yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (167)
  • medya (11)

  1. bir zara çalışanı olarak gelmesini istemediğim indirim :( korkuyorum süslüler, bizi harcayacaklar.........

  31 aralık 2015 02:15

  2. Kesin olarak 2 ocak günü başlayacak indirim.

  İnditex grubunda bir mağazada çalışan arkadaşım Cuma günü daha geç çıkacağını söyleyince gözlerim fal taşı gibi açıldı ve böğürerek "yani cumartesi mi başlıyor indirim?" Dedim. Onayladı. Ben de beğendiğim ürünleri sıraladım ve ne kadar düşmüş ise alabileceğimi hesap ettim. Hatta ve hatta şu yılbaşı kozmetik indirimlerinde sadece iki ruj aldım. Tüm bütçem bu indirime ayrılmış durumda. Cuma gecesi süphaneke dinimiz amin diyip uyuyacağım. İstediğim herseyi bulacağım. İnanıyorum. Siz de inanın.

  31 aralık 2015 03:37

  3. İndirim gibi gelmiyor bana . Zaten sezonda beğendiklerimi hemen alıyorum ,indirime (gizlinot: hatta ertesi güne ) kalmıyor zaten çoğu ürün . Üstleri de 100tlden 80tlye indiriyor ne anladım ben bu indirimden ?

  Sadece eteklerde güzel indirim oluyor. Mağazaları normalde de indirim varmış gibi kalabalık indirimde düşünemiyorum (gizlinot: normalde bir saat sıra bekliyoruz, bu sefer beş saat olur swh )

  31 aralık 2015 03:45


  4. zarada beğendiğim birşey varsa gördüğüm zaman alma taraftarıyım. indirimde, zamanında beğenmiş olduğum ürünü bulma şansım yok hiç olmadı. zaten ertesi hafta gittiğimde bile bulamıyorum o ürünü. kaldı ki ilk indirimde zaten en fazla %20 oranında bir indirim yapılıyor. o da olsa ne olmasa ne. ancak ve ancak en son indiriminde %70lere düşer de hani pek bişey kalmaz herşeyi aynı yere koyarlar o zaman fiyatlar ciddi anlamda cazip oluyor ve beğendiğim bir ürün olursa ki bu çoğunlukla olursa basic bir parça olur, o zaman alırım.

  31 aralık 2015 12:43

  5. inditex grubu indirim tarihleri değişmiyor her sene 2 ocak ve 2 temmuzda başlıyor süslüşler. daha sonra her hafta artarak devam ediyor

  31 aralık 2015 12:48

  6. diğer süslülerin de söylediği gibi zara da beğenilen ürün eğer yeterli bütçe var ise o an alınmalıdır çünkü, aranılan ürüne indirim zamanı ulaşmak zor oluyor. ürün bulunsa bile beden konusu çok sıkıntılı. bazı ürünleri ise indirim olsun olmasın bi süre mağazalarda tuttuktan sonra depoya kaldırıyor ve bir müddet sonra tekrar çıkarıyorlar (ben bu durumun nedenini bilemiyorum)

  bazı ürünlerin ise bazı zara mağazalarına asla gelmesine değinmiyorum bile.

  sezon ürünleri indirimden alınacaksa ben o indirime %50 ve %70 iken indirim derim zira bu indirimlerde artık mevsim iyiden iyiye değiştiğinde oluyor o zaman da alınacak ürünün bir anlamı kalmıyor. (gelecek mevsime yatırım olarak düşünülüyorsa ne alâ)

  bir de indirimin ilk gününün cumartesi olması kötü oldu zaten mevsim avm mevsimi ve son zamanlarda haftasonları her avm de ve her mağazada (indirim olsun olmasın) kasa kuyrukları oluyor.. bu nedenle indirimin ilk günü zara mağazalarını düşünemiyorum. haftaiçi falan olsa gene bi nebze istenilen ürünü istenilen bedende bulmak kolay olabilirdi.

  her neyse sonuç olarak benim almayı düşündüğüm pek birşey yok alacaklarımı sezonda birer ikişer aldım. en fazla iki üç parçaya bütçe ayırabilirim çünkü bu indirimde zara dan değil daha çok zara home dan faydalanmak istiyorum. home bölümü gerçekten çok güzel ama çok ufacık aksesuarların fiyatları epeyce yüksek geldiğinden %20 lik bir indirim bile işime yarayacaktır.

  şimdiden herkese bol şans canlarım:)

  31 aralık 2015 14:02 31 aralık 2015 14:05

  7. 2 ocak ve 2 temmuzda başlayan canım indirimlerdir.

  ben alışverişimin neredeyse tamamını bundan 1 hafta sonraki 2. indirimde yapıyorum, şimdiye kadar bulamayıp alamadığım en fazla 4-5 parça ürün olmuştur. birçok kişi indirimde hiçbir şey bulamadığını yazmış burda, ben de belki bir yardımım olur, bir fikir veririm diye kendi yaptıklarımı anlatayım dedim. bu yaptıklarım istanbul için geçerli olup diğer şehirler hakkında bir şey diyemem. şimdi toplaşın süslüler :)

  baştan söyleyim, gözünüzü karartıp en az 2 farklı gününüzü buna ayırmanız gerek, bir girip bakarım istediğimi bulup çıkarım gibi bir durum yok ne yazık ki. ama eğer siz de benim kadar büyük bir zara delisiyseniz, bunu önemsemeyeceğinizi düşünüyorum :)

  *öncelikle indirimden 1 gün önce zara app'ini indirip istediğimiz ürünlerin ve bedenlerinin hangi şubelerde olduğuna bakıyoruz, screenshotlarını alıp bir dosyada toparlıyoruz.

  *buradan istediğimiz ürünlerin topluca olduğu kritik şubeleri seçiyoruz ve indirimin ilk günü buralara gidiyoruz.

  *şimdi sıra pazar araştırmasında. istediğimiz ürünlerden hangilerinin hızla bitmekte olduğunu, hangilerinin dayanacağını şubelerdeki gözlemlerimizden belirleyip eğer hızla biten bir şey varsa o gün alıyoruz.

  *sonra da arkamıza yaslanıp diğer ürünler için 1 hafta sonraki ikinci indirimi bekliyoruz.

  *2. indirimin ilk günü sabahtan alışveriş yapmak şart, çünkü bu gün ürünlerin asıl ışık hızıyla bittiği gün. sabah yine app'ten seçtiğimiz şubelere gidiyoruz, %50 indirimle hızlıca ve mutlu mutlu listemizi tamamlıyoruz.

  31 aralık 2015 15:06


  8. Beni heyecanlandırmayan indirim. Bilmiyorum ama bu markanın fiyatları bana inanılmaz uçuk geliyor. Fiyat fayda dengesi olarak kaliteli de bulmuyorum. Geçenlerde girdim. Mağaza o kadar özensiz ,raflar öyle dağınıktıki babamın deyimiyle bu bez çaputlara mı bu paraları istiyorlar demekten kendimi alıkoyamadım. Bana göre ipekyol, adil ışık çok daha kaliteli...

  31 aralık 2015 15:16

  9. ikinci indirimden önce gidip almaya değer mi diye düşündürten indirim. kafam çok karışık sözlük....

  1 ocak 2016 19:07

  10. Ay sinirim bozuldu süslüler bu ne saat 10u 3 geçe zaradaydım avm 10da acılıyo zaten şoka girdim resmen bu ne kalabalık ya insanlar yemeyip icmeyip nöbet tutmuslar sinirim bozuldu ssklslsödns

  2 ocak 2016 11:18