1.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (2)
  • medya (1)

1. İçeriği iyi, vegan ve cruelty free olduğu için bi hevesle denedim ve hemen ukteyi doldurayim dedim.

iki tonu var, açığı gerçekten açık. Yüzümde vichy ultra fluid güneş kremi vardı, üzerine denedim. Yapısı ince ve akışkan olmasına rağmen elimle dağıtmakta epey zorlandım. BB den ziyade zor emilen bi krem gibi. Yüzümun bir yarısına denedim, diğer yarıya uygulamadım. Parlak bitişli ve kapaticiligi çok az. Asıl sonucu birkaç saat sonra eve döndüğümde gördüm. Deneme yapmadığım bölüm daha pürüzsüz görünüyor, alterra bb denedigim bölüm ise parıldayarak tüm cilt kusurlarimi ortaya sermiş . Benim için hayalkirikligi oldu.

10 eylül 2015 18:45

2. Geçenlerde temiz içerikli diye hemen sepete atıverdim. Elimle bir türlü yediremedim yer yer kaldı yüzümde. Fırçayla daha rahat sürdüm ama onunla da yine çok uğraştım. Hiçbir kapatıcılığı yok. Yalnızca nemlendirdi sürdükten birkaç dakika sonra hafif bir gerilme hissi yaptı ama kısa sürede kayboldu bu his. 18 ya da 20 liraya almıştım galiba. Tamam temiz içerikli ol da kozmetik ürünüsün sen azıcık da olsa belli et kendini. Yok yok kesinlikle sınıfta kaldı.

Edit: Acaba haksızlık mı ediyorum diye defalarca kullandım ama yapısı çok kötü cilde yedirmek için epey uğraşmak gerekiyor. Hadi uğraştık diyelim sonuç yine sıfır. Bacaklarıma bile kullanmıyorum o kafar fena:/

12 mart 2017 09:40 7 ağustos 2017 15:43

1

3. temiz içerikli bb arayışımda uygun fiyatıyla cezbetmişti. orta tonunu hızlıca elim üzerinde deneyip almaya pek de hevesli olunca attım sepete ama ...

yağlı baz dokusu ile kıvamlı pigment dokusu sürerken ayrışıyor dolayısıyla yaymak oldukça zor. yıkanıp kurumuş bir cilde doğrudan sürülürse cilde oturması daha rahat oluyor ama altına serum uygularsanız topak topak olmaya başladığı için daha hassas sürmek gerekiyor.

kesinlikle pembe bir bb krem. nötr alt tonlu olduğum için sıkıntı yaratmadı, renk oturuyor ama rengin sürekliliği çok zayıf. birkaç saatte ton bozulmaları başlıyor.

doğal ya da organik içerikli bb kremlere 100-200tl bandında fiyat öderken bu üründen fiyat performans beklentim yüksekti. fiyat muhteşem olsa da performans sınıfta kaldı ne yazık ki. 

31 ocak 22:51