yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • oylar (11)
  • medya (3)

  1. Bayanlarda; ağdadan sonra oluşan batığa bağlı sivilcenin olduğu bölgeye sabah-akşam ince bir tabaka halinde uygulanır. Bu uygulama bölgeden yeni kıl çıkana kadar devam ettirilir. Acnecinamide jel erkeklerde; kıl dönmesi görülen bölgeye traştan en az 4-6 saat sonra veya geceleri ince bir tabaka halinde uygulanır.

  30 mart 2016 21:11

  2. sevgili (yazar: karmacilt )'in önerisini okuduktan sonra aldım ve yaklaşık 5 aydır yüzüm için kullanıyorum. beyaz ve hassas bir tenim var. sivilcelerim de az sayıda fakat büyük oluyordu. (gbkz: çay ağacı yağı) vb'nin yardımıyla sivilcenin birkaç gün içinde sönmesini sağlasam da, geride kırmızı-pembe bir iz kalıyor ve uzun süre geçmiyordu. ürünü kullanmaya başladığım ilk günlerden itibaren hem bu izler yavaş yavaş yok oldu, hem de pek yeni sivilce oluşmadı. cildi çok yavaş soyduğu için hassasiyet yaratmıyor, tahriş etmiyor. benim yüzümdeki izlerin 3 ay gibi bir sürede (neredeyse tamamen) yok olmasını sağladı. son zamanlarda başıma gelen en güzel şeylerden biri oldu desem yeridir.

  6 temmuz 2016 23:35

  3. Migros indiriminden aldığımdan beri her gün tüm yüzüme sürdüğüm, normalde haftada 5-10 sivilce çıkartırken bu sayıyı 1'e düşüren jel.

  Yüzümde herhangi bir karıncalanmaya dahi sebep olmadı. Lekelere etkisi ise gözle görünür ölçüde.

  Yüzünüze sürdükten 20 dk sonra civarı elinizi dokundurduğunuzda kir gibi kalkıyor. Yani ürün bi nevi maske gibi. Cilt emmiyor. Yüzeyde film gibi bir doku oluşuyor. Bu tarafını sevmesem de sürekli kullanacağımdan emin olduğum bir ürün oldu.

  ekleme: yağlanmayı da azalttı.

  11 eylül 2016 11:51 12 eylül 2016 11:46


  4. Kendi adıma, bir süredir kullandıktan sonra gözlemlediğim şey, sivilce ve diğer lekeler için cildi soyma etkisinden ötürü oldukça başarılı bir jel. Fakat gelin görün ki hormon sebepli sivilcelerimden dolayı çene bölgeme komple sürdüğümde her yanından sivilce fışkırdığın belirteyim. Böyle bir reaksiyon beklemiyordum açıkçası. Hayatımda hiç bu kadar sivilcem olmamıştı. Derhal bu şekilde uygulamayı bırakıp, sivilce lekeleri üzerine lokal uyguladığımda bunların soyularak silinip gittiğini gözlemledim. Patlamış sivilce üzerine uygularsanız kafanızı söküp atma isteği hissettirecek kadar canınızı yakabilir aman diyim. Benim öyle oldu. Evet.

  23 eylül 2016 09:19

  3

  5. 3. denememin ardından artık kendisiyle yollarımızı ayırma vaktimiz geldi. Yok yani arkadaş bu ürün benim cildime göre değilmiş demek ki. Denemek isteyen varsa takas listeme koydum, anlaşabiliriz. Listeme profilimden ulaşabilirsiniz.

  Çoğu kişinin memnun olduğu bu jel bende neden böyle etki gösteriyor bilmiyorum. Ama sürdüğüm an sürdüğüm yeri kıpkırmızı yapıyor ve yüzümün o bölgesi 150 dereceye çıkıyor. Sanırım içindeki bir maddeye karşı reaksiyon gösteriyorum.

  22 ekim 2016 03:26 22 ekim 2016 03:31

  6. İlk kullandığımda haftada iki gün sürmeye başladım, sabahları daha aydınlık bir yüzle kalkıyordum. Sonra cildim alıştı diye iki günde bir sürmeye başladım ki eyvah, yüzüm ergenliğimde çıkarmadığım sivilcelerle doldu. Hepsi de ağrılı ve uç vermeyen sivilce ve kapalı komedon. Sonra sinirlenip oynadım tabi, yara olunca bıraktım. Şimdi yaralar geçti, tekrar başladım lekelere sürmeye, Bir haftadır cildim daha aydınlık.

  5 aralık 2016 21:58 25 aralık 2016 00:50

  7. ilk kullanışımda bir saat içinde şu girdide (no:369040) belirtilenleri yaşadım ve halen domates gibiyim umarım gün sonunda geçer - eksfoliyanlara alışkınım- uzun süredir de ptr %10 glikolik jel kullanmama rağmen oldu bu. sanırım içeriğindeki bir madde benim cildimi de rahatsız etti. batıklar için kullanmayı düşünüyorum bu yüzden. kullanmadan önce dikkat edin asitlere alışkın da olsanız ters tepki verebiliyor. ptr ile yola devam.

  8 şubat 2017 16:39 8 şubat 2017 16:39


  8. Ben de sürdüm bugün bunu, domates yüzümün sizlere selamı var birazdan fotosenteze başlıyoruz.

  24 mart 2017 01:20 24 mart 2017 01:29

  3

  9. Bu jeli ilk aldığım gün çeneme, sivilce izlerime ve hafif sönmüş sivilcelerimin üzerine sürmek gibi bir hataya düştüm, lekelerin üzerine sürdüğüm yerler gerçekten soyulmaya başladı ilk günden. Aktif sivilceler ağrılı ve şiş sivilcelere dönüştü, çenemdeki beyaz noktalarda da iki ağrılı sivilce çıkardı. Şimdi çıkan sivilceleri çay ağacı yağı ile söndürüp leke bırakırsa bu jeli sürerek devam edeceğim, lekelerde bit azalma görürsem burayı editlerim tekrar.

  Ps: karmacilt geri dön seni çok özledik :/

  12 mayıs 2017 11:37 12 mayıs 2017 12:02

  10. Soyulabildiğini ve yüzümde kıpkırmızı bir alan bıraktığını görünce şok oldum ama geniş bir alana uygulamamak gerektiğini öğrenince biraz rahatladım.bir kusma etkisi yapıyor gizli saklı komedonlar varsa sivilcelestiriyor ki bu iyi birşey bana kalırsa.eğer lekelere iyi gelirse süper olacak.içindeki niasınamide e baya güveniyorum.

  12 mayıs 2017 14:26

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar