acnecinamide jel krem

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. acnaecinamide temizleme jeliyle birlikte kullandığım kremdir. aslında sivilceler üzerine ve ya yağlı olan bölgelere kullanılmalıdır. yani arkasında öyle yazıyor. ben nemlendirici niyetine kullanıyorum. nasılsa tüm yüzüm yağlı diye. ikinci tüpü bitirmeme az kaldı. memnun muyum ? hayır . yani öyle nefret içerisinde bir ilişkimiz yok. ama daha iyi bir ürün beklerdim. en azından daha az yağlı bir ürün. neden ikinci tüpü aldım öyleyse? bakım ürünlerinden verim alabilmek için uzun zaman kullanılması gerektiğini düşünüyorum çünkü. ama bu üründen yeteri kadar ürün göremedim.

12 eylül 2014 11:14

2. hiç memnun kalmadım bu setten.

hele yıkama jelinin kokusu evlere şenlik bildiğin omo gibi kokuyor.

fiyatı uygun diye kanmayın aynı fiyata daha güzelleri var.

vücudumda kullanıp bitirdim seti komple.

12 eylül 2014 11:27

3. Kullandığım süre içinde memnun sayılırdım ama bırakır bırakmaz hiç bir kalıcılı etkisi olmadığını fark ettim. Aynı fiyata daha başarılı ürünler kullanmıştım.

27 temmuz 2015 14:01

4. içeriği değiştirilmemiş halini kullandığımda hayran kaldığım, cildimdeki ufak tefek sivilce izlerini geçiren bir kremdi. ama sonra içeriğini değiştirmişler. o jel kıvamı gitmiş... cildime sürdüğümde çok zor emiliyor ilk haline göre. ben hep migros'tan aldım. yeni versiyonundan fazla memnun değilim. sırf cildim nemlensin diye kullanıyorum. sabah uyandığımda t bölgem çok yağlı oluyor. eski versiyonunda ise yağlı değil nemli olurdu. umarım eski versiyonu satılmaya başlanır.

11 ocak 2017 02:06


5. sivilceli bölgelere uygulanılması gereken bir jel krem. ancak ben tüm yüzüme uyguluyorum bunu. gerçekten çok memnun kaldım. cildimde sivilce olmayan ama çok rahatsız edici pütürler vardı ve şu an yarısından fazlası kayboldu. devamlı alacağım bir ürün kendisi.

12 ocak 2017 04:08

6. Aramızdaki ilişkinin gidişatı hakkında karar veremediğim krem. Aslında ne jel ne krem, öyle ikisi ortası bir ürün yapmışlar. Kremlerin cildime ağır gelmesi, kullandığım diğer jelinse yetersiz nemlendirmesiyle yeni arayışta şans vermek istedim çünkü çıktığında sadece eczanede satılıyordu ve o zamandan aklımın bir köşesindeydi.

Yalnızca alnıma ve iki kaş arası alana uyguluyorum, beni kurtarmasını istediğim yer burası. İşe yarayıp yaramadığına tam karar veremedim. Parlamayı tüm gün engellemiyor ancak makul bir süre engel olduğunu söyleyebilirim. (6 saat kadar sonra parlama başlıyor, 10 saate kadar kabul edilebilir seviyede tutuyor, 12 saatte artık hiçbir etkisi kalmıyor) tedavi ettiğini söyleyemem, bu sadece günü kurtarmak ancak süre olarak rakiplerine sağlam fark attığını ekstra belirtmem lazım. Normalde üç dört saatte parlayan alnım için bu bir rekor.

Sivilce açısından etkisini bilemiyorum, benim sorunum siyah noktalar. Onlar içinse bir etkisini gözlemlemedim ama benim için yeni sivilce oluşturmamış olması da yeterli.

Yüzünüze bölge bölge farklı krem uygulamaya üşenmeyecekseniz öneririm, fiyat olarak da uygun.

Beni üzen noktaysa ürünün kapağı. Güzelce kapattığım, ağız kısmını temiz bıraktığım halde açtığımda orada tutkal gibi donmuş kremle karşılaşıyorum. Başta inatla o kuruyan kısmı temizleyip kullanıyordum fakat sonradan düşündüm ki bu burada birikmese ürün sürekli içine hava alacak, bırakayım orda tıpa gibi takılsın. Hiç içime sinmese de bir süredir bu şekilde kullanıyorum almayı düşünenler bunu da göz önünde bulundursun.

4 mart 2017 16:55

7. Jel formundaki temizleyicileri sevmem,kokusunu da sevmedim sırf içindeki niasınamıdın hatrina aldım.çünkü lekelerime kafayı takmış durumdayım,the ordinary alamadım vs.

Neyse ben de genel kanıya katılarak kurutmadığını düşünüyorum yüzü yumuşacık yapıyor.bunun dışında da etkisini göremedim en azından siyah noktaları temizlemesini bekliyordum fakat çok yetersiz bu konuda.sanırım peelingini de deneyeceğim birlikte kullanımda çok daha başarılı olduğu söyleniyor.marka nedense ise yaramamasına rağmen saçma bir şekilde güvenimi kazandı :/

1 mayıs 2017 21:01

8. Benim sivilceli akneli bir cildim yok ama komedon ve ara sira cikan sivilce arti olarak burunda siyah nokta problemim var. ben gunes kreminden once surdum, sabahlari yuzumu temizledikten sonra surdum ve oldukca memnun kaldim.

Cildim gercekten duzeldi ve fazladan sivilce cikarmadi, komedon yapmadi. Benim icin gece surmelik bir nemlendirici degil (hafif kalir) ama gayet makyaj altina gunes kremi altina sabah uygulanmalik harika bi nemlendirici.

Emilmesinde vs bi sorun yasamadim. Zaten hemen yayiliyor parca parca suruyorum bu yuzden azcik yetiyor yani.

14 temmuz 2017 14:16 14 temmuz 2017 14:18

9. Yüzümdeki ufak pütürleri ve kapalı ufak komedonları geçirmiş olan oldukça başarılı ve bereketli bir krem, migros indirimlerinde kaçırılmamalı

23 eylül 2017 22:01

10. Limonlu cheescake kokan krem. Keşke Vücut losyonu, duş jeli versiyonu da olsa.

25 kasım 2017 17:15