girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • medya (0)

25. 4 yıl önce yaptırıp bacak ve koltuk altı bölgelerindeki tüylerden kurtulmamı sağlayan lazer. 4 yıl oldu ve hala geri çıkan bir şey olmadı. diğer yorumların aksine hiç acımamıştı ve hatta bacak seanslarında uyuyakaldığım olmuştu. bildiğiniz üzere alexandrite lazer için de tek çeşit makine yok ve bu yüzden bazı aletlerin acıtıyor olabileceğini düşünüyorum. bana kullanılan "cynosure apogee elite+" adlı makinede lazer atıcısının hemen yanında sürekli buz gibi soguk hava üfleyen yuvarlak bir başlık daha vardı ve noktasal yakma acısını hızlı bir şekilde azaltıyordu. geriye kalan his sadece hafif bir tırtıklama hissi gibi oluyor--iğne acısıyla alakası yok. bu acıdan etkilenmeniz için acı eşiğinizin çok çok düşük olması lazım. bu yüzden yukarıda bahsettiğim makineye sahip kliniklere korkmadan hoplaya zıplaya gidebilirsiniz.

16 mart 16:43 16 mart 17:48

24. Acımıyor, ağdaya nasıl dayandın bu onun yanında kaymak diyenlere asla anlam veremiyorum. İlk iki gidişimde ağlama krizlerine girdim. Hele ilkinde titremekten sabit duramadim panik atak geçirdim ve gram abartmıyorum. Ben genital ve kolaltı için gidiyorum. O kolaltı var ya hele beni diri diri yakıyor. Emla+blockplus+plusgel üçünü karıştırıp sürüyorum ve strecliyorum. Çok azaltıyor evet ama kolaltima yine dayanamıyorum özellikle sol taraf çok kötü. Genital bi nebze daha iyi, özellikle alt kısımları hissetmiyorum. Ust kısım daha cok acıtıyor. Yarın genital 3.seansıma gideceğim ve üst tamamen bitti benim, alt kısımlarında da sayılı olacak kadar var. Tabii bu yaşıma kadar jilet vurmamamın ve sürekli sir ağda yaptırmamın da etkisi var. Yoğun kıllı bir insan zaten değildim ama insallah beni rahatsiz etmeyecek duruma getirtir bu çektiğim acılar. Ama en önemlisi gittiğim yerdeki kızlar o kadar tatlı ki, ben ağlayınca resmen benle ağlıyorlardı. Bu arada soğuk üfleyen bir başlığı var, onu da sona getiriyorlardi resmen buz üflüyor. Oda da soğuk titreye titreye bitiyoruz seansları. Bu acısını falan azaltmıyor ama. Çünkü yanma değil, aynı anda bir sürü iğne batıyormuş gibi bir acı var. Herkesinki 5 dk sürerken bana zaman tanıyarak saat veriyorlar olur da ara vermek isterim dayanamam diye. Her çıkışımda hakkınızı ödeyemem diyerek çıkıyorum. Bir de ben çok uygun bir fiyata aldım gibi geliyor iki bölge 6 seans + 6 kontrol. İsteyenlere de ismini verebilirim, Kadikoy’de yerleri.

16 mart 15:45 16 mart 17:18

23. birkaç sene öncesinde 2, 3 seans deneyimlediğim uygulama. canımı o kadar fazla yakmıştı ki bıraktım yaşım da küçüktü daha şu sıralar yeniden başlamayı düşünüyorum bye bye tüyler

20 kasım 2017 03:33


22. hormonlarım kısmen bozuk olsa da başladım ve gayet memnunum, 4. seans bitti daha ama her yer bebek popo su gibi. bir kadının kendine yapabileceği en güzel yatırım. bacak ve genital çok acıyor :(

19 kasım 2017 01:34

21. benim 6 seansta neredeyse bitti. tenim çok açık tüylerim de koyu kumral. roaccutane bitince kalan bikaç tel için yine uğrayacağım ama şu haliyle de yok gibi. benim gittiğim yer nişantaşı'nda. kol, alt bacak, koltuk altı ve genital için seans başına 250 lira. 6. seansta 200 aldı az kaldığı için. bundan sonrakilerde çok daha az alır, tek tük kaldı çünkü. lazer merkezi değil de estetik ofisi aslında doktor muayenehanesi gibi bir yer. ben gayet memnun kaldım.

24 şubat 2017 14:22

20. Evet kizlar kil, tuy konusunda (herhangi bir hormonal bozuklugum olmamasina ragmen genetik olarak) asiri sorunlu ve takintili birisiyim. 2015in aralik ayinda Denizli'de ozel bir klinige giderek basladim bu ise. Pek bir umudum yoktu cunku tuysuz bir bacak benim icin hayaldi diyebilirim. Sonrasinda haziran ayina kadar 4 seans gittim ve sonuc mukemmel alt bacak neredeyse bitti, ust bacak ise belli belirsiz. 2016 yazinda ise baya bronzlastigim icin 5.seansa ancak haftaya gidebiliyorum ona ragmen hayatimda hic bu kadar bile rahat edecegim aklimin ucundan gecmezdi. Merak edenler olursa klinik adini verebilirim , yuz bolgem icin de Ankara'da bir hastaneye gidiyorum ondan da asiri memnunum ayni sekilde bu surec hakkinda merak edilenleri cevaplayabilirim kizlar:))))

24 şubat 2017 14:14 24 şubat 2017 14:16

19. Hem alex hem diode denedim sadece bacaklarım azaldı geri kalan yerler aynı yüzümde de arttı bir de üstüne artık makinede mi estetisyende mi hata verdiğim parayla çektiğim acıyla kaldım. Buz lazeri denemeyi düşünüyorum şimdi tabi ki gittiğim yeri değiştirerek hiç dayanamıyorum ya ağlıyorum resmen bebek gibi seans esnasında aklımda bir yer var ama şöyle az acıtan işe yarayan bir yer biliyorsanız tavsiyelere açığım morartın kızlar.

17 ekim 2016 15:47


18. ertleye erteleye nihayet bu hafta başlayacağım epilasyon yöntemidir. gittiğim hastanede DİODE, ALEXANDRİTE ve ND: YAG lazer sistemleri birbirini tamamlayıcı olarak kullanılarak maximum etki hedefleniyormuş. nd yag lazeri araştırdım, koyu tenliler için kullanılıyormuş sevgili süslüler. benim gibi buğday tenli ve bronzluğu kolay geçmeyenler için ideal olabilir. (gizlinot: sanırım )lakin acı eşiği düşük ve ağdadan sonra bile mosmor bacaklarla dolaşan biri olarak nasıl bir acı yaşayacağım hayal edemiyorum (gbkz: :()

17 ekim 2016 15:32 17 ekim 2016 15:33

17. Beyaz tenli ve koyu renk tüylere sahip olduğumdan genital-kol altı ve bacak 3 seansta bitti. 3 seans ve seans sonrası 15. günde gittiğim kontrolleri de sayarsak 6 kez işlem görüp tüylerimi sonlandırdım.Aradan 1.5 yıl geçti ve tüylerim tekrar çıkmaya başladı.Önceleri çok rahatsız edici değildi ama şu an eski halime dönmüş durumdayım.Müthiş rahatlık aslında ama bana yaramadı. İğneli epilasyon araştırıyorum şimdi.

11 ekim 2016 22:02

16. tüm vücut yaptırıyorum ve henüz 3 seansım bitmesine rağmen tüylerimde ciddi azalma mevcut.

göbek deliğimin altında tek tük birkaç tane tüy vardı, o bölgeye iğneli epilasyon daha uygunmuş çünkü ayva tüyleri kalınlaştırabilirmiş. yani bu tarz ince tüylü bölgelere pek uygun değil. ancak genital, koltuk altı, bacak, kol yaptırıyorum; 1 lazer seansımdan öbür seansa kadar rahatım. Ne jiletle ne başka bir şeyle almama gerek kalmıyor, acıtmasına acıtıyorama ne kadar acı o kadar etkili. dayanınca bebek poposundan hallice bir cilde kavuşmak mümkün, sıkın dişinizi :)

11 ekim 2016 21:14