yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (6)
  • medya (1)

  1. Yvesrocher.com.tr'de gördüğüm, bana nars'ın toz pudrasını hatırlatan pudra. Pembe ve bej olmak üzere iki rengi varmış. (gizlinot: kendi uktemi kendim doldurdum:) )

  27 kasım 2016 13:11

  2. Bugün merakımdan edindiğim ürün, rose ve beige olarak iki rengi mevcut.

  Denediğim zaman editleyeceğim.

  2 şubat 2017 20:50

  3. Bu yves rocher'nin pure light serisi benim tam cilt makyajından beklediğim doğal,ışıltılı hani yüzün bi pürüzsüz ama bişey yok da gibi etkisini veriyor. Fondötenine zaten bayılıyorum ama pudrası cakey durur diye korkuyordum. Tam tersine ciltteki renk eşitsizliğimi düzenledi, ciltteki duruşu çok güzel. Benim bir pudradan beklediğim her şeyi verdi.

  10 ekim 2017 21:55


  4. indirimde 36 TL gibi bi fiyata aldığım ürün. yağlı cilde sahip biri olarak söyleyeyim kullandığım herhangi bir pudraya göre daha sık tazeleme gerektiriyor, az biraz ilgi sever kendileri.

  ancak beni kendine bağlayan iki özelliği var ki nazını çekiyorum.

  1. kesinlikle cakey look yaşatmıyor o derece ince bi pudra

  2. ışıltılı yapısı sizi un çuvalına düşmüş kadar mat cansız göstermiyor güzel yağsız bi ışıltısı var yani beğeniyorum

  36 TL'ye aldığım için fiyat performans olarak beğendim ama 75 tl verir miydim bilmiyorum sanki biraz fazla kaçmış gibi.

  24 haziran 2018 20:41 3 temmuz 2018 19:24

  5

  5. nemlendirici kremin ya da bb kremin üzerinde dahi kullandığım, artık vazgeçilmezim olan pudra.

  yalnız ışıltı olayını ben pek göremedim. daha çok pürüzsüzleştirip duru bir görüntü veriyor. seviyorum bu ürünü. bitince tekrar alırım, parasına değer.

  28 eylül 2018 15:13

  5

  6. Kuru cildim olmasına rağmen cakey göstermeyen ve cildimi diğer pudraların yaptığı gibi daha da kurutmayan pudra. Çizgilerime dolan kapatıcımı çok güzel sabitliyor ve çizgilerime dolmasını engelliyor. Ben çok beğendim zaten çok ince bir yapısı var ama fiyatı biraz uçuk sanırım indirimde yakalarsanız kaçırmayın derim.

  11 şubat 2019 21:39

  7. Pahalı bir ürün değil üstelik çok güzel. Makyajı sabitliyor ve kurutmuyor.Genç ve taze görünen bir cilt yaratıyor.İçerisinde göz ile görünmeyen minik ışılrıları var.

  12 şubat 2019 21:09


  8. Bej, pembe ve dore isimlerinde üç rengi bulunan, incecik, cakey görüntü oluşturmayan toz pudra. Bende bej rengi mevcut. sürer sürmez yağlı bir görünüm veren bb / cc krem ya da fondötenlerin üstüne o ürünün yağlı görünümünü azaltmak için veya (gizlinot: daha hafif bir makyaj yapmak istiyorsanız) sadece nemlendiriciniz ya da güneş kreminiz üzerine kullanabileceğiniz bir pudra. hafifçe uygulandığı takdirde cildi matlaştırıyor, hatta hafif bir renk eşitliği sağlıyor. yukarıdaki iki süslünün yazdıklarının aksine, epeydir bu ürünü kullanmama rağmen herhangi bir ışıltı verdiğini fark etmedim.

  Gelelim olumsuz yanlarına:

  * birincisi, ürün loose powder/toz pudra formunda olduğu için pudra fırçasıyla uygulamayı unutun. Ben ettim siz etmeyin. Keza bütün üstünüz, başınız, makyaj masanız, yerler pudra oluyor. uygulama yaparken ağzınıza burnunuza pudra kaçması da cabası. bunun yerine içindeki pudra ponponuyla uygulamak hem sizin hem etrafınız için daha temiz oluyor; hem de daha homojen bir uygulama yapmaya olanak sağlıyor. ben pudra kapağına dikkatlice biraz ürün serptikten sonra ponponu ürünün üstüne hafifçe bastırıp yüzüme ponpon hareketlerle uyguluyorum. yüzüme fazla gelen yerleri de yine ponponla pıt pıt vurup dağılmasını sağlıyorum. ponpon kirlendikçe de yıkayıp kurutup yeniden kullanıyorum. sanırım içindeki uygulama aparatı en işlevsel olan ürünlerden biri bu.

  * ikincisi ise yine ürünün toz pudra formuyla alakalı. bu hali,ürünü seyahatlerde kullanmayı ya da çantanızda taşımayı olanaksız kılıyor. ürün fazla sallanmaya gelmiyor yani. biraz sallanınca kapak ile ambalaj arasındaki pudra biriktikçe birikiyor, biriktikçe birikiyor. bu durum pudra ponponu ile azar azar almanızı zorlaştırıyor hem, hem de ambalajı kirli gösteriyor bence.

  kendi ponponu ile uygulamaya alışırsanız ve ürünü biblo gibi yerinden pek oynatmazsanız gayet kullanılabilir. bir de fark ettim ki yves rocher'nin %50'ye varan indirim günlerinde, her seferinde net %50 indirime giren ürünlerinden biri bu. almak isterseniz bu indirimleri beklemekte fayda var.

  21 temmuz 2019 20:02

  5

  9. Kuruya dönük karma ve oldukça hassas bir cildim var,zaman zaman t bölgem feci yağlanır ama cakey görüntüden korktuğum için pudralara hep çekinerek yaklaşırım lakin bu pudra o kadar iyi ki hayatımda ilk kez doya doya makyajımı sabitliyorum.Işıltılı dediğine bakmayın içinde asla sim yok,sanki cildiniz cam ciltmiş efekti veriyo.Daha önce sadece laura mercier ve fentynin toz pudralarından memnun kalmış biri olarak bu ürün ikisine de bin basar.Pembe alt tonlu da olsanız sarı alt tonlu da olsanız bana kalırsa bej rengi olanı alın.Zaten transparan gibi asla renk vermiyor.Canım pudram,alın aldırın

  22 ağustos 2020 17:22

  5

  10. Ben kaç sefer kullandım bilmiyorum. Tatlış, pofuduk bir pamuğu var uygulanmak için ama ben fırça ile uyguladım hep. Şimdi indirimi ve doğum günümü bekliyorum almak için. Kendine has abartılı olmayan ışıltısı ve kendinizi iyi hissettiren o dokunuşu, kapatıcılığı gerçekten benim için de çok başarılı.

  23 ağustos 2020 13:10