yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (10)
  • medya (1)

  1. cildim karma ve nemlendiricilerden çokça çeken bir insanım, o nedenle uzun uzun zamanlardır hiç nemlendirici kullanmıyor ya da çok az kullanıyor idim. Bir dönem alnıma ve yanaklarıma ayrı nemlendirici kullandım. alnıma neutrogena hydro boost kullanıyordum örneğin, ama asla yanaklarıma, burun kenarına vs süremiyorum denk gelirse yakıyor. Yanaklarımdaki hassasiyet bölgesi için de diadermine hassas cilt nemlendiricisi kullanıyordum. İkisini de kompanse etti şuanda. Kesinlikle yakmıyor ve rahatlatıyor.

  17 mart 2018 15:17

  3

  2. kistik akne tedavim boyunca yüzümdeki gerginliği alan ve kısa süreli rahatlatan bir kremdi. aslında çok fazla sivilcem olmadığı için daha hasssas olan cildime daha yoğun bir ürün arayışına girmiştim. o yüzden çok tavsiye edebileceğim bir ürün değil. aynı serinin yüz temizleme kremi oldukça başarılı.

  16 temmuz 2018 13:54

  3. cildim roaccutane tedavisinden sonra normal bir yapıya kavuştu fakat kışları çok kuruduğunu hissetmeye başlamıştım. bu kremi tedavi sürecimde de kullandığım için satın aldım ve yaklaşık üç aydır kullanıyorum. çok sevdiğim, gayet güzel nemlendirdiğini düşündüğüm bir krem ama o kadar. yani başka hiçbir etkisini görmüyorum. belki fazlasını beklememeliyimdir ama mesela kafamda la roche posay ürünleriyle kıyaslıyorum, markanın en dümdüz kremleri bile en azından bir kızarıklıklarımı yatıştırırdı. bu kremde ekstra hiçbir etki göremiyorum. son zamanlarda kuşburnu çekirdeği yağını da rutinime eklediğim ve ikisi birlikte cildime ağır geldiği için elimdeki tüp bitince tekrar almayacağım. onun yerine pure beauty'nin essence'larını deneyeceğim. ama avene'in bu kremi de kötü bir ürün değil. benim cildimi gayet güzel nemlendirdi, sivilce oluşumuna sebebiyet vermedi. sadece ilk sürdüğümde biraz parlama yapsa da emilince bu problem de ortadan kalkıyor. benim beklentilerimin ürünün vaatleriyle örtüşmediğini fark ettiğim için tekrar almayacağım ama beklentiniz sadece bol bol nemlendirmesi ve nispeten muadillerinden hafif hissettirmesiyse bir deneyin derim.

  17 ocak 2019 23:04


  4. kimyasal peeling ve tretinoin içeren sivilce izi tedavimde neredeyse sıfır kuruluk yaşamamı sağlayan nemlendirici.

  genellikle bu tarz tedavilerde kullandığım nemlendiriciler kuru bir cilde sivilce yapmaktan başka işe yaramazdı ancak bu nemlendiri yağlandırmadan, komedon üretmeden nemlendirmeyi başardı. losyonumsu bir yapısı var, az miktarda kullansanız bile ciltte güzel dağılıyor ve nemlendiriyor. tedavim bittikten sonra da soğuk ve kuru ankara günleriyle mücadelemde kullanabilirim.

  30 ocak 2019 14:38

  5. Yanak kısmı hassas ve sürekli kızaran, alın bölgesi parlama yapan biri olarak makyaj altına kullandığım en iyi nemlendirici. Parlama, kızarıklık yapmıyor. Hatta sauna gibi yüzümü kızartan aktiviteden sonra sürdüğümde bile cildimde rahatlama sağlıyor. Gece daha yoğun bir nemlendirici kullanıyorum, gün içinde favorim bu krem. 

  11 mart 2019 16:25 11 mart 2019 16:45

  1

  6. zoretanin tedavileri nedeniyle kurumuş ve tahriş olmuş ciltler için üretilmiş yatıştırıcı yüz bakım kremi. pütür pütür cildimi bile birkaç günde eski hâline getirdi. ilacın verdiği o gerginliği yatıştırdı. sonuç olarak ürün vaatlerini karşılıyor ama fazlası da değil. ilk sürüldüğünde parlama yapıyor ve silikonumsu bir şey sürmüşsün hissi oluyor, sonradan geçse de azar azar dikkatli sürülmediğinde cilt daha geç emiyor ve o his rahatsızlık veriyor. ekleme: içeriğinde parfüm, dimethicone ve SODIUM HYDROXIDE, BENZOIC ACID gibi zararlı maddelerin olduğunu sonradan farkettim. akne tedavisi gördüğüm bu süreçte doğal yağlardan daha memnun kalırdım diye düşünüyorum. içeriği dolayısıyla bir daha almam ve tavsiye etmem.

  ilgili medya:
  1
  17 mart 2019 20:55 6 mayıs 2019 00:10

  7. Çok memnun olduğum nemlendirici o kadar güzel nemlendiriyor ki. Yüzüm pamuk gibi oluyor bu ürünü kullandığımda.

  Yapısı biraz yoğun ancak dağıtması zor değil. Çabuk emiliyor, makyaj altına güzel baz oluşturuyor.

  Cildimin kuru kısımlarıyla da yağlı kısımlarıyla da iyi anlaştı. Bittiğinde tekrar alırım.

  19 mart 2019 22:50


  8. tedaviler nedeniyle kurumuş ve tahriş olmuş ciltleri onaran bir nemlendirici. roaccutane tedavim biteli neredeyse 3 yıl olduğu halde aşırı kuruluktan kurtulamadım ve artık geçeceğini de sanmıyorum. o ilacın acısını çeken bilir yüzünüze bir şey sürmeye korkar oluyor insan. bir süre nemlendirici olarak bepanthol sürdüm ama istediğim nemi veremiyor. bir ara çok övülünce bioderma atoderm sürdüm aman allahım bir sürüşte sivilce oldu yüzümde, tüp olduğu gibi duruyor. sonra bu kremi önerdi arkadaşım. ilk sürüşte yağlı ve pasparlak bir görüntü olunca dedim tamam bu da çöp. ama kullanmaya devam ettikçe etkisinden çok memnun kaldım. cilt o parlaklığı tamamen emiyor ve yumuşacık oluyor. zam falan gelmeden stoklamak için n11'den 2 tane daha alıp koydum kenara. tüp küçük ama baya gidiyor. ilk tüpüm hala bitmedi.

  20 mart 2019 09:57 25 mart 2019 15:18

  5

  9. hayatımın nemlendiricisidir. uzun süre cildim yağlı diye nemlendirici kullanmadım. sonra akıllandım ve kullandığım nemlendiriciler hep sivilce yaptı. bu krem asla sivilce yapmadı. su bazlı bir krem. yüzümü çok güzel nemlendiriyor ve yumuşacık yapıyor.

  15 kasım 2019 23:57

  5

  10. daha evvel mat versiyonunu kullanan biri olarak onu da beğenmiş olmama rağmen buna bayıldım. ciltte bıraktığı etki, pürüzsüzlük, neme doymuş hissi. yağlı cilt olduğumu söylemek isterim bu arada. sürüldüğü zaman verdiği hissi gerçekten çok seviyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum yağlı ciltlere. sürdüğünüz zamanki tertemiz o ışıltıyı görünce ne demek istediğimi anlayacaksınız. 

  24 aralık 2019 22:53