yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  • girdiler (6)
  • medya (0)

  1. ukte: sevgili yazarımız (yazar: babybird)

  tanım: denebunu exclusive kutusunun içinden çıkan 100 ml.'lik versiyonunu denemiş olduğum ve genel olarak çoğu özelliğinden memnun kalmadığım misel temizleme suyudur.

  (link: https://www.suslusozluk.com/bee-beauty-micellar-makyaj-temizleme-suyu?i=1088439 şurada) bee beauty makyaj temizleme suyu ile alakalı bir girdi yazmıştım ve bee beauty markasına ait misel suyun kesinlikle temizlemediğinden bahsetmiştim. ürünü açar açmaz zaten kokusu bir yerden tanıdık geldi, sonradan fark ettim ki bee beauty makyaj temizleme suyu ile neredeyse aynı kokuyor. en ufak göz makyajını bile kalıntısız temizleyemiyor ve zaten güneş kremini çıkarmasını beklemesi bence hayal. ayrıca koku hassasiyeti fazla olan biri değilim ama bence gerçekten çok rahatsız edici şekilde kötü kokuyor. kokusunu yosunlanmış kuyu suyu diye tabir etsem sanırım yanlış olmaz.

  içeriğinde rahatsız edici bir şey yok ve gözlerimde alerji yapmadı ama durulanmadan kullanılacak kadar güzel bir misel su değil. pamukta hafif miktarda köpürmeye sebep oluyor ve cildinizde bıraktığı hissiyat bee beauty markasınınki ile aynı: durulanmadan gitmeyecek bir yapışkanlık hissi.

  özetle; online alışveriş sitelerinden baktığımda 500 ml. ürün fiyatının indirimli olarak 15-20 tl civarında satıldığını görüyorum ki bence kesinlikle değmez. hiç göz makyajı yapmıyorum, güneş kremi kullanmıyorum, cildimi normal musluk suyundan daha az etkili fakat daha fazla kimyasal içeren bir şeylerle temizlemek (?) istiyorum derseniz bakabilirsiniz ama ben bu ürünü şahsen tavsiye etmiyorum.

  15 mart 2021 09:04 15 mart 2021 09:15

  2. benim elime bir yerden 500 ml'lik versiyonu geçti, kendim satın almadım. içeriği sade fakat makyajı çıkarmayan bir ürün. başka micellar suların kolayca çıkardığı maskarayı bile iki üç kere uğraşmadan çıkarmıyor. sürekli yüzümü gözümü çekiştire çekiştire makyaj çıkarmaya çalışıyorum. bitince tekrar alacağım bir ürün değil.

  30 haziran 2022 12:43

  3. Tek kelimeyle anlat deseler anlatamam çünkü ürün kötü değil, çok kötü. 

  Bu ürünü ben satın almadım, üretici firmasında çalışan bir tanıdığım benimle denemem için paylaşmıştı. Yukarıdaki girdilerde makyaj çıkarmadığından yakınılmış. Aksine, benim makyajımı temizledi ancak gözlerime sanki alkol dökmüşüm gibi yandı. Benim için hiç oluru yok. 

  31 temmuz 2022 00:48


  4. ne yazık ki para vererek almıştım. Göz yakıyor, temizlemiyor, kalıntı bırakıyor, kokusu aşırı keskin, temiz cilt hissi vermiyor. Ayrıca dikkat ettim bu ürünü kullandığım zaman cildim güzel temizlenmediği için sürekli burun kenarlarında yağ birikmesi ve siyah noktalanmalar daha fazla oluyordu. Bu kadar olumsuz özelliğine rağmen üstelik bereketli. Bir daha almam. Öyle kolajenli misel su olmaz olsun yani zaten bir etkisini de görmedim.

  1 ağustos 2022 09:31

  5. Birkaç güvendiğim influencerda görerek öğrendiğim, güzel temizlediğini söyledikleri ve fiyatının uygunluğuna dayanarak aldığım üründü. Bitsin diye haldır huldur kullandığım ama bir süslünün de belirttiği gibi çok bereketli olan bi türlü bitmeyen bi üründü. Yine de inat ettim, 3 4 ay boyunca cildimde sürekli ama sürekli aynı yerlerde isilik  gibi irinli sivilceler çıktı. O sıralar  bir takım Kore kremlerine sardığım iÇin tam olarak suçluyu bulamamıştım, bir süre cildi kendi haline bırakınca düzeldi. Bioderma miselar suya geçtim önce, sonra yavaş yavaş Kore kremlerime döndüm. Kronik bir kaç sivilcem dışında cildim sakinledi. Suçlu bu arkadaşmış. 

  Sivilceye yatkın bir cildiniz varsa kesinlikle kullanmayın, temizlik hissi de vermiyordu. İdareden bile kullanmayın 

  4 ağustos 2022 20:31

  6. hayal kırıklığının kelime anlamı ürün. verdiğim paraya üzülüyorum vallahi yazıklar olsun ya. sadece rimel kapatıcı sürüyorum, bir miseler su alayım demiştim. 2 al 1 ödesi vardı, en fazla ne olur dedim, bu oluyormuş. ayakkabımı silmeye kullanırım. şans bile verilmez bir ürün. öyle kötü, öyle göz yakan, cildinize kullanırsanız sivilce çıkaran lanet bir şey. ay gerçekten dur kullanayım şunu dedim ve yine gözümü yaktı. sırf bunu yazmak için siteye girdim. lanet olsun argesinden paketlemesine ya. öl, bit.

  5 ekim 2022 00:01