3.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (44)
  • oylar ()
  • medya (1)

1. nerdeyse her gün kullandığım gözenek görünümünü azalttığını söyleyen baz. ben öyle bir etkisini görmedim ancak günlük makyajımın akşama kadar yüzümde kalmasını sağlıyor. Önceden akşam eve geldiğimde allık bronzer hatta bb krem bile yüzümde çok az kalmış oluyordu pamuk çok az kirleniyordu bu ürünle birlikte bb krem tamamen yüzümde kalıyor allık bronzer gibi toz ürünler yine uçsa da pamukta fark ediliyor. (gizlinot: tabi bunda elimin sürekli yüzümde olmasının da etkisi çok ) ayrıca ten ürünlerinin de yüze daha iyi oturmasını sağlıyor. İndirimde 11₺ ye almıştım, golden rose un bazından çok da farkını görmedim 30₺ verip onu almaktansa bunu alırım performansları çok farklı değil bana göre

13 kasım 2016 18:09

2. oldukça uygun fiyatlı ve bence fiyatına göre güzel bir ürün. yüzünüzü silikonlu olmasından mütevellit pürüzsüzleştiriyor ve makyajı gerçekten iyi tutuyor. boykot yüzünden rimmel london yerine bunu alacağım bundan sonra.

1 ocak 2017 02:51

3. Gözenek görünümünü azaltamayan baz(!)

11 şubat 2017 18:49


4. Hayatımda kullandığım uygun fiyatlı en güzel primer diyebilirim. Yapısı çok güzel yüzde kadifemsi bir his bırakıyor ve nemlendirmesi çok iyi. Makyajı sabah 7 de yapsam akşam silene kadar yüzümde kalıyor. İndirim dönemlerinde stok yapıcaksanız buna yapın derim süslüler.

11 şubat 2017 22:51

5. ne zaman kullansam 2 güne sürdüğüm yerlerde iltihaplı sivilceler çıkıyor bir daha kullanmamak üzere attım bir kenara.

12 mart 2017 22:29

6. uygun fiyatlı olarak alınabilecek en güzel bazlardan biri. yapısı akışkan, nemlendirici sürmüş gibi bir etki bıraksada hemen sürülen bölge de sabitlenip matlaşıyor. gözenekleri küçültme gibi bir etkisi olduğunu ben de düşünmüyorum ama makyajımı 8 saaten fazladır yüzümde tutması açısından güzel. ben de herhangi bir alerjik yada kurutma sorunu yaratmadı. yapısı bana diğer bazlara göre daha hafif geldi, ağırlık yapmadı. günü kurtarması açısından güzel seçenek çok beklentiniz yoksa gözenek küçültmesi açısından alınabilir.

2 haziran 2017 21:05

7. makyajımı gün boyu yüzümde tutmada başarılı ancak gözenek küçültmede etkisinin sadece psikolojik olarak ehh olduğunu düşündüğüm yine de günlük olarak seve seve kullandığım baz.

19 ağustos 2017 12:15


8. revlon un fondoteniyle birlikte kullandığımda birsürü minik sivilce sahibi olduğum baz hangisinin suçu bilemiyorum ama ikisinide kullanmıyorum artık

22 ağustos 2017 23:09

9. Bu başlığa ikinci kez girdi girmemi sağlayacak kadar memnun kaldığım uygun fiyatlı bazdır. Gündüz 11.00 gibi sürdüm ve akşam 22. 00 gibi makyajımı çıkardığımda pamuğa hala fondöten geldiğini görünce kalıcılık açısından hoşuma gitti. Yine aynı süre boyunca pudrasız o kadar saat cildimi mat tutması ayrıca güzel tarafı tabi alnım da hafif parlama olmuştu ama rahatsız edecek kadar değildi. Gözenekleri kapatma konusunda çok verimli değil belki ama cildi makyaja güzel hazırlıyor o yüzden bittikçe alacağım bir ürün oldu.

2 eylül 2017 18:05

10. hem gözeneklerimi kapatan hem makyajın çok uzun süre yüzümde kalmasını sağlayan bereketli primer. 

2 eylül 2017 20:46