yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (81)
  • oylar (14)
  • medya (1)

  1. Ülkemize yaklaşık 3 hafta önce gelen çift taraflı maskara. Bir tarafında maskara bazı bir tarafında siyah maskara var. Belirtmem gerekir ki benim bir maskadan öncelikli olarak beklediğim şey bolca hacim. Bu yüzden de en sevdiğim maskaram (gbkz: maybelline one by one maskara). Bu ürünü denemek istememdeki amaç tubing maskara olabileceğini düşünmemdi. (gizlinot: değilmiş) Çünkü daha önce L'oreal'in ülkemizde satılan fakat sonradan pazardan çekilen aynı tipte tubing maskaraları var. (ybkz: tubing maskara)

  Fırçası plastik değil kıl fırça. Bazı gayet güzel çok ıslak olmayan bir baz. Maskarası ise fırçaya baktığınızda fiberlerini açıkça görebileceğiniz fiber parçacıklı bir maskara. (ybkz: fiber parçacıklı maskaralar)

  Üründen çok memnun kaldım. Maybelline kadar yoğun hacim vermiyor ama yine de hacim vermede olduka başarılı. Kirpikleri uzatma konusunda da oldukça başarılı. Yapısı çok ıslak değil ki bu çok büyük bir artı. Bir kat baz bir kat maskara sürdüğümde istediğimi veriyor (gizlinot: kirpiklerimin çok uzun olmasından hoşanmıyorum) (gizlinot: çok hacimli olmalarını tercih ederim) ama maskarayı iki kat sürdüğümde hiç topaklanma yapmadan daha da uzun ve volümlü kirpikler elde ediyorum. Gerçekten de takma kirpik görüntüsüne yakın.

  Maybelline hala bir numaram ama bu maskrayı gönül rahatlığıyla (bkz: sephora outrageous curl maskara) dan sonra üçüncü sıraya koyuyorum.

  Sanırım 39 tl gibi bir fiyata almıştım.

  edit: bkz leri öğrenme çabaları.

  17 eylül 2015 00:14 17 eylül 2015 00:31

  2. gratis indiriminde dolgunluk veren maskara istiyorum deyince çalışanlardan birinin mutlaka bunu alın diyerek elime tutuşturduğu maskara. yanılmıyorsam 24 lira gibi bir fiyata aldım.

  günlük rutinimde maskara bazı uygulamak olmadığı için önce bazı uygulayıp biraz bekleyip maskarayı uygulaması bana biraz zaman kaybettirici geldi. verdiği etkiyi sorarsanız gerçekten beğendim. bir hypnose drama değil ama gerçekten dolgun kirpikler elde ettim. kıvamı da güzel göz kapağıma falan bulaştırmadan uygulayabildim. sadece çok yapay bir kokusu var. lancome ve loreal maskaralarda genelde bulunan o gül kokusu olsaydı sanki daha güzel olurdu.

  23 kasım 2015 17:23

  3. Cosmetica indirimden satın aldığım rimel. Yılların hypnose dramasından sonra bu rimele volümlü demek hypnose'a haksızlık olur ama çok güzel uzattığı bir gerçek. Kirpiklerimde topaklanma yapmadı, yapışmadı, döküntü olmadı. Sadece waterproof bir maskaraymış gibi kırpığımde bıraktığı ağırlık hissini sevmedim.

  23 kasım 2015 17:47 ed.13 şubat 2016 04:25


  4. Gratis'ten 40 liraya aldığım ürün. hem baz hem de maskara tarafı olan bi ürün. tel tel ayırıp dolgunluk ve uzunluk veren bi ürün, başarılı.

  6 aralık 2015 10:26 ed.6 aralık 2015 11:06

  5. Yakın zamanda alıp denediğim ve çok beğendiğim maskara. Çift taraflı bir tarafında beyaz maskara bazı diğer tarafında yoğun siyah maskara var. Bazı sürdükten sonra çok beklemeden ikinci aşamaya geçmek gerekiyor. Hem uzatma hemde dolgunluk bakımından başarılı bir ürün. Ne çok ıslak ne de kuru bir yapısı var. Kolayca sürülüyor göz kapaklarına bulaşma yapmıyor. Topaklanma yapmadan hacimli kirpiklere ulaştırıyor. Tek olumsuz yanı fiyatı. sanırım indirimsiz 45 lira civarı fiyatı var. Ama loreal sık sık indirime girdiği için sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

  18 aralık 2015 12:39 18 aralık 2015 14:00

  6. Bir kaç hafta önce Gratis'ten L'oreal Superliner Superstar ile paket halinde satılırken almıştım.

  Maskara bazını kullandığım zaman kirpiklerime inanılmaz bir hacim ve dolgunluk veriyor. Baz kuruduktan sonra siyah maskarayı uyguluyorum. Uzun ve hacimli kirpiklere sahip oluyorum. Ancak bir iki saat sonra göz kapaklarıma değdikçe siyah renk bırakmaya başlıyor. Bu sorun yalnızca bende mi oluyor bilmiyorum. Yine de hacim ve dolgunluk açısından kullanılabilir bir ürün, ama bir daha alacağımı düşünmüyorum. L'oreal'in kat kat daha iyi maskaraları var. Belki sadece bazını kullanıp, siyah maskara olarak başka bir rimel deneyebilirim.

  23 aralık 2015 22:33

  7. hiç beğenmediğim bir tarafı bazlı diğer tarafı 'maskara' olan maskara.

  primerında mı sorun maskara kısmında mı anlamadım. maskara sürücem derken oldum maskara. kirpiğin de beyaz mı var dediler :( ühü.

  primer üzerine ne kadar maskara sürsem de güneşe çıktığımda beyaz beyaz görünüyor bi yerlerden. daha fazla maskara süreyim diyorum bu sefer de örümcek bacağı gibi saçma sapan duruyor bir de topaklaşıyo. 40 tl gibi bir fiyatı kesinlikle hak etmiyo. black drama'dan 3 tane alırım o fiyata yani.

  bir sonraki aşamada primer üzerine black drama sürücem bakalım bu sefer nasıl olucak.

  28 aralık 2015 22:37


  8. Baz + rimel şeklinde denediğim ilk rimel. Çok sevdim . Çünkü ben yok bulaşacak yok yapışacak diye şöyle rahat rahat rimel süremezdim . Şimdi ilk olarak kirpiklerimi tarıyorum sonra bazla güzelce uzatıyorum şekil veriyorum en son bol bol rimel . Cidden benim olayım buymuş. Çok sevdim.

  * gratisten eyeliner ile kofre halinde aldım 40 tl ye .

  * üzerine başka bir rimelle sürDüm olmadı kendi rimeliyle harikalar yaratıyor .

  * rimel arayışında olan denesin.

  * lens kullananlar önce lens takip sürsün yoksa ama yapıyor .

  29 aralık 2015 12:08

  9. Watsons'tan 29 liraya aldım indirimde. Seneler önce ablam Amerika'dan getirmişti bu maskarayı ve çok sevmiştim. Türkiye'ye geldiğini görünce çok sevindim ve hemen aldım. Kirpiklerime verdiği yoğunluğu çok sevdim. Ama göz içime akıp lensime yapışıyor ve gözüme rahatsızlık veriyor. Önce lens takmayı denedim, sonra lens takmayı da denedim sonuç değişmedi. Kirpiklerimdeki duruşunu o kadar sevdim ki yine de kullanıyorum. Ama lenste yarattığı problem yüzünden tekrar alır mıyım bilmiyorum.

  5 ocak 2016 13:22

  10. bende lens kullanıyorum,her kullanımımda gözümü rahatsız etti.kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  5 ocak 2016 13:32