yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1940)
  • medya (179)

  1940. Abuk subuk yorumlar, millanın asla birbirini tutmayan kıyafet kalıpları, eskiye oranla gittikçe düşen kumaş kalitesi, ürünlerin kendi sitelerinin 3 kat daha fazla ücretle satılması vesaire.. Uzun zamandır alışveriş yapmıyorum, hatta uygulamaya girmiyorum bile.

  23 mayıs 20:00

  1939. Son zamanlarda kitlesinin akıl sağlığından büyük şüphe duyduğum alışveriş sitesi.

  Medya:

  ilgili medya:
  4
  23 mayıs 17:32

  1938. Çeyiz perilerinden sadece biz şikayetçi değilmişiz (link: https://www.instagram.com/reel/CrYaF1pOdqc/?igshid=YmMyMTA2M2Y= Çeyizime aldım)

  24 nisan 20:19


  1937. yolladıkları kullanıcı anketine "puan kazanmak için ekran fotoğrafı çekip yükleyenlerin yorumlarını silin" diye not bıraktığım alışveriş platformu. çeyizci idiotları da keşke şikayet etseydim, o sonradan aklıma geldi.

  19 nisan 23:14

  1936. tam nedir ne değildir çözemedim ancak izlediğim tiktok ve youtube videolarından anladığım trendyol'un influencer/link verme komisyonlarında aşağı yönlü bir revizasyona gittiği yönünde. Bu sebeple de "bazı influencerlar" artık trendyol linki vermeyi tercih etmiyormuş, hatta 'sıkıldım, artık tiktoktayım' diyormuş. Konuya enine boyuna hakim olan birileri açıklasa, biz de şu meselenin hedef kitlesi konumunda olduğumuzdan arka planını öğrenebilsek. 

  son 2 ayda harcamalarımı kendi eskime göre yüzde 90 civarında kıstığım için, trendyoldan son 2 ayda sipariş sayım sadece bir. (3-4 tane yemek siparişi ve 1 market hariç) Bunu bir kenara bırakırsam, favoriler kısmının işlev görmede yetersiz kaldığını düşünüyorum. Fiyatlar sürekli arttığı için fiyatı düşenler listesine her ay daha az ürün girmeye başladı çünkü fiyat düşmesini hesaplarken ilk eklediğin fiyatı kerteriz alıyor. favoriler listesi de zaman içinde şiştiği için favorilerin içinde indirime girmiş olanları bulmak zor oluyor. ayrıca favoriler listem de bir hayat bulamamış arzular mezarlığına dönmüş. ara ara denk geldikçe alakasız şeyleri siliyorum. koleksiyon alanında liste yapma imkanı var da, meeh kim fav yaparken listeye atar ki?

  1 nisan 19:19

  1935. İçlerinde ticari ahlak olmayan satıcıları barındıran platform.

  Sevgili süslülerim bacak kısmı korseli karnı hamileler için uygun tayt aldım. Geldi yazan amrkadan farklı bacak kısmıda toparlayıcı değil tuhafiye malı incecik bir şey. Yorumda bunu yazdım benim gibi yazanlar olduğunu da gördüm. İade yaptım ancak satışa uygun olmayan ürün diye geri geldi. Oysaki kendi kabına koymuştum. Müşteri hizmetlerine yazdım fotoğraf istediler yardımcı olacaklarını ilettiler ancak gelen cevap şu;

  üzerinde lekeler olması ve tekrar satışa uygun olmaması'' sebebiyle tedarikçi firmamız tarafından kabul edilmemiştir. Konu hakkında farklı bir işlem sağlanamayacağını üzülerek belirtmek isteriz.

  Yahu siz kafayı yemişsiniz gerçekten ne lekesi eşimle biz mi körüz böyle saçmalık görmedim 200 tl çöp oldu.

  21 mart 13:28

  1934. Artık yorumlara eklenen fotoğraflara bir denetleme mekanizması geliştirmesini bekliyorum. İşime yarayacak fotoğraf bulana kadar 200 tane fotoğraf geçmek zorunda kalıyorum. Çoğu zaten satış sayfasındaki mankenin fotoğrafını veya karanlık ekran fotoğrafı çekip koyuyor sırf puan kazanmak için. Buna bir denetim getirilmesi şart. Mesela kapatıcı almış elinde tutup fotoğrafını çekiyor, ne anlamı var bu fotoğrafın rengini, swatchını falan göstermedikten sonra?

  21 mart 13:12


  1933. (link: https://www.suslusozluk.com/elca-kozmetik?i=1321546 burada) bahsettiğim şikayete dair cevap maili geldi ve yetkili distribütörden tedarik edildiği ve gerekli belgelerin kontrollerin sağlandığı yazıyor. ama "senin üts'de kaydın yok ki, üts'de kaydın yok, beni çıldırtmak mı istiyorsun üts'de kaydın yok." diyemedim tabii.

  bilmiyorum altan, bilemiyorum.

  ekleme: uzun araştırmalarım neticesinde barkodu direkt okuttuğumda çıkmazken, kodu 773'le başlayacak şekilde manuel girdiğimde kayıtlı olduğunu farkettim. benim gibi barkod okutup da çıkmayan varsa bilginize.

  16 mart 20:11 19 mart 18:36

  1932. Buradan deprem yardımı yapılabileceğini süslülerin sayesinde az önce öğrendim. Açıkçası kadınların çok çileli zamanlardan geçtiklerini düşünerek ped, iç çamaşırı ve bölgedeki olumsuz hijyen koşullarını düşünerek ıslak tuvalet kağıdı gönderdim bütçemin elverdiğince. Yardım ürünleri için "öncelikli ihtiyaç" olduğunu da ayrıca belirttikleri bir kategori açmışlar. Hem gıda, hem de temel ihtiyaçlardan oluşan ürünler var. Aldığınız ürün kargo ücreti olmaksızın Afad'a teslim ediliyor ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyormuş. Yardım etmek isteyenler için isabetli bir alternatif olmuş.

  17 şubat 10:47

  1931. deprem bölgesindeki kadınlarımıza hijyenik ped yardımı yapmak için sildiğim uygulamasını geri indirdim.

  fiziksel olarak evde stokladıklarımı önceden bağışlamıştım. buna ek olarak marketten alıp yardım toplama alanına teslim etmek beni zorlayacaktı çünkü hem ped bulmam (gerçekten marketlerde bırakmamışlar), hem de almak istediğim miktarı yardım merkezine taşımam mümkün olmadığı için sitedeki "destek ol" kısmından "hijyen ürünleri"ni seçerek birkaç büyük ped paketi satın aldım. sizleri de gücünüz yettiği kadar yardımda bulunmaya davet ediyorum tekrardan.

  12 şubat 15:26