4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • oylar (2)
  • medya (2)

1. Güzel bir günlük maskaradır, fazla bir şey beklememek lazım. Urban Decay ürünlerini çok severim, neredeyse tüm ürünlerini kullanmışımdır ve beni hiç hayal kırıklığına uğratan bir ürünü olmamıştı o nedenle çok büyük beklentilerle almıştım. Siyahlığı başarılı, çok fazla hacim ve uzunluk vermiyor ama günlük olarak kullanılabilecek bir maskara. Bir de bana biraz fazla ıslak geliyor, kurumasını beklerken göz kapaklarıma bulaşıyor sürekli. Drugstore markalarında daha başarılı maskaralar var, fiyatını hak etmiyor bence.

9 ocak 2016 16:28

2. Doğal görünen, topaklanma yapmayan bir maskara. Birkaç haftadır deneme boyunu kullanıyorum. Daha önce kullandığım pek çok maskaranın aksine kirpiklerimi sertleştirmedi, yapış yapış yapmadı. Bu aralar böyle bir şeyi arıyordum, beğendim. Ama bitince tam boyunu alacağımı sanmıyorum.

9 ocak 2016 16:48

3. çok iyi maskara kullanıcısı değilimdir eyvallah ama bu ürünü sürerken bütün göz makyajımı perişan etmişliğim var. estee lauder sumptuous bile o kadar iri bir rimel iken, bunun kadar saçılmamıştır kendi nezdimde. fena değil ama parasını hak edecek kadar da değil sanırım.

edit: hiç bir ürünle ilk tanıştığımda iyi deneyimlerim olmadı, bu ürün gibi. fakat kullandıkça beğendim, bir de her rimeli sürüş tekniği farklı biraz sanırım o yüzden ilk adapte olmak zordu benim için. güzel evet iyi hacim veriyor ama param olduğu zamanlarda alırım yoksa essence rimelleri iş görüyor.

16 mart 2016 10:33 27 nisan 2016 09:43


4. İyi ki deneme boyunu vermişler de ben tam boyunu almamışım dediğim maskara. Doğal duruşlu uzatması hacim vermesi filan yok sadece kirpikleri boyuyor bir de üstüne deliler gibi akıyor devamlı göz altlarımı toplamak zorunda kaldım sayesinde. Tam boyunu alır mıyım? Almam. Ben zaten maskaramı artık buldum :)

7 eylül 2016 08:39

5. alışverişimin yanında deneme boyu geldi.kirpiklerim kısa ve seyrek.ürünün fırçası hafif tombul ve ıslak ıslak çıktı açtığımda,çok etkili birşey olacak bu gibi düşündüm o anda. ama kirpiklerimi hafif belirginleştirdi uzunluk anlamında. daha kalın veya daha siyah olmadı.89 liralık bir maskaradan daha iyi sonuç beklediğimden memnun olmadım.orijinal boyunu almayı düşünmüyorum.

24 ekim 2016 08:56

6. fırçasının kontrolü çok zor ve maalesef gün içinde akma yapıyor. deneme boyunda bunları yaşadım, tam boyunu almayı düşünmem.

19 kasım 2016 11:00

7. Bugüne kadar kullandığım hiçbir maskara akma yapmamıştır ama bu bir felaket, sabah sürdüm ve aynaya baktığımda göz altlarım panda formatında. Sanki üç saat boyunca ağlamışım da elim yüzüm maskarayla boyanmış gibi. Tamam biraz abartmış olabilirim belki, fakat durum çok kötü. Daha önce de akma yapmıştı ama ben gözümdeki siyah göz kalemini suçlamıştım. Bugün sadece maskara ve açık renk bir far var ve suçlu belli oldu. Üstteki yorumları da okuyunca bunun marifetiymiş bu belli ki dedim. Sürdüğüm andaki etkisine gelirsek; aşırı sulu, göz kapaklarımın dibini eyeliner sürmüşüm gibi boyuyor. sanırım akmasının nedeni de bu sulu yapısı. Kirpiklerimi tek tek taranmış ve ayrık severim ama bu yapıştırıyor. Daha yoğun görünüyor bu nedenle ama doğal olmayan bir sonuç ortaya çıkarıyor. Kıl bir fırçası var. Bendeki deneme boyu, şahsen orjinal boyu 15tl olsa bile almam, kaldı ki fiyatı 89 tl gibi hiç hak etmediği bir fiyat. Sakın almayın süslüler, paranıza yazık! Maskaraya o kadar para verecekseniz gidin bobbi brown'dan alın, en azından sonucu tatminkar olur.

21 aralık 2016 14:30 21 aralık 2016 14:50


8. cok vasat bir maskara, yukaridaki yorumlara katiliyorum, fiyatini hic ama hic haketmiyor. zaten akmasini gectim, surdukten sonra siradan bir maskaraya gore bile yetersiz kaliyor.

20 mart 2017 22:07

3

9. bir kac aydir seyahat boyunu (bkz: tarte lights, camera, lashes 4-in-1 mascara) ile donusumlu olarak kullandigim maskara. seyahat boyu ama 2-3 aydir yeni acilmis gibi kivami, hala bitmedi. fircasinin kil olmasini cok begendim, genelde bu tarz fircalar kirpiklere daha cok hacim veriyor. kirpiklerim zaten uzun ve benim istedigim hacim vermesi ve bu maskaranin verdgi hacim cok hosuma gitti. suya dayanikli olmamasina ragmen dokulme yada akma yapmadi. kirpiklerimi birbirine yapistirmadi ve gercekten guzel taradi. bittikten sonra fircasini yikatip kirpiklerimi taramak icin kullanmayi planliyorum..

3 temmuz 2017 18:45

5

10. Yıllardır lancome hypnose drama kullanıyorum. Arafa başka ürünleri denemek için ne aldıysam tekrar hypnose’a dönüş yaptım.

Ancak perversion fikrimi değiştirdi. her işi birarada yapabilen ve üstelik asla kurumayan bir maskara. İlk günden son güne asla dökülmüyor, topaklanmıyor, kirpikleri yapıştırmıyor. Hypnose ise bir süre sonra dökülme yapıyor, arada canı isterse yapıştırıyor ve bitmeye yakın kuruyor. Elimde duty free’den alınma üçlü paketi olmasa asla perversion’ı terk etmezdim.

8 ekim 2017 18:27