yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (0)

  1. Trendyolun sadık müşterilerine sunduğu ayrıcalık programı.

  Lakin söyleyecek 2 çift lafım var

  1- sizi buna layık gördükten sonra tek ayrıcalık tüm ürünlerde ücretsiz kargo olması. Tamam iyi hoş ama ben zaten genelde alışveriş yapacaksam 3-4 parça alıyorum. Yani tek ürün için evde olmama rağmen beni bulamayan kargocunun stresini yaşamak istemiyorum bu yüzden bari deysin diyerek alacaklarımı toplu almayı tercih ediyorum. Yani bu durum beni çokta bağlamadı

  2- sözde elit olduktan sonra 3 ay içerisinde 1000 lira alışveriş yaparsanız elite üyeliğiniz 3 ay daha uzatılıyor. Marka sadakati oluşturmaya çalışıyorsunuz ancak bunu bu şekilde yapamazsınız. Sen şimdi girdin ama bak alışveriş yapmazsan sende herkes gibisin demek son derece itici duruyor.

  Ben mantığını sevsemde içeriğini acilen değiştirmeliler bu programın. 1000 lira zaten uçuk bir rakam o konuya hiç girmiyorum bile

  25 nisan 2017 02:56

  2. Hunharca alışveriş yapan denetimsiz bir insan olarak trendyola üye olduğumdan beri elite müşteriyim sözde. Hiçbir vasfı hiçbir artısı yok. 3 ay boyunca 8 tl kargo parası vermemek için neden 1000 tl harcayayım?Cevap yok. Bugünkü yaşadığım sorundan sonra tümden uygulamayı silip hesabıma bir daha da girmemeyi düşünüyorum çünkü bu kaçıncı. Kargo problemi düzelsin diye beklerken yıllardır bir de tek memnun olduğum özellik olan iade sistemi değişince benim için hiçbir güzelliği kalmadı.Olay şu; benim 2 adım var ama ben birini kullanıyorum dolayısıyla kartlarımın üzerinde 2 adım varken Trendyol hesabımı kullandığım adımla açtım. Bir de evlenip soyadım değişince oldu mu sana yeni bir insan. Daha önce iadeleri sormadan ödeme yaptığımız hesaba yükleyen firma diyor ki bu siz değilsiniz, isim soy isim farklı. Ama güncel olan hesapta da adım tutmuyor çünkü ben hesabı o isimle açmamışım faturada ayrı kartta ayrı isim var.üzgünler kurallar bu. Peki keşke o zaman parayı alırken de kullanıcı adımla kart üzerindeki ismin aynı isim olmasına dikkat gösterseydiniz ne diyeyim.

  10 kasım 2018 14:33

  3. 3 ay icinde "onaylanan" alisverislerinin 1000tlyi gecmesi halinde elite uyelik taniyan alisveris sitesi. Yapilan alisverisin 15gun sonra onaylanmasi ise ayri bir rezillik. 20 tl uzeri yapilan alisverislerde ucretsiz kargo sunuyor yani her urunde ucretsiz kargo olmuyor. Ayrica sepete eklenen her urun zaten kargo parasi icinde olmak uzere fiyatlandirildigindan dolayi "20 tl uzeri ucrestiz kargo" olayi tamamen gereksiz oluyor zaten o kadar urun alincaya kadar 4-5 kargo parasini da vermis oluyorsunuz. 11.11 olayindan 2 ay oncesinde fiyatlari zaten yavas yavas sisirmeye basladiklarindan dolayi su anda "indirim" diye sunulan urunler 2 ay oncesinin fiyatlariyla ayni fiyatta satilmaya devam ediyor. Kisacasi "Elite Uyelik" denilen sey hicbir fayda saglamadigi gibi musterilerin son 3 ayda 1000 tlyi gecen alisveris yapmalari icin sunulan manipulasyondan baska bir sey degil. 1000 tl harcayip elite kalmanin hicbir mantigi yok.

  11 kasım 2018 13:44


  4. Artık iyiden iyiye saçmalamış zımbırtı. Daha yakın zamanda 1000 liradan 1500 lira yapmışlardı sınırı. Şimdi toplam 2000 liralık, en az 20 ürün alınmış olacak 3 ayda, ama son 15 gün de dahil değil. Peki bunları yapınca nolacak, 30 lira üstü ürün alınca kargo bedavaya gelecek. Yahu hepsiburada 50 lira üzeri alışverişe kargo bedava diyor hem de satıcıdan bağımsız. Sen milyon tane şart sıralayıp bunları yapanlara bi de 30 liradan aşağısına kargo bedava olmaz diyorsun. Keşke hepsiburada daha iyi işleyen ve kıyafet konusunda marka ürün yelpazesi geniş bi site olsa. Gerçekten gittikçe daha itici hale geliyorsun trendyol "elite".

  31 ocak 2020 19:33 31 ocak 2020 23:30

  5. Hiçbir ayrıcalığı olmayan sistem. 30lira üstüne kargo bedava evet başka da hiç bir ayrıcalığı yok. Bu tarz sistemlerde çok alışveriş yapan müşteri sorun yaşarsa duruma hassasiyet gösterilip bir şekilde müşterinin gönlü alınır ama trendyolda asla böyle bir olay yok.

  2 mart 2020 16:42 2 mart 2020 17:38

  6. Tek özelliği benim için müşteri hizmetlerine bağlanırken hatta bekletilmemek olan durum. Elite üye oluşum da tamamen tesadüf, korona dönemi şampuan ped ne varsa topluca aldım, yazlık alışverişe çıkmadım diye oldum. Yalnız müşteri temsilcilerinizi daha iyi bilgilendirmediğiniz ve ufak bir işi halledemedikleri sürece onun da pek bir anlamı olmuyor eyy trendyol.

  9 eylül 2020 22:35

  7. Arkadaşımın elite hesabını kullanıyorum. Tek avantajı 30 tl üzerinde kargo ödememek zaten hesabı da o nedenle kullanıyorum. Arkadaşım da aylık belli bir limiti geçmek zorunda olduğundan birçok kişiye şifresini verip elite üyeliğini korumaya çalışıyor ama kargo hariç bir numarası yok

  9 eylül 2020 22:40


  8. Elite üyeliği 3000 tl yapmış görünüyor. Onca soruna rağmen vazgeçemediğimiz trendyoldan nasıl vazgeçiliri inceliyorlar sanırsam.

  10 eylül 2020 18:37

  9. 1 şubat itibariyle üyelik şartı son 3 ayda 4000 tl alışveriş olarak güncellenecek olan trendyolun ayrıcalıklı müşteri hizmeti.

  Yani ayda 1300₺ harcamıyosan benim için kıymetin yok diyor. Evlilik hazırlıkları filan derken 1 seneye yakındır elite üyeyim sanırım, faydasını gördüm yalan yok ama son güncellemeyle elite üye olmak=alışveriş bağımlısı olmak. Bu aç gözlülüğün kaybedeni trendyol olacaktır (umarım).

  8 ocak 18:11

  10. Bu başlığa en son girdimi yazalı bir sene bile olmamış. Bu bir sene içinde elite üyelik şartını önce en az 1500 TL den en az 2000 ve 20 ürüne, daha sonra 3000 TL ve 30 ürüne çıkarmıştı. Şimdi de 1 şubattan itibaren 4000 TL ve 40 ürün gerekliymiş en az. Yani söylenecek o kadar şey var ki aslında. İşin kötüsü şu ki paranın değeri azalıyor ama eldeki paraya ihtiyaç artıyor. Hem aynı parayla daha az ve kalitesiz şeyler alıyoruz hem de her şey o kadar pahalı ki zaten trendyoldan eskisi gibi alışveriş de yapmıyoruz. Çoğul konuşuyorum çünkü yalnız değilim biliyorum. Elimizdeki para kuş kadar kalmış temel ihtiyaçlara zor yetiyor. Eskiden kendisine birkaç parça bir şeyler alabilenler artık artan hayat pahalılığından zaten o parayı bile harcayamıyor ki.

  8 ocak 19:43