girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (1)

1. online çiçek ve hediye siparişleri alarak belirtilen adrese teslim eden, 2006'dan beri hizmet eden kurum.

(link: http://www.ciceksepeti.com/ internet sitesi)

5 nisan 2015 22:42

2. Boyut seçmez direkt seçili olanı sipariş ederseniz küçücük bir şey geleceğini görürsünüz. Bahar Çiçekleri boyutları çok küçük.

15 mayıs 2017 14:56

3. Çiçek boyutları tam hayal kırıklığı olan sitedir.

1 temmuz 2017 20:41


4. her yaptığım siparişi tam zamanında yapan, hız konusunda beni hiçbir zaman yanıltmayan ve çok alışveriş yaptığım için %50 indirim bile yapan hediyelik eşya, çiçek ve güzel kekleri vs. olan site. ben çok memnun kaldım açıkçası ki başka yerden sipariş etmiyorum.

1 temmuz 2017 20:44

5. beni arayıp arayıp bir sonraki siparişinizde özel indirim yapacağız, bu numaradan arayın diyor müşteri temsilcisi. o numarayı arıyorum çiçek göndereceğim zaman, müşteri temsilciniz sizi arayacak deyip kapanıyor telefon. sonra da kimse aramıyor. yalancı bir site.

22 şubat 10:49

6. hiç bir siparişimde bir problem yaşamadım ama artık fazla olmaya başladılar. fiyatların aşırılığını geçiyorum, birde fiyatın üstünden kdv bindirimi ise, trajikomik.. bu sebepten dolayı. aynı formda ki başka sitelere bakıyorum artık.

17 temmuz 09:41

7. Bu güne kadar 10 kez sipariş verdiysem 4ünde problem yaşadım. Ya istediğim saatte gelmedi, ya fotoğraftaki gibi gelmedi ya da çiçekler soluk geldi.  Geri bildirim için aradıklarında,mail attıklarında hemen hediye çiçek yolladılar. Hatta bir keresinde istemiyorum hediye siparişim lütfen saatinde gelsin akşam diyorum sabah geliyor diyince çiçek yollamak istediler hediye olarak. İstemiyorum, sadece geri bildirim olarak veriyorum bayiinizle çok problem yaşarsınız çok kötü yorum alırsınız değiştirin bence  diyince de size bir kod yollayacağız dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz dediler, koda bir baktım istediğim zaman ücretsiz orkide hakkı. 

Sanırım çalıştıkları çiçek bayiileriyle arasıra sıkınyı yaşıyorlar ama sonrasında müşteri politikaları harika. 

17 temmuz 13:16


8. çiçek yanı sıra başka hediyeler eklemeleri de güzel takı, tatlı gibi ama nedense hepsini aynı anda sepete atamıyorum. tedarikçi aynı değilse iki kargo öderim ama tek seferde sipariş verebilmek lazım bence trendyolda olduğu gibi.

fiyatlarını kdv eklemeden yazmaları saçma, sonuçta ben öderken kdvsini de ödeyeceğim nasıl bir satış politikasıysa bu da. geçenlerde bir kolye alıyordum 60 liradan 50ye düşmüş olarak göstermişler ama kdvyle yine aynı fiyata geliyordu, ne bileyim komik geldi.

bonnyfoodları aşırı lezzetli, şuana kadar söylediğim çiçek siparişleri sorunsuz geldi yaşadığım yerdeki tedarikçileri iyi çalışıyor olabilir.

17 temmuz 17:03

9. çiçekler her seferinde görseldeki gibi geliyor ama mesaj/not konusunda asla anlaşamıyoruz.

bir arkadaşımıza birkaç kişi çiçek yolladık doğum günü için. "iyi ki varsın" yazılı olanı seçmiştik "seni seviyorum" yazılı olan gitmiş. tövbeler.

17 temmuz 22:14

10. Bedelli askerlik konusunda büyük trollük yapan sitedir. 

Görsellere buyrun efenim.

ilgili medya:
1
27 temmuz 10:03