yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (42)
  • medya (1)

  1. fuşya ambalajlı keratin serisi kesinlikle kötü olan marka. rossman'daki satış görevlisinin tavsiyesi üzerine şampuan ve saç kremini kofre olarak, maskesini ve durulanmayan sprey kremini de ayrıca almıştım. ama hiçbirinden memnun kalmadım ve birkaç kullanımdan sonra verecek yer aradım. hem saçı bu kadar kurutup yıpratıp, hem de daha 24 saat dolmadan saç diplerinde bu kadar ağırlık yaratan bir seriye hiç rastlamamıştım.

  2 nisan 2015 10:44

  2. Collagen Keratin serisinin şampuan ve saç kremini kullaniyorum bir süredir. Hayatimda hiç bu kadar saçım dökülmemişti.(gizlinot: Demir eksikliğinde bile) Başta dökülürse dökülsün, ben bitiririm şampuani da kremi de dedim ama mümkün gözükmüyor. Zira kel kalmama ramak kalacak bitirirsem. Bundandir ki süslüye katilir katilmaz ilk aklima gelen urban care felaketinden bahsetmek oldu. Aman dikkat.

  2 nisan 2015 23:38

  3. Pembe serisindeki sıvı saç kremi, parlak saçlarımı matlaştırdı malesef, beğenemedim o yüzden.

  4 haziran 2015 14:16


  4. En sevdiğim şampuan Markalarından biri. İsana şampuanın deli gibi yağlandırdığı saçlarımı mor olan kendine getirdi. Fiyatları da 15 lira civarında.

  6 ocak 2016 21:20

  5. Argan yağlı olanı saçı ağırlaştırıyor. Ben o tarz şampuan yada kremleri arada kullanıyorum. Yani saçım neme ihtiyaç duyduğu zaman. Şuan mor olanı var elimde dökülme karşıtı güçlendirici diyor. Bunu kullandığımdan beri cidden saçım daha az dökülüyor ve gür görünüyor sanırım. Çünkü ne kullandığımı soran çok oldu bu süreçte. Çok fazla köpürmüyor bu da iyi bir özellik olduğundan güzel bir şampuan. Ama dökülme için şampuandan çok kremin faydasını gördüm. Çünkü ilk aldığımda yanlışıkla kremini almıştım. O bittikten sonra şampuanını alma fırsatım oldu. Denemeyi düşünen kremle beraber alsın derim.

  6 ocak 2016 22:14

  6. izmir'deyseniz ve bu markanın ürünlerini denemek istiyorsanız gratis watsonstan önce yücel kozmetik'e bakın derim. çünkü en son %40 indirimde şampuanımı değiştirecektim bari indirimden alayım diyip gratis'e girdim; sadece şampuanı indirimle tam tamına 21 tl idi. 200 ml şampuana o parayı asla vermeyeceğim için çıktım tabii almadan. sonra yücel'e girdik başka şeyler bakmak için; şampuan+saç kremi kofresini 17.50'ye alıp çıktım. tek şampuanı da 13 tl gbi bir şeydi.

  gratis'e ben bir kez daha sövmeyeceğim vallahi yoruldum artık sövmekten.

  mor olanı aldım bu arada; saç dökülmesine, gürleşmesine bir etkisi olursa tabii ki yazacağım buradan. saçlarım 3 numara şu sıra, eski haline gelene dek bayağı zaman geçer ama...

  7 ocak 2016 10:07 7 ocak 2016 10:09

  7. paraben ve sülfat barındırmayan , üstüne bir de hayvan deneyleri yapmayan marka.

  Haftada 7 ila 10 arası saç yıkayan biri olarak; bunu keşfetmeseydim büyük ihtimalle saçlarıma tümüyle veda etmiştim.. Sprey serumlarından mor renkli olanı da bomba... ince telli ve zayıf saçlılar için birer tüp denemeye değer.

  14 ocak 2016 13:52


  8. Tekrardan hepinize merhabaÖncelikle sürekli kıvırcık saçlar için olan ürünleri paylaşıyorum diye nolur bana kızmayın. Saçlarım kıvırcık kullandığım ürünler dolayısıyla kıvırcık saçlar için olan ürünler.Şunu da belirtmek isterim ki kullandığım ürünlerin genelde farklı saç tipleri için de seçenekleri bulunuyor. Yani eğer kullandığım üründen memnun kaldıysam belki siz de saç tipinize uygun olanına şans vermek istersiniz

  Normalde Elidor'un Belirgin Bukleler için olan duş sonrası durulanmayan kremini kullanıyorum fakat keşfedilmesiyle birlikte artık kolay kolay bulamıyodum kendisini. Bu yüzden de onun yerini tutabilecek alternatif bir ürün arayışına girdim. Bu arayışımda da ilk şansı fotoğrafta görmüş olduğunuz Urban Care'in Shake N Repair 7/24 Curl isimli Mousse'u kazandı. Ürün köpük şeklinde ve her şeyi koklayan bir insan olarak öncelikle kokusunun mükemmelliğine değinmek istiyorum. Resmen kullanırken yiyesi geliyor insanın tam bir şeker kokusu ve sürdükten sonra epey bi süre sizinle kalıyor bu koku.Saçlarınız ıslakken uyguluyorsunuz ve ben her ürünü olduğu gibi ürünü Pantene'in Argan Yağını uyguladıktan sonra uyguladım. Saçlarım kuruduktan sonra farkettim ki argan yağı sürmeme rağmen ürün saçımı Elidor' un parlattığı kadar parlatamadı Kuruyana kadar her şey yolundaydı, buklelerim güzeldi, hatta köpük olmasına rağmen saçlarımı sertleştirmemesi de çok hoşuma gitmişti ama dediğim gibi saçımı biraz matlaştırdı. Henüz kısa vadedeki yorumum bu, umarım uzun vadede aynı problem devam etmez.Çünkü bu güzellikte kokan bi ürünü mutlaka kullanmak isterim

  1 şubat 2016 21:36

  9. şampuan ve saç kremlerinden memnun kaldıımı söyleyemem. mor renkli dökülme karşıtı şampuandan 2-3 tüp bitirdim. pembe renkli saç kreminden de 2 tüp bitirdim ama hiçbir işe yaramayıp karışık saçlarımı daha karman çorman yaptı. mor tüpteki dökülme karşıtı saç dibi spreyi güzel, etkisi oldu mu bilmiyorum gerçi. saç dibinize sıkıp masaj filan yapıyorsunuz

  17 şubat 2016 12:19

  10. moru kullanmadım ama pembe, argan yağlı ve mavi olanları komple kullandım.

  bir tek, ama bir tek mavi serinin serumu işe yaradı.

  kalanı çöp.

  17 şubat 2016 12:22