yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • oylar (6)
  • medya (3)

  1. amerika'lı bir arkadaşımın makyaj çantasında görüp dün deneme fırsatı buldum.

  ürünün rengi bana uygun değildi fakat sadece formunu ve kalıcığını görmek istedim.

  ürün birkaç dakika içerisinde kuruyor ve silinmiyor! elinizle istediğiniz kadar ovun, sıvazlayın, su ile bile zor çıkıyor. ancak makyaj temizlesi ile çıkarabiliyorsunuz.

  bu benim için harika birşey, çünkü kaşlarımın büyük bölümünü alıp kalemle şekillendirdiğimden gün içinde elimi kaşıma sürmem büyük bir korku benim için. ama bu üründe öyle bir sıkıntı yok, çünkü kalıcılık mükemmel.

  pek çok renk çeşidi var, ve bu sonbaharda yeni renklerde seriye eklendi.

  beautybay sitesinden sipariş vermeyi düşünüyorum, umarım renk tonunu tutturur ve memun kalırım :)

  6 şubat 2015 03:46

  2. Ürünü 11 pounda (gbkz: beautybay) den aldım. Daha öncesinde max factor kaş kalemi ile kaş farı kullanmaktaydım. Bakalım her vlogger'ın elinden düşüremediği bu ürün gerçektende bu kadar yaygaraya değiyor mu? Öncelikle gerçekten çok kalıcı bir ürün. Pomada hafifçe sürdüğünüz fırçayı kaşınıza götürmeden önce elinizle fazlalığını mutlaka almalısınız. Kaşlarım küllü kahverengi benim. Med. brown rengini aldım. Ürünün bahsettiğim gibi fazlalığını alınca gerçekten tam oturdu renk. Ancak şöyle bir handikap var: kendinizi tutamayıp kaş boyama işini biraz abartıp kaşlarınızı ucuz kuaförlerde yapılan dövme kaşa çevirebilirsiniz.

  edit: ürünü alalı bir seneyi geçti ve allah sizi inandırsın her gün ama her gün kullandım. Ancak ürünün galiba yarısına falan anca geldim. Ürünü halen çok beğeniyorum ve ilk izlenimlerim de geçerlidir. Ürünün performansı ve bereketi (2 sene falan kullanacağınızı düşünürseniz) fiyatı gerçekten de çok olmuyor.

  9 nisan 2015 10:28 30 mayıs 2016 16:11

  3. elimde medium brown ile dark brown rengi bulunmakta olan kaş ürünü. fırçaya ürünü çok almadığınız sürece uzunca bir zaman sizi idare edebilecek bir ürün. iyiki satın almışım diyorum.

  7 mayıs 2015 16:17

  4. kaşa yeniden şekil vermenizi bile sağlayan kaş ürünü. şimdiye kadar chanel kaş kaş kalemi, benefit kaş kalemi ve kaş farı kullanan bir insan olarak aralarında en çok memnun kaldığım bu ürün oldu.

  24 haziran 2015 10:27

  5. Annem bana us den getirmişti. O zamana kadar hiç bilmiyordum. Kullanirken mutlaka ters çevirin yoksa kasinizi boyayana kadar kurur. Ben 2,5 yıldır kullaniyorum henüz kurumadi. Zaten esas kullanımı fircayla elinizin üstüne alıp, sonra oran azar azar surmekmis. Kısacası bereketli ve doğal duran, çabuk kuruyan ve bulasmayan bir ürün.

  2 ağustos 2015 16:46

  6. ebony rengi bayağı bayağı siyah bilginiz olsun. inanılmaz pigmentli, fırçaya dokundurmanız ve o fırçayı da fazlalığını almadan direk kaşınıza sürmenizle arap tarzı kaşlara sahip oluyosunuz.. pixiwoo'dan sam'in muhteşem eyebrow tutorial'ını (link: https://www.youtube.com/watch?v=G18vN1jjS54 link) izledikten sonra derhal onun kullandığı fırçayla bunu sipariş ettim ama yok, hayır sam gibi incecik minik çizgiler çizemiyorum.. kadın ''fırçanın ucuna az alın, ihtiyacınız olan yerleri doldurun'' diyo ama yok.. çizimim çok iyidir halbuki. pek kuruyacak gibi durmuyo benimki ama keşke dark brown ya da medium brown rengini alsaymışım.. sephora'lara geleceğine dair bir söylenti var hadi inşallah.

  7 eylül 2015 23:30

  7. Taupe rengine sahip olduğum kaş ürünü. az miktarı fırçadaki fazlalığı bırakarak kullanmanız gerekiyor yoksa doğallıktan uzak bir görüntü oluşabilir. benim kaşlarım kumral ve seyrek, boşlukları minik darbelerle doldurmak için kullanıyorum daha çok. oldukça kalıcı ve bence biraz sabitleme özelliği de var. Hızlı olmanız gereken zamanlar için pratik sayılmaz.

  12 eylül 2015 05:03 ed.12 eylül 2015 07:35

  8. medium brown rengine ben de sahibim, alırken çift taraflı bir tarafı açılı fırça, diğer kısmı da tarama amaçlı olan fırçasını da aldım. üstüne de mac seffaf brow gel ini kullanıyorum. şu zamana kadar kullandığım en en en iyi kaş ürünü. kaşlarımı çok doğal dolduruyor, iyi ki almışım çok mutluyum. ürün de oldukça bereketli çıktı uzun süre gider diye düşünmekteyim.

  9 kasım 2015 22:08

  9. Beautybay'dan medium brown ve ash brown renklerini alıp çok sevdiğim ürünsü. Çok seyrek ve kendinden biraz kavisli olan kaşlarıma şekil verip insana benzetme konusunda çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Bobbi Brown'un ve YSL'nin kalemlerini kullandım ama seyrek kaşlar kalemle homojen dolmuyor, Kaş farları homojen doldurmasına rağmen kalıcı olmuyor. Bu arkadaş bana hem kalıcılık hem homojenlik sağladığı için bağrıma bastım onu, bittikçe de kesin alacağım.

  22 aralık 2015 12:09

  10. Konu kaş olunca herhalde akla ilk gelen marka Anastasia Beverly Hills. Kaş konusunda çok dertli olmasam da, özellikle özenli bir göz makyajı yaptığımda kaşlarımın dolu ve daha şekilli bir görüntüde olmasını istiyorum. Fakat benim gibi elleri her dakika yüzünde olan bir insan için, kolayca akıp giden kaş jelleri/kalemleri sürdüğüme pişman ediyor. Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade'ler ise asla dağılıp oynamayan, tere ve neme dayanıklı waterproof ürünler olarak geçiyorlar. Dipbrow Pomade kaş jeli, cam bir ambalaj içinde 4g ürün olarak satılıyor. Yapı olarak krem/vaks arası bir yapıda. Sürümü yumuşak, ama çok hızlı sabitlenip kuruyor. İddia ettiği gibi gerçekten gün boyu bir yere oynamıyor. Kaşlarım düştüğü için bazen, kaşlarımı doldurduğumu unutup elimle bastırarak şekil veririm, o durumda bile elime gelen bir şey olmadı. Oldukça pigmentli bir ürün, bu yüzden uygularken fırçamı dokundurmam yetiyor. Waterproof olduğu için, çıkarma durumu biraz zorlu oluyor. Genelde tüm makyajımda kullandığım makyaj temizleme suları ile temizlemek yeterli olmuyor. Bu yüzden çift fazlı makyaj temizleyici ile temizliyorum. Kaş dökme gibi bir problem yaşatmadı. Oldukça geniş bir renk skalası var. Eminim herkes kendi kaşına uygun bir rengi bulabilir. Bendeki rengi Soft Brown. Orta tonlu bir açık kahve. Kaşlarınız epey küllü ve açık ise taupe rengi daha doğru bir tercih olabilir.

  7 ocak 2016 22:40 ed.12 ocak 2016 17:59