yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (7)
  • medya (3)
  5

  1. Veetin yeni ağda bantları. Koltuk altı ve bikini bölgesi için olan çeşidini bikini bölgemde kullanıp memnun kaldım. Hem hiçbir hassasiyet, tahriş, kızarıklık yaratmadı hem de kullanım kolaylığı açısından fazlasıyla pratik oldu şu karantina günlerinde. Ancak Bikini bölgesi ağdası için ortalama kuaför fiyatının 25-30 TL civarında olduğunu düşünürsek 45 tl indirimsiz Fiyatını yüksek buldum. Ben eve shop indiriminden 30 tl civarındayken almıştım. İndirimdeyken şans verilebilir diye düşünüyorum.

  6 mayıs 2020 04:04

  1

  2. Migrostan içinde 16 tane ağda bandı bulunan bikini ve koltuk altı bölgesi için olan versiyonunu almıştım. Daha marketten çıkmadan iade etmek için geri döndüm. 56 lira gibi bir fiyatı vardı çünkü. Rafın önünde fiyat yazmadığı için en fazla ne kadar pahalı olabilir 16 tane şey diyerek almıştım ama uçmuşlar. Ne diyeyim iyi uçuşlar veet.

  6 mayıs 2020 15:34

  4

  3. Kırmızı rahatsız edici görüntünün olmayacağını vaad ediyor reklamlarda. Bende oldu ama daha az. Zaten benim cildim göz önüne alındığında olmaması imkansız.

  Ağdası çok kuvvetli ve tek bantla daha fazla alan temizleniyor.

  Yağlı mendilleri çok az, sadece 2 tane ve yağı az ama kokusu hoş.

  Bebek yağı ile temizlemeye devam ettim yine de çıkmadı.

  Migros indiriminden 45 TL'ye aldım. Yine de kuaföre gitsem daha iyi performans alırdım. Ama pandemi sürecinde gitmem.

  Üzerinden makineyle geçmek zorunda kaldım ki bu konuda da ürünü suçlayamam, kesinlikle çok zor bir cildim ve tüy yapım var.

  Gideri olan bir ürün ama çok pahalı diyebilirim genel olarak. 

  16 haziran 2020 00:23


  5

  4. Tanım: %50 daha az kimyasal içeren, şeffaf ve hipoalerjenik formülü hassas ciltler için özel olarak üretilen ağda bantları.

  Ben yüz bölgesi için olan bantlarından aldım. Fiyatı diğer markalara göre oldukça fazla (gizlinot: indirimli fiyatı neredeyse 2 katı). Uygulama açısından diğer markalarla bir fark göremedim. İlk çektiğimde ağdanın çoğu yüzümde kaldı ve tekrar yapıştırmak zorunda kaldım (gizlinot: belki ben yeterince hızlı çekememişimdir, ürünü de suçlamak istemiyorum bu konuda), buna rağmen herhangi bir hassasiyet ya da kızarıklık yaratmadı. En ince tüyleri bile aldı ve gerçekten mükemmel bir pürüzsüzlük sağladı.

  Nemlendiricili temizleme mendilleri ağda sayısına göre az, ben birkaç sefer kullanabileceğimi düşünüyorum, kullanamazsam da ağda temizleme yağı ile yoluma devam edebilirim.

  28 güne kadar* pürüzsüzlük vaat ediyor. Normalde benim bıyık bölgem 1 haftada çıkar, bekleyip göreceğiz. Bu konuda daha sonra düzenleme yapacağım.

  Fiyatı açısından üzse de hassas bir cildiniz varsa deneyebileceğiniz bir ürün. Yüz bölgesi için olan bantlarını kullanmaya devam edebilirim.

  Edit: Yine bir haftada çıkmaya başladılar. Ağdadan ağdaya değişen bir durum değil maalesef...

  26 haziran 2020 23:45 12 temmuz 2020 20:40

  1

  5. bir denebunu kutusuyla tanıştım bu ürünlerle. benim kutumda bacak ve vücut bölgesi, koltukaltı ve bikini bölgesi, yüze özel toplam 3 kutu ürün vardı. sırayla paketlerde 20,16 ve 20 adet ağda bandı ve 2,3 ve 4 adet temizleme mendili vardı. boyutlarını medyaya ekleyeceğim oradan bakabilirsiniz ama bence boyutları yeterli, güzel düşünülmüş. lakin aynı yere tekrar yapıştıramama özelliği çok kötü, çünkü tek seferde kılları almıyor. aldığı da oluyor ama almadığı zamanlar çoğunlukta. ayrıca kendi temizleme mendilleri dışında herhangi bir yağ ile temizlenmiyor. bu çok kötü bir özellik çünkü yeterince mendil yok zaten. bacak bölgesine 2 adet mendil nasıl yetireyim, kalın bacaklarım var benim ?! ayrıca mendil kullanırken toplanıyor. yağlı yağlı değil.

  ağda bantları hipoalerjenik mi nedir, o doğru. kızarmadım kullanırken ama kıl da almadı zaten neden kızarayım? yapışmış ağdayı çıkartmaya çalışırken kızardım. çok da sövdüm.

  kısacası hazır denebunu'nda indirimde iken denemek, olur da zorda kalırsam bir tatil beldesinde migroslardan alıp kullanabilmek için almıştım. iyi ki almışım çünkü bir daha asla almayacağıma eminim. zor durumda bile kurtarmaz bunlar. üstelik tek başına paketleri de çok pahalı. veet bu işten anlamıyor, eski ağda bantlarından da kullanmıştım ergenliğimde. hiç bir işe yaramıyordu. neden bırakmıyorlar anlamıyorum. (gizlinot: belki benim kıllı bacaklarım için çok narin ağda bantlarıdır bilemedim.)

  ilgili medya:
  3
  29 eylül 2020 22:19

  4

  6. İlk denediğimde normal veetle fark görememiştim, bir de daha zor çekiliyor gibi gelmişti. Ama şimdi yaz aylarında üst kolumda ağda sonrası oluşan alerji yüzünden tekrar aldım, umarım memnun kalırım

  19 temmuz 12:25