girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (68)
  • medya (17)

68. heves edip o hayatımda ilk kez o kadar para bayılıp aldım ama taş çatlasa 1.5 sene giyebilmişimdir. yanlardan açıldı, hatta döküldü bildiğin, paramparça oldu güzelim ayakkabı. şu plastik yere yakın olan yer. ayakkabı ile yürümek dışında da başka aktivitem olmadı. o kadar para vermeye değmez bence.

23 mayıs 08:37

67. 3 yıl önce aldığımda (doğru bir tabir mi bilemiyorum) ayaklarımın arkasına vurmasından dolayı oluşan izler hala duruyor.aşırı rahatsız ama 3 yıl olmasına rağmen hala sapasağlamlar. Tek sıkıntım önleri ve yan tarafları sarardı sürekli giymememe rağmen. Buna çözüm bulan süslü varsa ve yeşillendirirse çok mutlu olurum

22 mayıs 01:04

66. Düz beyaz olanina sahibim. Mükemmel bir ayakkabı her şeye uyuyor tabii fiyati pahali ama bir kere alırsın düzgün kullanirsan gider baya yani. Arada annem makineye atıyor bembeyaz olup çıkıyor bir hasar yok.

21 mayıs 23:39


65. Elimde bir çift beyaz,rose gold çizgili olanından var. Ayakkabiyi o kadar seviyorum ki bir şey olur eskir falan diye ödüm kopuyor. Eğer eskirse yine aynısından alacagim.

Ama sitesinde de epeydir görmedim rose gold olanini. Nasıl öğrenebiliriz acaba kalktı mı kalkmadi mi ya. Eğer üretimden falan kalktıysa piyasadaki son kalan rose goldlari stoklayacagim. 

21 mayıs 04:12

64. Klasik siyah beyaz olanına ve düz beyaz olanına sahibim. Özellikle düz beyaz olan kombinlerde tamamlayıcılığı ve kurtarıcılığıyla beni cezbediyor sıradan bi ayakkabı olmasına rağmen de çok güzel kombinlere gidiyor ama kesinlikle spor için önermiyorum günlük tercihe daha uygun. Ayrıca ayağımdan çıkarmamamdan ötürü leş gibi olmuşken “inş deforme olmazsanız, şu instadaki temizco hesabına mı yollasam” diye ikilemler içindeyken tırsa tırsa makineye attım sonuç: yeni alınmış gibiler ve deforme olmadı çok mutluyum o yüzdennn ilk yıkama için makineye de atabilirsiniz kızlar 

ilgili medya:
2
21 mayıs 01:23

63. her ayakkabı ayağımı mutlaka vurur ama bu ayakkabı hiçbir zaman yara yapmadı. diğer nike ayakkabılarım da çok rahattır ama ilk giydiğimde mutlaka bir kere yara yapıyorlar. bu öyle olmadı ve çok rahat.

10 mart 19:20

62. Ben de 9.sınıfa başlarken almıştım. Tam 10 senedir giyiyorum sadece yanlardan biraz açılma yaptı. Benimki siyah üzerine beyaz çizgili klasik olan. Her şeyle uyum sağlıyor. Sporda giymek için uygun değil bence (koşuda vs) tabanı biraz düz gibi çünkü.

10 mart 00:03


61. Adidas kendi sitesinde bir kere indirim yaptı ve 205₺ye düşmüştü. Ben beğeneseye kadar numaralar tükenmişti tabi. Şimdi bakıyorum 465₺ diyor. Bu da şu an en ucuz fiyatı. 600 küsürlerde dolanıyor çeşitleri. Tamam çok güzel ve rahat olabilir ama o fiyatlar ne öyle

9 mart 23:58

60. ortaokul dönemimde sürekli superstar kullanırdım. 14-15 çift superstarım var hepsi de hala duruyor ama açık renk olanların çoğunun önü sarımtırak iğrenç bir renk oldu. hiçbir şekilde de gitmiyor o sarı renk, giyemiyorum bu yüzden ama atmaya da kıyamıyorum hiçbirini çünkü dışardan bakınca hiçbir yerinde bir bozulma yok. ben aldığım dönemler 150 lira civarıydı, her şey gibi superstarların fiyatları da uçmuş gitmiş. yine sararma yapacağını da bildiğim için bu fiyatlarla bir daha almayı düşünmüyorum.

eğer bu sararmalara çözüm bulabilmiş bir süslü varsa beni de bilgilendirirse çok sevinirim <3

9 mart 23:54

59. lisede başlayıp, üniversiteye taşıdım, mezun olunca zamanla bıraktım. bana levi's enginereed jeans giydiğim, rocker günlerimi hatırlatır. o zamanlar sadece punk - rocker tayfası giyerdi. geri dönüşü güzel, 500'e dayanan ücreti değil. stan smith'i yeniden parlatıp, bir zamanlar bizim yanımızdan geçerken "bitli bunlar" diyen kesime, o bitlilerin burun kıvrılan "lastik ayakkabılarını" hem de max fiyatlara giydirmeleri çok hoş :) ben fazlasıyla doyduğum için almayı düşünmüyorum. (gizlinot: nostaljik diğer kardeşi için bakınız gazelle)

9 mart 23:26