0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar ()
  • medya (1)

1. Dün itibarı ile içindeki farlardan biri toz duman haline gelmiş şekli ile elime geçen palettir. Artık postacılar oraya buraya ata tuta mı o hale getirdiler, yolculuk sırasında mı öyle oldu bilmiyorum. Ama fotoğraflarını çekip Ebay'deki satıcıya yolladığımda paramın %5'ini iade ettiler. Palette 20 far var ve bir far ödediğim paranın %5'i yapıyor. İşte yabancı satıcılar bu kadar hassas davranıyor. Paketlemede bir sıkıntı görünmediği halde defalarca özür dilemesi de cabası. Kırılan far, beyaza yakın açık parlak gri olan far, dibinde çok çok az kalmış yani 3-4 kullanımlık belki. Yerine başka bir far kullanabilirim bu paletteki diğer renkleri kullanırken ama yine de canım sıkıldı tabii. Keşke böyle olmasaydı. Bir de ben paletlerimi öyle temiz kullanıyorum ki, paketi açtığımda paletin içinin dışının üzerine yapışmış gri-beyaz far öbekleri ile kaplanmış olduğunu gördüğümde neredeyse ağlayacaktım. Temizleyip far lekelerinden arındırmam 15-20 dakikamı aldı. İşte uzun yoldan gelen böyle ürünlerde birde böyle bir sorun olabiliyor, hazırlıklı olmak lazım. Bu sorun dışında paletten bahsetmem gerekirse, çok azı mat, çoğu ışıltılı 20 küçük fardan oluşuyor. Akıllara zarar güzellikte bir mor ve bir lila rengi içinde barındırıyor. Vice 3 gibi bu da göz makyajına ayrı bir özeni ve merakı olan herkesin sahip olması gereken bir palet.

6 kasım 2014 06:08

2. Benim icin goz makyaji demek gece makyaji demek, gunluk hayatimda her gun tasiyamiyorum maalesef gozlerimde alerjiler yasarmalar bas gosteriyor en fazla krem far surup cikiyorum.

Bu paleti resmen oynamak icin aldim ve sag taraftaki 2 pembe disinda hepsini kullandim. Icinden cikan firca guzeldi hala kullaniyorum.

Farlarin dokusu yumusak, karistirilabilirlikleri (?) guzel, kaliciliklari basarili ama ben altlarina narsin goz bazini kullandim.

Love sick'i pek sevmedim ama bu palete sirf bir far icin entry giriyorum ki: smokeout. Murdum-siyah dengesi muhtesem bir far, muhtesem bir bitis, muhtesem pigmentasyon. Dibini gorunce gidip teklisini alicam.

23 eylül 2017 23:39 24 eylül 2017 20:04