girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (35)
  • medya (3)

1. (gbkz: rossmann)'ın kozmetik ürünleri skalasında orta ve üstü yaşları hedef alan ürün grubu. bu serideki ürünlerde doğal içerikler kullanıldığı söyleniyor. şimdiye dek bir tek rujunu denedim. çok memnun kalmıştım, aksi gibi o rengin bulunduğu serinin üretimini durdurmuşlar. diğer ürünleri de denemeye değer gibi görünüyor.

24 eylül 2013 16:44

2. alterra farbe&schutz serisinden 3 ruja sahibim. yapı ve kalıcıklıkları çok başarılı. yazlık bir sürü renk var özellikle coral ve plum renkleri müthiş.

24 haziran 2014 10:55

3. çok başarılı bir highlighter'ı (gizlinot: alterra shining kiss highlighter) bulunmasına rağmen piyasadan kaldırmışlar. allahım hangi ürünü beğensem üretimini durduruyorlar, bu nasıl bir talihtir.

10 temmuz 2014 20:19


4. Şampuanlarına bayıldığım marka. ilk denememde saçıma uygun olanı bulamamış, memnun kalmamıştım. sırf temiz içerik ve vegan ürün olması dolayısıyla ikinci bi şans verdim. Bingooo! yıllardır aradığım hacim şampuanına kavuştum. :) Bendeki turuncu kapaklı bambus ve papayalı olan, saçları benimki gibi ince telli olan ve hacim problemi yaşayanlara göre. üstelik indirimsiz fiyatı 6 lira civarı. cep yakmayan, temiz içerikli bi alternatif.

14 haziran 2015 15:57 30 haziran 2015 12:07

5. sandal ağacı özlü doğal bitkisel sabununun kokusu değme parfümlere taş çıkarır; o nasıl güzel bir kokudur. sentetik koruyucu içermememesi, vegan ürün olması, buna rağmen pahalı olmaması takdirimi kazandı. sanırım sabunumu buldum.

19 temmuz 2015 21:57

6. Geçen ay başka seyahat boy ürün bulamadım diye, narlı şampuan ve saç kremini aldığım marka. İyi ki de almışım, çok beğendim.

Şampuanının da, saç kreminin de, içeriği tertemiz; paraben yok, silikon yok, parafin veya sentetik herhangi bir şey yok, vegan bir ürün imiş, tavşanlar da zıplıyor :) (bkz: İsana 7 bitkili şampuan) ve isana saç kremi ile dönüşümlü kullanırım muhtemelen.

9 eylül 2015 11:02

7. Rimellerini, allığını, yüz kremlerini, şampunlarını ve saç kremini deneyip memnun kaldığım temiz içerikli rossmann markası. Ürün içeriklerini bu adreste http://www.codecheck.info/product.search?q=alterra&OK=Suchen bulabilirsiniz.

29 eylül 2015 14:53 26 aralık 2015 11:30


8. natürel olduğunu iddia eden marka. ama ne bakım kremlerinin faydasını gördüm ne de kozmetik ürünlerinin pigmentini, dokusunu, kalıcılığını sevebildim.

29 aralık 2015 16:08

9. bb kremini ve göz kremini denedim. bb kreminin iki rengi vardı ve genelde ten ürünlerinin en açık, bilemedin ikinci en açık rengini açık rengini kullandığım için hiç düşünmeden açık rengini aldım. ama rengi o kadar açıkmış ki zaten soluk olan cildimi iyice soldurdu. cilt rengini eşitlemesi için değil, fondötenden önce nemlendirici olarak kullanıyorum ben de, bir şekilde değerlensin.

göz kreminden ise memnunum. jel formunda olduğu için hızlıca emiliyor ve yeterli nemlendirmeyi sağlıyor. bendeki aloe veralı olan. makyaj ürünlerini bilmiyorum ama cilt bakımı ürünlerine şans verilebilir, hem temiz içerikli.

29 aralık 2015 19:23

10. temiz içerikli, cf ve bazı ürünleri cidden beklentimin üzerinde iyi olan marka. mesela aloe vera lı bir makyaj temizleme emülsiyonunu kullanıyorum, epey likit kıvamlı, bitkisel kokulu, yüz temizleme jeli olarak da kullanılabilecek bir ürün. makyajı ve cildi çok güzel temizliyor ve asla gerginlik hissi yaratmıyor. benim cildim tahrişe çok müsait olduğu için cildimi irrite etmeyen aksine rahatlatan bu ürüne bayıldım. fiyatı da çok çok uygun 10-15tl arası bir şeydi. cilt bakım ürünlerim bitince diğer ürünlerine de göz atacağım.

25 ocak 2016 12:16