yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (0)

  1. çocukken televolelerde görüp çok beğendiğim, şimdilerse ise (davranış olarak) yapmacıklığıyla beni iten, rüştü reçber'in eşi.

  instagram'da "makyajsız" diye paylaştığı son fotoğraf evlere şenliktir.

  9 aralık 2015 12:13 9 aralık 2015 19:46

  2. makyajsız fotoğrafındaki bronzerını çok beğendiğim kadın.

  markasını yazarsa çok sevinirim.

  9 aralık 2015 12:28

  3. Sürekli kendini kanıtlama derdinde olan atanamamış sosyetik. Evet tamam makyajsız olduğuna inandık, bütün eşime dostuma sadece makyajsız da ne kadar dillere destan bir güzelliğinin olduğunu anlatacağım.

  Victoria's secret mankenleri bu kadar kasmazken buna ne oluyor anlamıyorum.

  Edit: imla

  9 aralık 2015 12:58 9 aralık 2015 13:03


  4. şu hayatta en uyuz olduğum insan tipleri arasında bu kadın ve bunun türevleri var. oksijen israfları.

  25 aralık 2015 16:41

  5. (bkz: kiroyum emme para bende ) yada (bkz: para var zevk yok )

  26 aralık 2015 01:13

  6. O kadar zevksiz ve kitsch ki gördüğüm an gözlerimi deviriyorum. O estetikleri, hep düğün makyajıyla gezmesi, hele o 1990 model bıçkın delikanlı kol dövmesine hiç değinmim

  18 mart 2017 10:32

  7. tanım: atanamamış sosyetik, rüştü reçber'in eşi.

  parfüm çıkarmış. yeni akım bu mu? “ruju herkes yaptı , ben parfüm çıkarayım” dedi galiba.

  bir haber sitesinde okuduğuma göre "Yıllardır benden istenen şeyi yaptım. 3 yıllık projem hayata geçiyor. Kadın kokum Savage for Women ve klas, modern erkek kokum Savage for Men'in yanı sıra Savage eau de cologne hazır. Yeni yılda sizler de mis gibi kokacaksınız. Buluşmaya çok az kaldı.” demiş. allah aşkına senden neden parfüm üretmeni istesinler ki. aynen o “sosyetik çevren” sana yıllardır yalvarıyordu “ışııııl sıkıldık bu parfümlerden nolur sen bi parfüm çıkar da misler gibi kokalım artık" diye. her şeyiniz abartı yahu, bir şeye de el atmayın. kadın parfümü 100 ml 450 lira hoooh yani.

  parfümler için (link: https://www.brandroom.com.tr/by-isil-recber şuradan lütfen)

  13 şubat 2018 07:02 13 şubat 2018 07:03


  8. Instyle home'a evinin kapılarını açmış. Allahım resimlere bakarken bi kamyon dayak yemiş gibi hissettim kendimi. İnsanın üstüne üstüne gelen bir tarzı var.. sapsarı saçlar, arap tarzı abartılı makyaj, parlak elbiseler, abartı topuklar... son derece arabesk ve avam duruyor... dünya sadeliğe koşarken bizde böyle tiplerin hala rağbet görmesi acı bi durum..

  zorlu'da görmüştüm bi kere.. aynı bu anlattığım gibiydi..

  ev dekorasyonundaki zevki de giyiminden aşağı kalmıyor.. facia oğlu facia yani.. (link: https://www.ensonhaber.com/galeri/isil-recber-hemcinslerine-ayar-verdi resimlerin olduğu haberin linki)

  14 kasım 2018 16:22 14 kasım 2018 16:24

  9. Ne yalan söyliyim bu kadını baya beğenirdim konuşma tarzı vs kibar gelirdi. Geçen yaz bodrum’da ki evine, temizlik şirketinde çalışan bir arkadaşım iş arkadaşıyla birlikte temizliğe gittiler. Arkadaşımın bu kadın hakkında anlattığı rezillikleri hayretler içerisinde dinledim. onlara davranış şekli olsun, 2 kuruş para fazla verecek diye koca sitede para bozdurma derdine düşüp insanları geç saatlere kadar tutması, 1 kişilik yemek söyleyip ikisinin bölüşmesi neler neler.. evden dönerken taksici bile demiş bunların evinden iyi çıkan temizlikçi görmedik biz bir giden bir daha gitmiyor zaten diye. ama arkadaşım eşini çok saygılı bir beyefendi olarak anlatmıştı. Ne kadar avam ve boş bir kadınmış Işıl hanım demek ki insanına göre muamele yapan göründüğü gibi olmayan biri.

  15 kasım 2018 00:07

  10. Sosyetedeki kadınların hepsi gibi koyduğu fotograflarda yüzünün hiçbir çizgisi belli olmayan, zaten genellikle dolgu ve botokstan yüzleri değişmiş olan kadınlarımızdan birisi.

  Estetiğe asla karşı değilim, dozunda her şey çok güzel ama 50 yaşındaki kadınlarımız ne kadar yüzünü gerdirse de gözlerinden yaşı anlaşılıyor. Onun yerine hafif müdahaleler yaptırsalar keşke.

  Son açıklamasında mutlu olan kadın güzelleşir demiş de mesela mutlu olan kadının burnu daha mı hokka oluyor, yüzü daha gergin ya da dudakları daha mı kalın oluyor ? Onun yerine parası olan kadın güzelleşir dese daha doğru olurmuş.

  15 kasım 2018 19:59