girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (892)
  • medya (12)

892. simdi teori kasicam, bundan sonrasini okumayabilirsiniz sadece teori iste. dun durduk yere aklima geldi, unuttugum 90lar sarkisinin ismi gibi. zamaninda sezonlarca izledigim pretty little liars dizisi sagolsun ordan kalma bi aliskanlik -hos ordaki teorim de dogru cikmamisti 7 sezon uzerine beklentiler yuksek olduğu için hehe- neyse geliyorum sadede. hala okuyan varsa ilk bolume geri donelim; hepsinin birlestigi yere, despot ve pek sevilmeyen okul mudurunun cenazesine.. müdür neden öldü? bence saibeli bu kisim, bana onu öldüren kişi edipmiş gibi geliyor. o kisimdan yola cikarak ve daha once de belirtildigi gibi edip’in dis ses olusu, kimsenin tam isinamamasi bi turlu, bi darko american psycho haller, her boka maydanoz olması filan bana bir şeyleri planladığını işaret ediyor. oyayla kankalığı, aniden merve’ye aşık oluşu bile sanki planının bir parçasıymış gibi. intikamını henüz tam alamadığını düşünüyor ve seri katile baglamış durumda, sıradaki kurbanı da merve. bence edip parti günü merve’yi öldürmeye teşebbüs edecek, boğuşmalar vs derken merve edip’in -polisin evindeki gibi bir objeyle- kafasına kar kuresini geçirecek ve vj bulent pardon havaleli burcu tarafından yumruk darbesiyle oya’nın çiçeği burnunda evinin bahçesine düşecek ve finito.  

edip//editt: e peki psycho edip, merve’yi neden kendi salaş evinde öldürmeye kalkışmadı da sarmaşığın tatlış şaşaalı evinde buna teşebbüs ettiğini sorduğunuzu duyar gibiyim cevabı tekrar kendisinden gelsin :  “bir şeyi saklamanın en iyi yolu, onu herkesin içinde yapmaktır”

dün 20:25 dün 21:54

891. ———————Spoiler alert———————

Tam spoiler olur mu bilmiyorum ama garantiye aldım.

Elif ölse en başından panoda olması gerekmez miydi? Yeni eklendi geçen bölümde. Bu yüzden Bence elif ölmedi ama yapan taraf olabilir, bilmiyorum (gizlinot: bu dizi kafamı karıştırıyor swh )

———————— son ————————

dün 02:32

890. tabiki başrollerden biri öldürülmeyip, sezon finaline yakın bir yan rol dahil edeceklerdi ki seve seve harcayabilsinler, finalde öldürebilsinler. elif mi ölür bilmiyorum ama son bölüm sinyalleri çaktılar

edit: @eczacibayan süslüm, tabiki mantık dışı ama utc tam bir klişelerle donatılmış türk dizisine döndüğü için başrollerden birinin öldürülmesi imkan dışı görünüyor.  ben serhan’ın karanlık yönüne dikkat çekildiğinde big little lies’taki gibi onun öldürüleceğini düşünüyodum, burcu tarafından. tabi bu teorim her bölümde biraz daha çürüdü akfödögmfmfsmdk

dün 01:53 dün 11:56


889. serhan ölsün mümkünse! 

Ya bi insan, bir baba ancak bu kadar gamsız olur. Lan senin çocugun yok mu? O çocugun o evde bi düzeni, bi odası, alıştığı bi hayatı yok mu? çocuğunu düşünüp sıçaçam lan sizin oyunlarınıza da gayrimenkul yatırımlarınıza da diyeceğine, bu salak utanmadan mutlu mutlu şarap getirmiş de aynı evde yaşamaya devam eden keko oyaya, bi de bıyık altından keh keh nasıl da anladım diye gülüyor. Git şu ötede öl serhan. mert fırat sen kal.

24 mayıs 01:57 24 mayıs 01:58

888. Merve Edip'e ısrarla gelme dediyse Edip kesin gelir ve ölür.

23 mayıs 21:50

887. Başrollerden biri ölürse ikinci sezon anlamsız olmaz mı ?

Bence emlakçı kız ölmüş olabilir. Ya da Edip ölmüştür.

23 mayıs 20:52

886. Her izlediğimde ‘allahım bana merve aksak zekası ver’ diye dua ettiğim dizi.

23 mayıs 19:37


885. saçmalıktan saçmalığa koşan son zamanlarda mantık hatasının olmadığı bir bölüm göremedeğimiz dizi. fakat umarsızca kendimi izlemekten alıkoyamıyorum.

23 mayıs 19:24

884. En acıklısı da katil kim diye en ufak cümlelerden, detaylardan bile anlam çıkarmaya çalışıyoruz ama bu dizide mantık ve süreklilik olmadığını unutuyoruz. binlerce ipucunun arasında ölen kişi raşel'in olmayan sevgilisi falan çıkarsa şaşırmayacağım. çünkü bu dizi böyle. izliyorum, çok alıştım ama maalesef böyle. ya da yine önemli biri ölür ama hiçbir şey olmamış gibi devam ederler, daha önce bir sürü önemli olayda olduğu gibi.

23 mayıs 13:44

883. artık izlemiyorum yalnızca finalini izlerim o da meraktan.

23 mayıs 13:22