girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (983)
  • medya (14)

983. merve aksak ve kerim adil sağlam’ın konuştukları sahnede çalan müzik nedeniyle bana kovboy filmlerini anımsatmış olan dizi. her an biri diğerinden önce davranıp silahını çekecekmiş gibi bir his yarattı. 

29 dk önce

982. Taytay’ın her ortamda yemek düşünmesi <3 ben

35 dk önce

981. Burcu denen karakter fazla gerçek dışı. Hiçbir kadın saçını o abuk subuk halde tutmaz.

57 dk önce


980. Merve aksak ytü yemekhanesinin sırasını bekliyor muydu acaba diye düşünmedim değil.

1 saat önce

979. Ufak Tefek Cinayetler Kerim'in Yolu :( 

2 saat önce

978. Ooo kerim adil saglam rett butler dan ilham alınmış demek

- Ah be Scarlet daha da güzelleşmişsin 

2 saat önce

977. Oyanın salaklığı bırakıp kerim adil sağlamla işbirliği içinde olmasını gizliden gizliye umduğum dizi

2 saat önce


976. geçmişteki merve ve pelinin stylingi çok modern değil mi ya? kaç sene öncesinden bahsediyoruz. sanki bugünde geçiyor gibi. bar sahnesinde giydiği tulum mesela, adeta trendyolmilladan alınmış gibi. pelonun neon yeşil derimsi eteği. kaç sene öncesi bu bi anlasam keşke.

bi de bu kerim geçmişe sonradan monte gibi hissettiriyor bana. yeni introya bakılırsa iyi bir fiyata anlaşmış osman sonant. tüm intro kasap kerimle dolmuş.

2 saat önce

975. yıllarını verdiği adam tarafından aldatılıp,metres ve kocasının düğününe giden,metresle saç baş yolan ve metresinin seviştiği yatakta şuan kocasıyla yatan dangalak bir arzu karakteri bulunan dizi

unutamadın aşıksın vs diyelim gene de bu kadar çabuk affedilir mi ya? bir de burcunun metres olduğunu tüm site biliyordu. emre nereden tanıştınız dediğinde bu burcu benim kocamın metresiydi bizi öldürmeye çalıştı oradan tanışıyoruz diyebilirdi.

neyse bir dizi karakterinden çok fazla zeka ve gurur bekliyorum. sonuçta melek oyacık bile metres statüsünde olup hoşbuldum partisine gidiyor.

erkeklerin günahı yok mu var ama bu dizideki erkeklerin çoğu zeka özürlü oldukları için ben kadınlara kızıyorum. akıllıyız diyorlardı 1 sezondur

bugün 20:29

974. Oya'ya analık olmamış.

Kerimerve süper ateşli.

Serhan hâlâ sünepe.

Bu arada bunlar sürekli kafaya göre ev alıp, taşınıyorlar. Bir de Sarmaşık'tan alacaklar illa. ben ortaokulum önünden geçmiyorum bunlar hala aynı yerde dönüp duruyor.

Ama ilgi çekici dizi, seviyorum yine de. Yeni Hepsi grubumuz bence.(gizlinot: Güzel benzettim eheheh)

bugün 10:55