yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • medya (0)

  1. son reklam kampanyasıyla bir hayli tepki çeken, epilasyon ürünleri yapan marka.

  bahsi geçen reklamda aynı yatakta yatan kadın-erkek çiftten erkek uyanıyor, elini kadının bacağına atıyor, kıllı olduğuna şaşırıyor, bir dönüyor ki sakallı bir erkek var karşısında. bu erkek kadın sesiyle "dün tıraş oldum da" deyip sevgilisine davetkar hareketlerde bulunuyor, erkek rahatsız oluyor. dış ses "bilader olma riskine girmeyin" diyor, aynı metin sakallı erkeği örtüyor, metin yok olunca bakıyoruz tüysüz bir peri kızı.

  reklamla ilgili çok güzel bir giydirmeyi (link: http://www.theguardian.com/commentisfree/2014/apr/10/veet-leg-hair-body-dudeness-adverts-women şuradan) okuyabilirsiniz. bağlantıda reklamın kendisi de var. özellikle veet'in tepkiler üzerine reklamı yayından çekerken yayınladığı özre dikkatinizi çekmek istiyorum. şu günümüz reklamcılarının don draper triplerinden de illallah geldi.

  metnin yazarına tamamen katılıyorum, ek olarak söyleyeceğim de şu, reklamdaki tıraşsız sakallı erkek, şişman. dönüştüğü veet kullanan kadın ise zayıf. bunun üzerine destan yazabilirim, yazmayacağım.

  10 nisan 2014 13:43 10 nisan 2014 13:59

  2. Yeni çıkacak reklamlarında Adriana Lima'nın oynadığını duyduğum marka. Bacak çekimlerinde dublör kullanılmış.

  11 nisan 2014 08:59

  3. fiyatı diğer markalardan anlamsız bir şekilde daha pahalı olan ağda, tüy dökücü vb. markası. fem, beauty formulas gibi daha uygun fiyatlılar da aynı kalitedeyken neden daha fazla para vereyim ki? (not: yazar kişisi 2 mesleğe sahip ve işsizdir evet)

  5 mayıs 2014 19:36


  4. yüz için olan sir ağda bantları başarılıdır. kırmadan tüyleri alıyor. ama ağda bandı için fazla parası bence.

  5 mayıs 2014 21:56

  5. soğuk ağda bandı dendi mi tek geçilecek markadır bence.gel gör ki maddiyat yüzünden ağda ısıtıcılı sete terfi etmiş rahata ermiş bulunmaktayım.ilerde belki yine bir araya geliriz.

  13 ağustos 2014 19:37

  6. türkiye'ye soğuk ağda bandı kavramını yerleştiren öncü markadır. hazır sir ağda bantları, tüy dökücü kremler üzerine pek çok cilt tipine uygun seçeneklerde ürün bulmak (link: http://www.veet.com.tr/ mümkün).

  arkasından onu takip eden muadilleri için(gizlinot: klasik ve diğer ağda türlerinde de çok başarılı):

  (bkz: sesu)

  (bkz: vi-vet)

  yeni çıkardığı "doğal" temalı serisi için: (gbkz: veet naturals)

  2 eylül 2014 08:02 2 eylül 2014 08:07

  7. aşırı tatlı olan canım yüzünden bıyıklarımı alabildiğim tek yöntem veet ağda bantları. yüz için olanları bana kullanışsız geldi, normal olanlardan istediğim ebatta kesip dudağıma yapıştırıyorum. sonrası malum, cart!

  elle ısıtma olayı dandik geliyor bir de, güzel yapışmıyor ki benim ellerim yaz kış buz gibi zaten. çakmağın alevini hızlıca iki kez geçiriyorum altından oldu da bitti maşallah.

  lazer diye bir şey icat edilmiş diyorlar. genel anestezi aldığım bir gün onu da denemeyi düşünüyorum.

  2 eylül 2014 13:43


  8. Ağda bantları olmazsa olmazım

  Saçlarımdan tutam tutam dökülür kol bacak yüzümden resmen fışkırıyor kıllar.

  Kaş aldıktan hemen ertesi gün sonra çıkar mı ya?

  üç gün içerisinde eski haline gelir bir haftada hiç almamış gibi.

  Yüz bantlarından çok memnunum.

  Nedeni:

  Kremsi bir yapısı var.

  Tahriş ( cildim çok hassas) olayını galiba yapısının böyle olması en aza indiriyor

  Kızarma sorunu pek yok. Tüylerini al çık resmen :)

  canım çok kıymetlidir = acıtmıyor!

  Alması ise gayet güzel. Bir bantı bir kaç kez kullanabiliyorsunuz

  Tek fazla yanı fiyatı :)

  Bim'in Rossmann'ın ağda bantlarını kullanıyordum ama sanırım tahriş olayını en aza indirmek ve kırmızı kırmızı gezmemek için weet alıcam.

  2 eylül 2014 14:01

  9. kullandığım hazır ağda bantları içinde en iyi şekilde kıl/tüy temizleyen bant. yüz için olanını kullandım. süper temizlemiyor ama diğer markalara göre daha başarılı. alınmayan yerlere bir kere daha yapıştırdığınızda %90 temizlemiş oluyor. elde ısıtma olayı bence fasa fiso. öyle el sıcaklığıyla ısıtınca yapışmıyor. ben kurutma makinesini 10-15 saniye tutuyorum. o zaman güzel yapışıyor. ne kadar iyi yapışırsa zaten o kadar iyi alıyor. tahriş gibi bir durum olmadı bende. ama fiyatı muadillerine göre pahalı, evet. 24-25 tl gibi bir fiyatı vardı yanlış hatırlamıyorsam.

  25 ocak 2015 17:40

  10. fiyat politikasını hala çözemediğim tüycü. yahu ben en son 13 liraya filan tüy dökücü krem alıyordum, dün 19 lira para verdim. her yönden yoluyor tüketiciyi, sakin ol vit.

  p.s. : vi-vet'in ağda bantları veet kadar iyi. tüy dökücü kreminin rakibini bulamadım ama henüz. hepsi kötü, en iyisi veet. kremde tekel oluşturmuş ekmeğini yiyor vicdansız.

  9 ağustos 2015 18:57 9 ağustos 2015 19:02