0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar ()
  • medya (1)

1. Az önce melodielbirlier'in storysinde icon far paleti görüp ya ben bu rengini bilmiyorum dedim ve internet sitesine baktım vallahi yeniymiş. Formülasyonuna bayılıp kendime uygun renklerini bulamadığımdan bu seriyi alamıyordum. Ama buna bayıldım Resmen bir naked heat gibi duruyor. Hazır indirim varken bugün bunu arayacağım bulursam görsel eklerim.

Edit: Aldım :) hoşgeldin güzellik. 1 yıllık far diyetimi bozdurdu ama mutluyum. Görseli medyaya ekledim

ilgili medya:
1
15 eylül 12:27 16 eylül 18:48

2. şuan piyasadaki fiyat performans açısından bulabileceğiniz en iyi kızıl tonlara sahip palettir kendisi. evet iddialı konuşuyorum. (gizlinot: swh)

yaz bitiminde kendime sonbahar için kızıllı kahveli bir palet almaya karar vermiştim. naked heat zaten imkansız. w7, the balm ve wet n wild markalarına baktım. w7 nedense hiç hoşuma gitmedi. wet n wild rose in the air paleti istediğim renk tonlarına sahip değildi. the balm olmuş indirimde 55145248562 lira. napıcam diye düşünürken the balm standının hemen yanında absolute ny'nin standını gördüm bakınırken bu paletin testerına denk geldim ve dedim tamam alıyorum. indirimden 41 tl'ye aldım.

içinde 7'si mat 5'i ışıltılı olmak üzere toplam 12 tane far var. the balm farları kadar olmasa da azıcık tozutuyorlar. pigmentasyonları orta seviyede. katılır mısınız bilmiyorum ama ben aşırı pigmentli ürünleri sevmiyorum. orta derecede olsun pigmentini istediğim seviyede ayarlayayım istiyorum. bu nedenle bu özelliği benim için bir avantaj.

renk skalası çok çok güzel. kızılımsı turuncumsu kahveler, bordolar mürdümler acayip hoşuma gitti. birbirleriyle çok uyumlular ve çok kolay dağılıyorlar. çünkü yapıları çok yumuşak.

son olarak içinden çift taraflı bir fırça çıkıyor. karıştırma fırçası inanılmaz yumuşak ve çok işe yarıyor.

ben bu paleti gerçekten çok beğendim. puanım 9/10 . 1 puanı nerden kırdın derseniz içinde ten rengi mat bir far olmasını isterdim. ama canın sağ olsun absolute new york gerçekten güzel bir palet yapmışsın.

gereksiz bir not : bu markayı neden kimse sevmedi gerçekten anlamıyorum. tamam rahmetli gosh'u hepimiz sever sayardık ama sırf bunu getirmek için gosh'u feda ettiklerini düşünmüyorum. üvey evlat muamelesi yapmayın daha fazla gerçekten pişman olmayacaksınız (gizlinot: swh)

6 ekim 12:42 6 ekim 12:43