yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • oylar (7)
  • medya (1)

  28. eski üretim olanları çok değerlidir. bende 2015 yılında üretilmiş thierry mugler imzalı bir şişe angel edp var, hem koku güzelliği hem de kalıcık ve yayılım güncel üretilenlere taş çıkartır. aşırı doz paçuli ve tatlılık sevmiyorsanız bu parfüm sizin kabusunuz olabilir ama ben bayılarak kullanıyorum.

  8 şubat 02:33

  1

  27. bu parfüm bence aşırı yanmış fındık kokuyor. nefret ediyorum kokusu midemi bulandırıyor resmen. ağır parfümlere bayılırım ancak bunu kaldıramıyorum.

  bugün bir arkadaşımla buluştum bunu sıkıp gelmiş, ciddi anlamda hala midem bulanıyor.

  26 şubat 2022 18:56

  1

  26. içine ne buldularsa koymuşlar. idrar kokuyor resmen

  9 ocak 2021 11:55


  25. 20'li yaşlarımda çok severek kullandığım, bir fısta tüm gün kokan parfümdü kendileri. şu andaki fahiş fiyatına dayanamayıp tam bir klasik olması sebebiyle iki hafta kadar önce sephora'dan almak gafletinde bulundum. koku aynı koku ama kalıcık sıfır. muhtemelen yeniden formüle oldu. evlat acısı gibi yüreğimde yanıyor taksitler şu an

  11 kasım 2019 10:28

  24. diğer tüm parfümler gibi herkeste farklı duran parfüm. Fakat her tende ayrı bir çekiciliği var. Spor ama çekici kadınları hatırlatıyor bana. Dışarıdan bakınca ciddi duran ama içinde küçük bir çocuk barındıran insanlar gibi. Çok beğeniyorum bu parfümü sözlük! Keşke daha çok insan kullansa da sokaklar Mugler parfümleri koksa. Ha ben kullanır mıydım? Hayır imza kokumu seçeli yıllar oldu :) 

  27 şubat 2019 14:49

  5

  23. genelde toprak kokuyor bende de, içindeki paçuliden dolayı ama yine de seviyorum. bazen kısa süreli olarak o tatlı, meyvemsi notaları alabiliyorum. çevremdekiler beğeniyor ama kokunun asıl karakteri ortaya çıkmıyor bende. paçulinin tenlerinde pis kokmadığı kişiler çok şanslı bence, çok asil ve cool duruyor yakışanda. 

  28 kasım 2018 13:16 28 kasım 2018 13:17

  22. Parfüm dünyasında gurme parfümler sınıfının mihenk taşıdır ve ciddi, önemli bir parfümdür. Olivier Cresp ve Yves di Chirin tarafından 2 küsür yılda tamamlanan Angel,Thierry Mugler'in çocukluğunu hatırlatan pamuk helvaları, tahta kokan panayırlar, şekerlemeler'den ilham alınarak tasarlanmıştır. Hayvanlı hiçbir nota yoktur Angel içinde. Overdose paçuli (odunsu kokan), karamel kokusunu veren Ethyl Maltol kristali, parfüme nefes veren Hedione molekülü, kırmızı meyveler ve bolca vanilya ihtiva etmktedir. Ve en önemlisi şuan piyasada bulunan şekerli - gurme parfümlerinin atasıdır (flowerbomb, La Vie est Belle, black opium vb en çok satan parfümler aslında birer angel klonudur). "Sev ya da nefret et" özelliği taşıyan Angel, yıllardır kullanmaktan vazgeçmediğim, aşık olduğum ve sürekli övgü aldığım bir başyapıt niteliğindedir.

  7 ekim 2018 20:52 7 ekim 2018 20:56


  21. bir de erkekler için olan A Men versiyonu vardır ki seksapelliğin ırzıdır

  11 ağustos 2018 23:57

  20. Bugün sephorada ters elimde tuttuğum için bileğime tam isabet ettiremeden öylesine sıktığım, üzerinden saatler geçmesine rağmen hala çok net bir biçimde kokusunu alabildiğim parfüm. Bende alien dan daha kalıcı duruyor, burnum alien a alışmış da olabilir bilmiyorum. Tatlı kokular seviyorsanız bir deneyin.

  11 ağustos 2018 23:46

  19. edt versiyonuna sahip olduğum parfüm. başta paçuli ve odunsu-ormansı bir koku ile açılıyor. o koku bana çam ağacı hatta ilginç şekilde çam fıstığı kokusunu anımsatıyor,  ne yalan söyleyeyim, bu kısmı pek sevmiyorum. tam burada parantez açayım, arkadaşlarım bende o kokuyu alamıyorlar. yarım saat kadar sonrasında parfüm açılıyor, yumuşuyor. yumuşacık biraz tatlı bir hal alıyor ama mainstream tabir edilen efendime söyleyeyim bir lveb veya flowerbomb tatlılığı değil bu, daha nostaljik. şekerli değil bu tatlılık. ki flowerbomb’u ayılıp bayılarak kullanıyorum süslüler. demeye uğraştığım -o yirmi dakikalık çam fıstığı kokusunu saymazsak- bu kirli sayılacak yorumunu ayrı bir seviyorum paçulinin. o tatlı ve yumuşak koku tenime oturuyor ve saatlerce gitmiyor. bir edt’dan beklenmeyecek performans. yine de bu parfüm herkese hitap etmeyecektir diye düşünüyorum.

  edp versiyonu da denedim onla alakalı bir iki kelam edeyim. edt çok hoşuna gidince ve izmir temmuzunda dahi boğucu bir hal almayan tene yakın bir koku bırakınca, yolum sephoraya düşünce kış için edp’sini denemek istedim. benzer bir paçuli açılışı vardı bu kez o odunsuluk azalmıştı. bu kısım iki saate yayılan bir süreçte ağır ağır açıldı ve tatlı bir hal aldı. ama fragranticada okuduğum yorumlar ile alakası yoktu açıkçası. bayıcı veya şekerli değildi ancak hafif bir tatlılık vardı. başlangıç kısmı cok geç açıldığı için almayı düşünmüyorum. ayrıca reformüle edilip hafiflediğini okumuştum, kastedilen buysa yıllarca duyduğum o boğucu baygın angel tarih olmuş diye düşünmekteyim veya bana bozuk bir tester geldi:) 

  totalde konuşmak gerekirse, nota olarak paçuli görünse de yukarıda dediğim üzere angel’larda (özellikle edp) paçuli çok ağır ve farklı. okuduğum yorumları, parfümü denediğimde iyice anladım. kirli tabiri çok uygun bu noktada. şeker şeker kokmayacaksınız, hafif ve tene yakın bir tatlılık oturacak teninize. bu şekilde bir arayışta iseniz edt versiyonunu tavsiye ederim. 

  9 temmuz 2018 22:09 9 temmuz 2018 22:16