yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (152)
  • medya (5)

  1. (gbkz: yağmur vardar) sayesinde keşfettiğim, diksiyonu bir değişik, önerdiği ürünlerde tamamen kendine göre yorumladığına güvendiğim, naif şeker bir youtuber, bu kirlilikte keşfettiğime sevindim kendisini.

  15 temmuz 2019 23:48

  2. (bkz: naturally serein)

  1 eylül 2019 06:00

  3. Cildini iyi tanıyan ve reklam amaçlı yayın yapmayan nadir içerik üreticilerinden biri. İçerik okumayı ve özellikle cilt temizlemeyi ondan öğrendim diyebilirim. Kibar, görgülü biri. Diğerleri gibi marka reklamı yapan yeni bir ürün çıkınca aaa süper herşeyi at bunu al diyip tüketime yöneltenlerden değil, seviyoruz.

  5 nisan 2020 13:10


  4. Çok geç farkettim.İçerikleri de kendisi de boş olmayan örnek bir içerik üreticisi . Her videosu bilgilendirici .Bence cilt bakımına para yatırmadan önce izlenilmesi gereken videolar üretiyor. Kendisi de çok hoş naif kendini geliştirmeye çalışan biri . İçerik üretmek adına yüzüne absürt şeyler sürüp tık almaya da çalışmıyor daha ne olsun .Ayrıca bu kadar genç göstermesi de beni cilt bakımına tekrar merak saldırmıştır.

  6 nisan 2020 19:11 6 nisan 2020 19:50

  5. Öncelikle Çisem çakırdan aldığım maaşla bu satırları yazmıyorum süslüler. Şaka bir yana yazılanların bazı girdileri kanım donarak okudum. Süslü sözlükte zaten fazlasıyla olan video içerik üreticisi gömme timinden nasibini alan, bence cilt bakımı konusunda pek çok kişiye yardımcı olan (ki ürün önermeyen ve ısrarla doktor olmadığını beyan eden) , bunun dışında edebiyat, Film, dizi gibi pek çok konuda da etkileme gücüne sahip; keza en azından Duygu Özaslan ve benzerleriyle asla karşılaştırılmayacak bir youtuber. Yanlışları yok mu? Elbet olabilir. Ama bu sözlükte anlayamadığım şeylerin başında insanların değişimi veya yanlışları konusunda dayanılamayan hazımsızlık durumu. Hepimiz hatalar yaparız, sinirleniriz, değişiriz. Bir günümüz bir günümüze uymaz. Lütfen karşımızdaki kişileri de böyle değerlendirelim. Ayrıca son bale videosunda Çisem bana fazlasıyla ilham oldu. Yaşam tarzını eleştirmek bize düşmemeli. Kaldı ki ben Türk güzellik kanallarında yüze limon, karbonat sürmeyi salık veren insanlar gördüm. Kendisini severek takip ediyorum, ve influence etme görevini bence etik olarak en güzel yapabilenlerin başında geliyor. 

  14 nisan 2020 20:11 14 nisan 2020 23:00

  6. kendisi bir youtuber ve aynı zamanda bir tüketici olarak yüzüne ne sürdüğünü araştırıyor. ben henüz yeni bir izleyicisi olarak videolarının neredeyse yarısını izlemiş bulunuyorum. hem de rutin oluşturmak için notlar alarak izliyorum.

  içi boş ürün övmüyor, yararını görmediği ürünü önermiyor, önerse bile bir dermatolog olmadığını kendisi de ısrarla söylüyor. doktor diploması yok belki ama okuduğu makaleleri videonun altına bırakıyor.

  gerçekten kadın araştırıp video çekiyor, burada denenlere bak. "foreo hayatımı değiştirdi resmen, hemen alın" demediği için mi bu öfke, yoksa yüzüne karbonat sürmüyor diye mi? hayret bir şey ya.

  14 nisan 2020 21:50

  7. Kendini sürekli geliştiren ve dermatolog olmadığını belirten youtuber. yaklaşık iki senedir takip ediyorum. Cilt bakımı, ürün-içerik okuma konusunda bilincimi arttıran, bana birçok şey öğreten kişilerden biri oldu. Yaşam tarzımız ve zevklerimiz pek uyuşmasada videolarını açıp kendisini dinlemeyi seviyorum.

  15 nisan 2020 03:44


  8. Kendisini sırf youtube üzerinden birçok insan sıfır bilgiyle içerik dahi okuyamayarak, hazır metin üzerinden belli başlı kalıplarla reklam yapıp deli paralar kazanırken gösterdiği çaba için tebrik ediyorum. Gerçekten youtube da hala daha en doğru bilgiyi, her detayıyla vermeye çalışıyor. Bu isi buradan severek, isteyerek yaptığını anlayabiliyoruz. Kendisi gibi birçok video çeken insandan bu şekilde ayrılıyor. Uzun uzun anlatıyor. Ve bu işe özenle devam ediyor. Ben sakın konuşmasını, verdiği bilgileri, ürünleri deneyerek göstermesini çok seviyorum. Kendi işinin dışında youtubea vakit ayırması, sadece güzellikten ve makyaj malzemelerinden ibaret olmaması, bahsettiği kitaplar diziler hepsini izlemek hoşuma gidiyor. 

  1 temmuz 2020 13:45

  9. Tek kelimeyle hayranım muhteşem bir kadın inanılmaz bilgili inanılmaz zevkli estetik duygusu çok gelişmiş yaratıcı bayılıyorum kendisine şu camiada kendime örnek aldığım yegane kişi 

  2 temmuz 2020 13:48

  10. sponsorlu video çekmesine lafım yok, elbette diğer herkes gibi kazanç sağlamak istemesi normal. ama gerçekten çektiği ilk sponsorlu içeriğin hakkı foreo mu olmalıydı diye düşündürttü. Yine de en azından sponsorlu içerik çektiğini vurguladığı ve bizi salak yerine koymadığı için teşekkür ederiz.

  3 temmuz 2020 15:27