yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (9)
  • medya (1)
  5

  1. ukte: (yazar: srce)

  yağlı ciltlilerin alıp memnun kalacağı siyah nokta temizleyici alet. ben ki günlük aha/bha içeren tonikler kullanıyorum, haftada bir kimyasal peeling vs yapıyorum, ona rağmen siyah noktalarımdan kurtulamıyordum. 3 tane modu var, ben ilk kez kullandığım için morartma vs olmaması için yıkandıktan sonra düşük modda çalıştırarak t bölgemi temizledim. Çıkan pisliği görünce inanamadım. hatta fotoğrafını da çektim ama buraya koyup da kimsenin midesini bulandırmak istemem. Bitirdikten sonra cildim kızardı ama ertesi sabah hiçbir şey kalmamıştı. Ayrıca temizledikten sonra gözenekler genişlemesin diye, gözenek küçültücü tonik ve serum kullandım. Benim çok memnun kaldığım bir alet oldu, üstelik yüzüme buhar tutup iyice gözenek açmamıştım, yıkandıktan sonra yapmıştım. buhar ile yaptığımda ve orta modda kullandığımda baya derin temizleneceğini düşünüyorum.

  19 nisan 15:19 19 nisan 15:20

  5

  2. Yeni aldığım ve deneyimlediğim bir ürün. Benim cildim yağlı bir cilt. Şöyle ki siyah noktalarım oluyor ancak dışarıdan bakılınca belli olacak derecede değil. Fakat ben aynadan yaklaşınca aslında elmacık kemiklerimde yanaklarımda işte burnumda çenemde olsun derin olmayan ama ufakta olsa siyah noktaların varlığını görebiliyorum. Tabi bu siyah noktalar sıkılmaz ise bir süre sonra sivilceye dönüşüyor. Benim bu aleti alma amacım sadece siyah noktalar değildi. Cildim yağlı olduğu için ciltteki kiri yağı da alması amaçlı edindim. Ben duştan çıkınca hazır gözenekler açık iken denememi yaptım. 3 seviyeden oluşuyor. İnternette araştırma ve yorumlardan sonra ben de ilk düşük seviyede denedim fakat benim yüzüm öyle çok hassas olmadığından bölge bölge yüksek yani 3. Seviyeye çıkabildim. Siz yine de dikkatli olun. İlk burnumdan başladım ve çıkan kir ve yağ gerçekten helal olsun dedirtti. Özellikler burun ve çenem olmak üzere ben tüm yüzüme uyguladım ve hiçbir morarma olmadı. Kızarma anlık oluyor. 5 dk sonra ise geçti. Ancak bu ciltten cilde fark eder. Bundan sonra bu cihaz benim sağ kolumdur ve her duş sonrası yoldaşımdır. Çok sevdim ben vakum gücü küçümsenemeyecek kadar güçlü. Tavsiye ederim her geçen gün fiyatı artıyor.

  22 nisan 01:06

  4

  3. Benimde yeni satın alıp,2 kez denediğim üründür. Öncelikle cilt tipimden bahsedeyim. Cildim tamamen karma bir cilt. Burun,alın ve çene bölgem daha yağlı,yanaklarım daha kuruya yatkın normal bir cilt. Cildim asitlere,dermarollerlara,peelinglere alışkın bir cilt. Kutusundan bahsedecek olursam oldukça özenli bir kutu,içinden 3 tane farklı başlık çıkıyor. Ürün şarj edilebilir bir ürün. Benim için en büyük avantajı şarj edilebilir olması. Ben kutuyu açınca şarj ettim ve kullanmaya başladım. İlk kullandığımda yüzüme 5-10 dakika buhar verip aşağıdan yukarı doğru hareketlerle ürünün kendi başlığıyla kullandım. Bence ilk kullanımda beceremedim ve sevemedim. Çünkü inanılmaz bir şekilde yüzümü kızarttı,çene ve yanaklarımın dışına doğru küçük küçük morluklar oluştu. Ürünü en düşük ayarında kullandım bu arada. Temizleme hissine bayıldım,yüzüm gerçekten pürüzsüz ve parlak görünüyordu. Burnumdaki siyah noktalarımı tamamen giderdi ama alındaki daha derinde olan siyah noktalarıma pek bir faydası olmadı. Bu arada ürün dokunmatik bir ürün arada eliniz değebilir,ayarını yanlışlıkla yükseltebilirsiniz. Gelelim 2. Kez kullanma şeklime. Bu sefer 20 dakika yüzüme buhar tuttum ve çok çok iyi nemlendirdim. Yüzüm kremliyken en küçük başlığı takıp uyguladım ve cidden bu şekilde uyguladığımda asla morarma olmadı. Cildimdeki bütün ölü deriyi ve gözenekleri temizledi. Ertesi gün kalktığımda yüzüm daha canlı ve parlaktı.  Krem sürüp uyguladığımdanmı bilmiyorum ama cildim aşırı neme doymuştu. Yüzümü effeclar jelle yıkamama rağmen böyle nemli nemli,parlak olmasının bu ürünle ilgili olduğunu düşünüyorum. Genel olarak güzel bir ürün. Ben trendyoldan satın aldım. Cildi hassas olanlar kesinlikle kuruyken denemesinler,en düşük ayarı bile inanılmaz yüksek vakumlu. Cildinizin vakumlandığını,çekildiğini hissediyorsunuz. Bence komple yağlı ciltli olanlar daha çok sevecektir. Haftada 1-2 kez uygulamakta fayda var. Tavsiye ediyorum ama çok hassas ciltli olanlar kesinlikle dikkatli kullanmalı.

  ilgili medya:
  1
  5 mayıs 20:30 5 mayıs 20:39


  4. Bir ara almayı düşünmüştüm. İzlediğim videolarda gerçekten inanılmaz derecede siyah nokta ve kir çıkarıyordu ciltten ama biraz araştırma yapınca fikrim değişti. Kılcal damar çatlamalarına sebep olabilir diye okudum güvendiğim bloglarda. Bence almadan önce nelerle karşılaşabilirsiniz değerlendirin. 

  5 mayıs 22:02

  5

  5. öncelikle yukarıda emeği geçen süslülere teşekkür ediyorum çünkü bu çetin karantina günlerinde siyah nokta burun bandı stoğum bittiğinde imdadıma hızır gibi yetişen entryler sayesinde haberdar olduğum bir ürün oldu kendisi. ben biraz paraya kıyıp amazon'dan gece siparişledim, ertesi sabah kapımdaydı. hemen alkolle iç dış kutu başlık her ne varsa temizliğini hallettikten sonra şarja bıraktım. yaklaşık 1 ay oldu, haftada 1 kullandım. ilk kullanımda yüzümü morarttım ikincisinde de öyle, tam hayal kırıklığına uğradım derken üçüncü kullanımda yukarıda yazıldığı gibi krem sürerek denedim fena değildi ama en büyük verimi bugun ki kullanımımda almış bulunuyorum. belki cildim yeni alıştığı için de olabilir, bilemedim. ortaya karışık bir yöntem uyguladım, low modda en küçük başlığıyla bakın burası çokomelli : banyodan hemen sonra -hatta banyodaki buhar henüz uçmamışken- yaptım. sonuç gerçekten muazzam. burun bandı derdinden kurtuldum, burun bandının çalışmadığı dudak kenarı çene gibi bölgelerdeki gözeneklerimin dip köşe temizlendiğini hissettim. daha ne olsun! herkese öneririm. çok kullanışlı bir ürün. 

  17 mayıs 02:27

  5

  6. Yaklaşık 2 hafta oldu alali. Trendyoldan 220₺ ya almıştım, 10 günde geldi. Toplamda 2 kere kullandım.yalniz şunu demek istiyorum benim gözenekli bir cildim yok. Sadece burnumda biraz siyah nokta var, cenemde birkaç tane var ve burun çevremde de biraz var. İkisinde de cildimi çok güzel hazirladim. Çünkü yüzü morartiyor diye çok okudum gördüm. Gerçekten hassas ciltliyimdir. En ufacık şeyde kızarır hemen kaşınır her şey tahriş eder. Ve bu makineyi kullandigimda en ufak bir morartma olmadı -ki high ayarında kullanmama ragmen-

  Ama banyoya girmeden maske yaptım. Banyoda güzelce temizledim çıkınca Burun bandı yaptım, kil maskesi yaptım. Sonra sıcak suyu tamponladim. Bunları neden yaptın süslü makine neden var diyorsanız uzun bir süredir cilt bakımı yapmadığım için makineden önce yaptım hepsini.

  İkinci kullanımımda da yine banyodan sonraydi. Ve gerçekten sevdim. İyi ki almışım.

  Başlıklar olarak demirli başlık iyi iş görüyor, bir de yuvarlak ama yuvarlağı büyük olan başlık iyi.

  Not: Temizliğini ben kolonyayla yaptım cunju saf alkolün yok.

  18 mayıs 01:00

  4

  7. Yeni aldığım bir ürün. O kadar Aha Bha asit filan kullanmama rağmen ben de şaşırdım bunların çıkmasına. Ürün güzel ve kaliteli. Beyaz noktaları çekiyor. Siyahları kolay kolay çekemez. Zaten salonlardaki de farklı bir ürün değil. Arasıra temizlik anlamında kullanılabilir ama para verip almaya gerek yok bence.

  Yine de buhar tutup ayrıca uygulayacağım bakalım. Henüz sadece banyo çıkışı denedim.

  2 temmuz 09:59