inanılmaz tatmin edici bi dizi.

  14 haziran 01:00

  7. HBO'nun bir başka şahane dizisi daha. Dizinin sonundan ziyade konunun işlenişi ve ana karakterin 8 bölümün sonunda geçirdiği değişim çok etkileyiciydi. izleyeli çok oluyor ama yine de ne zaman birisi mini dizi önermemi istese, önerdiğim ilk 3 diziden biri budur.

  14 haziran 13:39