yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et

  bu başlıktaki içeriklerin bir bölümü erişim engelleme kararı nedeniyle yayından kaldırıldı.

  09.07.2019 tarihli mahkeme kararı
  • girdiler (59)
  • medya (11)

  1. sen sahtekarlıkla ünvanına ünvan ekle, üstüne danışmanlık hizmeti verdim, bir de her şey faturalı deyip insanlardan buna inanmalarını bekle komik misin arkadaş. fatura keserken muhteviyatı yanıltıcı bilgi vermediğinize ya da sahte belge düzenlemediğinize inanır mı insanlar. kaldı ki fatura düzenlemek, mensubu olmadığın bir mesleği yapmana ya da yapıyor gibi görünmene de imkan vermiyor yani. her şey usulüne uygun olsa en başta diploma meselesini niye bu kadar uzatasın ki. profiline verdiğin çeki düzen de hakkındaki bütün iddiaları destekler nitelikte zaten.

  her şeyi geçtim de bir insanın psikolog olmadığı halde, iki lafından birinde bunu vurgulaması çok ciddi bir kişilik problemi olsa gerek.

  21 aralık 2016 15:25

  2. Sahte psikologluğu anlaşıldıktan sonra ünvanlarını kaldıran "blogger." Hesabı da bir süredir açık konumda. Anladığım kadarıyla firmalar, kendisiyle olan anlaşmasını kesmiş. O da sadece oğlu ve kızı üzerinden paylaşım yapmayı sürdürüyor. Karşılıklı fikir alışverişi şeklinde, yani kendi soruyor yanıt alıyor veya kendi bir "deneyimini" paylaşıyor, devam ettiriyor hesabını. Aralarda ufak butik tanıtımları var o kadar.

  Çok tatlı bir oğlu ve kızı var. Allah küçük yavrulara uzun, sağlıklı ömürler nasip etsin. Ancak, şu ara dikkatimi çeken şey, oğlunu ciddi derecede bu paylaşımlara alıştırdığı oldu. Yani kardeşini öperken, bir aktivitede iken veya ailesiyle vakit geçirirken sürekli kameraya bakıyor. Bana oynuyormuş gibi geliyor. Umarım kızını da böyle alıştırmaz diyeceğim ama sanırım onun da gidişatı bu yönde. Anne olan kendisi ama onları kameraya bu kadar alıştırmak ne kadar doğru emin değilim.

  11 temmuz 2017 10:14

  3. Bir instagram reklamı için 4.5 bin türk lirası alan fenomen sahte psikolog social mom.

  23 nisan 22:19

  4. Burda yazılanları görünce girip bir bakayım dedim. Yorumlara göz attım da ne ağzı bozuk pis bir kadın bu Allah aşkına. Tipine yaşam tarzına bakınca elit gün görmüş kültürlü insan dersin. Ama milleti eziklemekten başka yaptığı birşey yok.

  9 haziran 17:43

  5. mutsuz, doyumsuz, aşırı kompleksli bir kadın. ben gerçekten acıyorum böyle tiplere. 5 km öteden aslında ne kocasından ne de hayatından memnun olabildiğini anlayabiliyorsunuz. bunu anlamak için sahte psikolog diplomasına bile ihtiyaç duymanıza gerek yok. o kadar belli ki. gözü çok yükseklerde, hala daha istediği hayata kavuşamamış ve bu yüzden de kuduruyor. çağla azcık eski kankiton şeymayı mı örnek alsan? bak ona da neler neler söyleniyor kadın hala daha positive vibes, iyi niyet, ponçik kalplilik kazanacak modunda cevaplar veriyor. muhatap bile olmuyor pek takipçilerin yorumlarıyla. yani bu noktada şeyma bile senden iyi durumda düşün. çavlacım sen bu kafayla zamanında en iyi markaları kaybettin. şu an uyduruk markalar anca senle çalışıyor. istediğin kadar royalborn diye kendi markanı çıkar. senle çalışan markalar belli. sen gayet publicsin. royallık yakınından geçmiyor.

  10 haziran 03:20

  6. Attığım yorum yüzünden beni kendi hesabindan engelleyip çakma hesabından mesaj atmasını unutamıyorum . Öyle bir eziklik.

  12 temmuz 11:21

  7. 300 küsür liraya bebek elbisesini sattığını belirttiğim girdimi yayından kaldırtmış kişilik ihlali sebebi ile. Komik.

  Edit: bir girdim daha kaldırılmış. Girdilerimizi silebilirsiniz ama gerçekleri aklımızdan silmeniz im-kan-sız!

  ilgili medya:
  3
  12 temmuz 12:00 12 temmuz 12:04

  8. psikoloji mezunu olmamasına rağmen kendini klinik psikolog olarak tanıtıp insanları kandırmış tv programlarına dahi çıkmış bir şahıstır.

  Mahkeme kararıyla hakkındaki gerçekleri sildiriyormuş. Girdim bu yüzden kabine gitmiş. Neyse tekrar yazıp kaynak verelim bir de: (link: https://www.kibrissondakika.com/turkiyenin-konustugu-cagla-duvencinin-kktc-bagi/ Sahte psikolog olayı)

  12 temmuz 12:14

  9. sahte diplomayla psikologluk yaparak insanları belki de geri dönüşü olmayacak şekilde yanlış etkileyen bir dolandırıcı hakkında yazılan gerçeklerin mahkeme kararı ile kaldırılması mı? dolandırıcıdan yana olan mahkeme mi? trajikomik. 

  istediği kadar kaldırtsın, yine yazarım yine ifşa ederim. çağla düvenci sönmez hemcinslerine psikolojik şiddet uygulayan, sahte psikologluk yapan, dolandırıcılık suçu işlemiş bir insan müsveddesidir. kaldırılan medyalarım ve girdim ektedir.

  ilgili medya:
  5
  12 temmuz 12:16 12 temmuz 12:21

  10. üfff bir tek siz eksiktiniz sayın çağla düvenci sönmez. sanki sildirince yazılmıyor tekrar.

  psikoloji diploması olmadığı halde psikoloğum demiş, milletten danışmanlık ücretlerini çatır çatır almış, sonra mağdurum da mağdurum diye gezmiş, şimdilerde de korse reklamı yapıp sosyal medyadan para kazanan bir kadın.

  12 temmuz 12:24