0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. tony&guy markasının kıvırcık saçlılar için sprey jölesi. yani aslında bildiğimiz vıcık jölenin sıvı ve sprey olanı. yaptığı etki de vıcık jöle ile aynı. saçı kıvırcık tutma konusunda inanılmaz başarılı, kokusu da güzel ama saçı taş gibi yaptığını söylemeliyim. saçınıza dokunduğunuzda haldur huldur soğan filesi mıncıklıyormuş gibi hissedeceksiniz, garanti verebilirim. herhangi bir markanın ıslak jölesi de bu kadar sert yapıyor tabi de, benim aradığım hem kıvırcık hem de yumuşak saçlar. ikisi bir arada bu üründe yok. ama tutuşu başarılı dediğim gibi.

ürünün fiyatı 35-40 sınırlarında. ben watsons kartın içinden çıkan 10 TL'lik indirim ile 24 liraya aldım. bitirene kadar kullanırım ama bir daha almam sanırım. ne aradığınıza bağlı olarak memnun kalma ihtimaliniz var.

22 eylül 2014 15:18

2. Bu ürünün deniz tuzu spreyinden daha başarılı olduğunu düşünmekle beraber aradığım ürün maalesef kendisi değil. Zira ben sertleştirmeden dalgalarımı belirginleştirsin istiyorum. Kokusu da erkek parfümü gibi biraz. Kötü değil de ben erkek değilim ne bileyim. Yazın tatilde filan değerlendireceğim sanırım. İnce telli saçlılar bir iki fıs alıp kafasını öne eğip alttan bununla coşku verirse saçları daha hacimli tutar ama dediğim gibi biraz sertleştiriyor. Ve ben bu tarz ürünleri bödöf diye kafama sıkmıyorum. Elime ürünü alıp elimle yediriyorum ki daha doğal olsun.

21 şubat 2017 17:19

3. bence kokusu çok güzel. ben toni&guy'ın her ürününün kokusunu çok seviyorum ama siz beğenmiyorsanız bunu da beğenmezsiniz mantıken. saçları sertleştiriyor ama kabarmasın, buklelerim birbirinin içinde dursun, biri oraya biri buraya uçmasın tadında bir şey arıyorsanız bunları gerçekleştirebilmesi için saçları tabii ki az da olsa sertleştirmesi gerekir zaten. (gizlinot: bu biraz daha fazla sertleştiyor ama swh) hani milkshake köpüğü gibi yumuş yumuş bir etki beklenmemeli. deniz spreyinden daha güzel, 7/10 verilir bence de

21 şubat 2017 20:08


4. Gün içinde özellikle sabah uyandıktan sonra buklelerin şeklini toparlayacak bir ürün arama sonucu umutlarımı (gizlinot: paralarım da sevdaya dahil) yığdığım ürün.

Elimde gratis poşeti, elidor reklamında başrol edasıyla slow motion evden içeri girdim. Ama kapıya duvara gülümsüyorum böyle saçlarım kurtuldu diye, anneme göz kırpıyorum falan bendeki de nasıl bir umutsa. (gizlinot: kamuspotu: adınızı aklında tutamayan kızlar için umut dolu kızları üzdünüz beyler ) Annem de başını kaldırdı patates soymaya geri döndü. Canım annem her zaman heyecanımı paylaşır.

Neyse, hemen bir şekilsiz tutam kapıp sıktım birkaç fıs. Ortalığa erkek parfümü kokusu yayıldı. Durum şu: Ne kokunun ağırlığı ne şekil vermesi aklıma ilk gelen annemin Sivaslı sülalesi.

Şaka bir yana isterse saça mükemmel şekil versin, benim için kaskatı yaptıktan sonra bir anlamı yok. Peki nasıl çözüm getirdim? Duştan sonra urban care'in köpük kremini sıkıyorum avucuma üstüne iki fıs spreyden, kurumaya bırakıyorum. Krem önceden o kadar şekil vermiyordu ama şimdi gayet tatmin edici bir sonuç veriyor. Tavsiye ederim.

21 şubat 2017 21:06 21 şubat 2017 21:22

5. Benim saçlarım kalın telli ve dalgalı.. deniz suyu spreyi ile de çok güzel sonuç alıyorum.. bu sprey deniz suyu kadar sertleştirmiyor benim saçlarımı ve birkaç fıs yeterli oluyor. daha yumuşak bukleler oluşturuyor ve uzun zaman formunu koruyor.. kabarmasını da önlüyor. ama dediğim gibi saçlarım kalın telli ve dalgali zaten ve oldukça fazla.. ince telli düz saçlarda pek etkili olacağını düşünmüyorum.. eğer kendi saçınızda bukleler varsa onların görüntüsünü düzeltir ama az dalgalı saçlar mucize beklemesin..

uygulamada elime birkaç fıs yapıp mıncıklayarak kurutuyorum. kokusu erkek parfümü gibi ama beni çok rahatsız etmedi, koku hassasiyetiniz varsa almadan koklayın mutlaka..

21 şubat 2017 22:18 22 şubat 2017 10:02

6. saçlarım kıvırcık, iki kişiye yetecek kadar fazla. senelerdir değiştirmediğim iki ürün var saçlarım için. birincisi yeşil elidor 7/24, diğeri de bu. yeşil elidoru liseden beri düzenli kullanıyorum. bu ürünü de beş altı sene olmuştur sanırım kullanmaya başlayalı. bittikçe aldığım, indirimdeyken stokladığım bir ürün. çünkü son kurlarla beraber fiyatı epey arttı.

saçı çok sertleştirdiği söylenmiş fakat bende öyle bir etkisi olmuyor. saçlarıma kestane kadar 7/24 dağıtıyorum. sonra toniguy'ı daha fazla bölgeye yayılması için biraz uzaktan fıslatıyorum iki kere. ellerimle dağıtıyorum. hem buklelerimi belirginleştiriyor hem de sabit tutuyor. muadillerini çok denedim ama yerini tutmadı. ben çok memnunum.

ama yıpratıcı etkisi var ne yazık ki. saçlarıma her gün ürün uygulamam. bazen çok uysal ve düzgün oluyorlar. o günlerde nemlendiricimle üstlerinden geçerim, yeter. asi olduğu günler bu ikisini kullanıyorum ve akşam mutlaka yıkıyorum. yine de denemek için toniguy'a iki ay ara verdiğim dönemde saçlarım daha sağlıklıydı. uçlarına değdirmemenizi şiddetle tavsiye ederim.

4 nisan 09:35